$$$ Реальний заробіток $$$ 

Види заробітку

Заробіток на Форекс
 

Інформаційний бізнес
Заробіток на аукціонах
Посередництво
Обмін електронних валют
Фарма

Платіжні системи
Приват 24
Webmoney
E-gold
PayPal
Z-payment

Як заробити на виконанні завдань
Заробіток на Advego
Як заробити на СМС
Заробіток ВКонтакті та Однокласниках
Заробити на Аліекспрес

Популярне на сайті

 

Як заробити на Аліекспресс?

Торговий майданчик Аліекспрес це величезний онлайн ринок з оптово-роздрібними цінами і безкоштовною доставкою. Зрозуміло є способи непогано заробити на цьому реальні гроші.

Є лише два способи заробити гроші за допомогою Аліекспрес:

1. Якщо у вас є сайт, блог або група в соціальних мережах, Ви можете зареєструватися в партнерській програмі Аліекспресс, перейшовши за посиланням admitad.com або epn.bz. Власне рекламуєте сайт aliexpress.com і отримуєте 8-10% відсотків від продажів залучених покупців. Припустимо якщо хтось перейде по вашому посиланню і купить наприклад на 100 доларів будь-яких товарів на Аліекспресс, Ви отримаєте приблизно 8-10 доларів (відсоток залежить від вашого місячного обороту), ну і чим більше продажів, тим більше доларів)

Якщо у вас немає сайту чи блогу, Ви можете його легко зареєструвати за 5 хвилин наприклад на livejournal.com і швидко створити групу вконтакте, фейсбук або однокласниках .. Також великою популярністю користуються відео огляди товарів з Аліекспресс на онлайн сервісі YouTube.com, особливо речі (одяг) і зрозуміло така електроніка як планшети, ноутбуки, мобільні телефони, власне фішка в тому, що цікаві відео огляди на ютубі набирають тисячі переглядів і передплатників.

Якщо Ви часто купуєте товари на Аліекспресс, Ви можете робити відео огляди на YouTube і під відео залишати партнерське посилання на товар, а також на вашу блог або групу / співтовариство в соц. мережах, за що також будете отримувати відсоток від продажів якщо відвідувач перейде по вашому посиланню на Аліекспресс і щось купить. Найвигідніше робити огляди і рекламувати дорогі товари, так як якщо куплять товар за 50 $ ви отримаєте відразу 4 $, а якщо куплять товар за 1-2 $, то ви отримуєте лише близько 0.08-0.16 $.
Ще можна рекламувати розпродажі, товарів зі знижками, взагалі вибір великий, ну а інформацію як розкрутити блог або групу вконтакте Ви легко знайдете в гуглі.

Покупець повинен здійснити покупку в рамках однієї сесії після кліка по вашому партнерському посиланню, яке триває поки користувач не закриє браузер, також час неактивності користувача на сайті Аліекспресс не повинно перевищувати 30 хв. (Час неактивності точно не повідомляється, іноді він може бути більше 30 хв).
Так що сміливо реєструйтеся на admitad.com або epn.bz і починайте заробляти гроші на Аліекспресс.

Як розкрутити свою групу ВК: Безкоштовна програма для расскрутка (накрутки) груп і співтовариств ВКонтакте, Twitter, instagramm, YouTube - vto.pe (можна накручувати репости, лайки, передплатників в групах, додавання друзів, перегляди відео і т.д).

Як швидко і безкоштовно зробити свій сайт: безкоштовний хостинг (потрібно оплатити тільки домен і хостинг для сайт, що коштує копійки, домен це власне ім'я типу moysayt.com, а хостинг це місце де будуть зберігається файли вашого сайту, досвід в програмуванні не потрібен )

 

Крім реклами сайту Аліекспресс, ще можна заробляти рекламуючи мобільний додаток Aliexpress Mobile для мобільних телефонів, самртфонів і планшетів на безе Android і iOS, за кожну установку програми ви будете отримувати оплату, дохід близько 0.5 $ доларів за установку однієї програми, допустимо роздає посилання 10 друзям вконтакті і у вас вже 5 $ в кишені. Щоб почати заробляти на рекламі мобільних додатків, Ви можете зареєструватися тут mobioffers або promorich (вибір додатків великий і є не тільки Аліекспресс)

Aliexpress Cashback - оплачуй покупки на Аліеспресс своїм друзям або давай їм клікнути на своє партнерське посилання перед покупкою і непомітно заробляй 7% з кожної покупки моментально, по суті Ви отримуєте довічну знижку 7% від усіх своїх покупок або з покупок тих, хто клацне по ваше посилання (не потрібно мати свій блог, сайт або групу ВК).
Знижка діє на всі товари Aliexpress. При цьому спочатку Ви оплачуєте повну вартість товару і в замовленні висвітлюються повна вартість, а після підтвердження замовлення ви отримуєте повернення 7% вартості з покупки, а в замовленні буде відображатися повна вартість (ваші друзі і знайомі ніколи не здогадаються що Ви на них заробляєте). Мінімальна виплата всього 0.2 $ і гроші можна зняти в будь-який час доби. Більш докладно що і як, ви можете дізнатися тут: Аліекспресс Кешбек

Заходимо СЮДИ Реєстрація доволі проста

Безкоштовно завантажуєм дане розширення. Та реєстуємося в простій формі для реїстрації. Іконка реєстрації в правому верхньому кутку. Форма така приблизно. Вводите тільки пошту та пароль.

Все ви зареєстровані. При покупках на сайті алі завжди активуйте свій кешбек. Приблизно все це виглядає отак

Так єкономлять вже чимала кількість людей. Це з самого сайту

Товари за огляд безкоштовно: - якщо ви модний блогер, то Аліекспресс може надати для Вас товари на огляд абсолютно безкоштовно, для цього Ви повинні подати заявку в Блогери iTao.

 

2. Зрозуміло є більш прибутковий і простий спосіб заробити на Аліекспресс, це перепродувати товари з AliExpress в тих же соц. мережах, форумах, на дошках оголошень або створивши свій невеликий інтернет магазин. Можна брати передоплату з покупця і працювати як посередник, але вигідніше все таки мати товар в наявності, покупці не люблять чекати місяць доставку і готові платити щоб не чекати. Кототко та детально про те які товари вибрати для перепродажу та як організувати бізнес з Алі.

Тільки один приклад. Блешні з сайту Аліекспрес. Бралося декілька партій. ціна на гривні приблизно 8 за штуку))

Взимку нормально продаються по 35 грн. Літом по 50. Це минулим літом 2016.

Це самий простий спосіб заробити на Аліекспресс. На початку статті ми розповіли про більш складні Успіхів!

 

Всі способи заробітку на розвагах в інтернет

Заробіток в інтернет для початківців

 

Підготовчий етап
Розкрутка і адміністрування сайту
Все для створення сайту

Як заробити на трафіку
Заробіток на партнерках

Заробити на перегляді відео

    MyCounter - счётчик и статистика