$$$ Реальний заробіток $$$ 

Види заробітку

Заробіток на Форекс
 

Інформаційний бізнес
Заробіток на аукціонах
Посередництво
Обмін електронних валют
Фарма

Платіжні системи
Приват 24
Webmoney
E-gold
PayPal
Z-payment

Як заробити на виконанні завдань
Заробіток на Advego
Як заробити на СМС
Заробіток ВКонтакті та Однокласниках

Популярне на сайті

Заробити на Аліекспрес

Як заробляти на фармі?


Як заробляти на фармі? Цей сайт розрахований на новачків в Інтернет заробітках тому деякі можуть навіть не знати, що таке фарма.Отже, фарма - це продаж  медичних препаратів за допомогою Інтернету через партнерку. Багато акул цього бізнесу заробляють до сих пір досить пристойні  суми.
Сьогодні я на конкретному прикладі хочу показати, як заробити на фармі. Правда тут потрібен буде невеликий стартовий капітал.

   

Приклад заробітку на фармі.


Для початку нам потрібна фарма партнерка. Візьмемо будь-яку для прикладу. Я зупинив свій вибір на OXOnetwork. Таких партнерок в мережі можна знайти багато. Фарма партнерки стандартні і розібратися там не складе труднощів.Для початку я розповім як продавати використовуючи банер.На вкладці промо-матеріали вибираємо будь-який вподобаний банер.Далі йдемо на сайт з продажу банерного і тізерного трафіку. Наприклад на бодіклік і реєструємося в якості рекламодавця. Йдемо на вкладку рекламодавець, вибираємо додати банер. Далі вибираємо формат банера, який нам сподобався на doktordick. Далі зберігаємо зображення банера у себе на комп'ютері і потім завантажуємо її у поле додавання банера на bodyclick. Галочку +18 можна не ставити. Категорію вибираємо здоров'я, медицина і сайти на яких буде крутиться банер краще теж вибрати з тематичною категорії. Країну вибираємо Україна в нашому випадку. Також при створенні банера можна вибрати денний бюджет і максимум кліків на добу. У назві банера можна використовувати макроси для підставки міста, регіону,  відвідувача.Після цього потрібно поповнити баланс в системі на мінімальну суму 150 рублів.Також можна просто купувати трафік. Для цього йдемо на будь-яку біржу покупки трафіку. Я вибрав alltraf. Після реєстрації проходимо авторизацію на сайті. На біржі траіка вибираємо потрібну нам країну (в даному випадку Україну). Перед тим вибираємо категорію здоров'я і медицина. Далі потрібно вказати наше посилання, яке беремо з вкладки сайту на doktordick. Також можна зазначити загальну кількість кліків що купляються, час і дні тижня для кліків, кількість кліків на годину, добову витрата і швидкість кліків. Важливим параметром в налаштуванні покупки трафіку є ключові слова, кількість яких має бути не більше 6. Також там є детальна інструкція, яка детально описує процес і параметри створення рекламної компанії.Таким чином можна увійти в фарма бізнес і не тільки в нього не маючи власних розкручених сайтів і отримуючи прибуток з першого дня. Для цього потрібен тільки невеликий капітал.

 

 

Всі способи заробітку на розвагах в інтернет

Заробіток в інтернет для початківців

 

Підготовчий етап
Розкрутка і адміністрування сайту
Все для створення сайту

Як заробити на трафіку
Заробіток на партнерках

Заробити на перегляді відео

    MyCounter - счётчик и статистика