$$$ Реальний заробіток $$$ 

Види заробітку

Заробіток на Форекс
 

Інформаційний бізнес
Заробіток на аукціонах
Посередництво
Обмін електронних валют
Фарма

Платіжні системи
Приват 24
Webmoney
E-gold
PayPal
Z-payment

Як заробити на виконанні завдань
Заробіток на Advego
Як заробити на СМС
Заробіток ВКонтакті та Однокласниках

Популярне на сайті

Заробити на Аліекспрес

Інформаційний бізнес в Інтернеті

інформаційний бізнес в інтернетВ наші дні "інформація" трансформується у новий продукт,затребуваний у всьому світі. За перевірену (якісну) інформацію готові платити серйозні гроші тисячі організацій і приватних осіб. Отримуючи вчасно необхідні знання, можна заробити капітал, організувати свій бізнес, випередити конкурентів і ін Якісна інформація завжди затребувана в будь-якій сфері, і рунет не виняток. Все починається з інформації!Інформаційний бізнес доступний кожному

Інформаційний бізнес - це продаж інформації (навчальних матеріалів, електронних книг) в інтернеті іншим користувачам (цільовій  аудиторії). Основна мета інфо бізнесу полягає в наданні якісної інформації з певної теми за винагороду.Зауважимо, що не варто вписувати в рамки інфо-бізнесу продаж конфіденційної або секретної інформації - це інша опера. Тут правлять бал інфо-продукти різних мастей: відео курси, електронні книги, аудіо лекції, розсилки, звіти. Доставляються вони покупцям як за допомогою мережі, так і на фізичних носіях поштою.Найбільш просунуті  вже давно відчули, що в рунеті не вистачає якісних практичних матеріалів з різних тем і користувачі готові платити гроші за подібну інформацію: структуровану, систематизовану, наведену в зручній формат!Стали з'являтися електронні книги про те, як заробити в інтернеті, аудіо курси про постановку правильного мовлення, відео уроки про створення сайтів, збірники програм та ідей для бізнесу, керівництва по вирощуванню грибів "глива" та ін. Користувачам не треба ходити на спеціальні курси або ж збирати всю інформацію по шматочках (нехай і безкоштовно). Все, що потрібно - це придбати інфо продукт і самостійно проходити навчання вдома. Звичайно ж, якщо такий товар за потрібною темою існує ... В цьому і полягає основна суть електронного бізнесу та електронної торгівлі!Якщо ви володієте затребуваними знаннями в популярній темі, чому б не створити якісний інфо продукт і не заробити на продажу цифрових товарів?

   

Чому люди купують інформацію через інтернет?


Навіть вища освіта в нашій країні не дає гарантій, що випускника візьмуть на гарне місце роботи за фахом і він будете отримувати "нормальну" зарплату. За фактом, більшість студентів просто залишаються біля розбитого корита (але з дипломом!) І йдуть працювати за мізерні суми в найближчий супермаркет. Мало того, навчання у ВНЗ обходиться в кругленьку суму. Ви коли небудь замислювалися, які ще навички можна отримати за такі ж гроші і наскільки вони вам знадобляться в житті?Зрозуміло, більшість користувачів розуміють, що диплом вищої освіти не дає зовсім нічого! І вони прагнуть отримати необхідні навички, набуваючи спеціалізовану літературу (наприклад, самовчителі php, perl, html), проходять навчання на додаткових курсах, шукають інформацію в рунеті. Таких людей мільйони і всі хочуть отримати якісь навички, які знадобляться в житті і роботі. Саме тому інфо бізнес став настільки популярний!

Які напрямки інфо бізнесу існують?


В рунеті виділяють 3 основних напрямки інфо бізнесу: створення власних інфо продуктів, продаж чужих електронних товарів, використання ліцензії на продаж чужих продуктів.
По-перше. Створення власних інфо продуктів. Припустимо, ви менеджер з продажу і володієте глибокими знаннями в цій сфері. Ви можете проаналізувати дану нішу в мережі, дізнатися потреби аудиторії і виявити реальний попит в рунеті на подібну інформацію. Якщо попит досить високий, є сенс задуматися про організацію електронного бізнесу по "продажу особистого досвіду", запакованого в інформаційний продукт (наприклад, електронна книга).Якщо ж у Вас немає унікальних знань у якій-небудь сфері, то на даному етапі краще залишити цю затію! Я застав ті часи, коли під інфо-бізнесом розумілося створення та продаж електронних книг про заробіток на продажі інформації :). Всі, хто ліз у цю нішу, навчали інших заробляти на електронних продуктах. Ну а найпопулярніша тема - купити топову електронну книгу про заробіток і переказати її своїми словами, придумати іншу назву і продавати за низькою ціною. Добре, що ці часи позаду і зараз в інформаційний бізнес йдуть тільки ті люди, яким справді є що розповісти!
По-друге. Продаж чужих цифрових товарів через партнерські програми. Якщо Вам не про що розповісти, ви можете продавати чужі інфо продукти за допомогою партнерських програм. Наприклад, до вас вже хтось створив якісний інформаційний продукт про те "Як створити інтернет-магазин" і організував партнерську програму. Ви можете зареєструватися в партнерці і розмістити рекламу цього продукту на своєму сайті. Ви отримуєте всі необхідні рекламні матеріали і з кожного продажу будете заробляти певний відсоток. Потрібно лише залучати клієнтів, все інше лягає на плечі автора - доставка товару, обслуговування клієнтів і т.д. Про партнерські програми у нас вже була розмова ...
По-третє. Покупка ліцензії на інфо продукт. Ви можете викупити права на перепродаж інфо продукту у автора і самостійно продавати його в інтернеті. Тим самим будете отримувати отримувати 100% прибутку і заощадите масу часу на його створення. Але придбати ліцензію можуть і інші люди, з якими доведеться конкурувати. До того ж, при покупці повної ліцензії, доставку товару покупцям потрібно буде здійснювати самостійно.


Як створити інфо продукт?


Це лише приклад, що охоплює основні моменти створення цифрового продукту. Насправді, існує багато тонкощів і нюансів, які почерпнути можна зі спеціалізованих навчальних курсів ...1. Аналіз попиту і конкуренції. Припустимо, ви працюєте в сфері будівництва та професійно займаєтеся оздоблювальними роботами. Укладаєте теплі підлоги, встановлюєте сантехніку і вирішили записати докладне керівництво, наприклад: "як зробити ремонт квартири своїми руками".Перший момент, з чого слід починати - це аналіз попиту і конкуренції у вашій ніші! Визначити чи є потреба в даній  інформації? Чи готові вони платити гроші за ваш інфо продукт? Чи існують подібні продукти в мережі? Статистика wordstat.Yandex.ru
Для того, щоб відповісти на ці питання, можна скористатися статистикою пошукових систем wordstat.Yandex.ru і adstat.Rambler.ru. Просто введіть цікаву нішу, в нашому випадку це "ремонт квартири своїми руками", і проаналізуйте статистику запитів користувачів. Чим більше кількість показів і ключових слів, тим краще. В даному випадку відмінно видно, що попит на інформацію подібного роду є. Нехай її в мережі навалом, але представлена вона статтями, які ніяк не систематизовані. Це відмінний шанс!Другий момент - конкуренція. Ви можете самостійно пошукати в інтернеті, чи є вже інфо продукти на дану тему. Проаналізувати сайти, які знаходяться в ТОПі вашої ніші. Якщо брати все той же "ремонт квартири своїми руками", то слід відзначити досить серйозну конкуренцію. У ТОП Яндекс знаходяться розкручені сайти з високим бюджетом, але, по факту, комплексного курсу з навчальними відео уроками немає ні на одному сайті. Тому, якщо ви задумали записати інфо продукт на цю тему, він буде затребуваний в інтернеті і знайде своїх клієнтів.
Технічні моменти. Як тільки ми переконалися, що на інформацію з даної теми є попит, приступаємо до його створення. І тут у більшості новачків виникають серйозні проблеми! По факту, всі підприємці починали з нуля і не знали як записувати відео уроки, як створювати рекламні сторінки, як організовувати партнерську програму і ін Всі з цього починали ...І якщо ви вирішили створювати свій інформаційний продукт в інтернеті, то вам обов'язково слід вивчити технічні моменти інфо бізнесу. В цьому випадку радимо переглянути відео курси Євгенія Попова "Всі технічні моменти онлайн бізнесу у відео форматі", а так же "Як створити інформаційний бестселер на DVD або CD". В них він наочно показує, за допомогою якого програмного забезпечення можна записувати відео уроки, як записувати відео з робочого столу, який формат запису використовувати, як створювати меню для диска, як налагодити систему оплати та ін Всього за 36 годин 45 хвилин ви пізнаєте все технічні моменти і без зусиль зможете розпочати створення інфо продукту!
Легалізація. Для того, щоб ви легально могли отримувати прибуток, відправляти свої відео курси, необхідно оформити підприємництво і зареєструватися в податкових органах. Найкраще тут підійде спрощена система оподаткування, де з усіх ваших доходів буде зніматися 6%.Якщо Ви будете продавати товари на фізичних носіях, необхідно налагодити роботу з поштою: навчитися швидко заповнювати бланки і відправляти посилки післяплатою.На створення одного інфо продукту може піти від 3-6 місяців. Вартість такого творіння коливається від 245-735 грн. за шт. - Залежно від якості та тематики.


Де навчитися інформаційного бізнесу?


У людини, що бажає створити серйозний інтернет-бізнес, заснований на продажу інформації та особистого досвіду, є два шляхи. Перший - самостійно по крупицях зібрати інформацію з безкоштовних джерелах про те, що і як конкретно потрібно робити, щоб створити успішний інфо-бізнес. Це зажадає серйозних тимчасових вкладень. Другий шлях - скористатися чужим досвідом, який вже систематизовано та подано у зручній для вивчення формі.Коли перед нами постає такий вибір, ми завжди вибираємо другий шлях: краще заощадити купу часу, заплативши скромну грошики, ніж самостійно вбити купу часу на пошуки потрібної інформації і ще не факт, що вийде її знайти.

Як Створити Інформаційний Бестселлер на DVD чи CD

Вивчивши цей комплексний курс Ви зможете:- Підібрати "вибухову" тему для інформаційного продукту, яка буде користуватися попитом.- Спланувати та грамотно оформити матеріали продукту в зручний для клієнтів формат.- Правильно оформляти всі документи, щоб не було претензій до легальності бізнесу.Вивчіть детальну інформацію >>


Які інфо продукти сьогодні затребувані в мережі?


У рішенні таких технічних проблем, як створення сайтів, запис відео уроків, графіка, робота з базами даних, краще всього підійде відео-курс Євгенія Попова "Всі технічні моменти онлайн бізнесу у відео форматі".Всі технічні моменти онлайн бізнесу у відеоформаті
Якщо ви вирішили створити власний інформаційний продукт і не знаєте з чого почати, можна скористатися відео-курсом того ж Євгена Попова "Як створити інформаційний бестселер на DVD чи CD", де наочно показується все від початку створення інформаційного товару, до кінця - організації власного інфо бізнесу на повному автоматі.


Щоб домогтися високих продажів, організувати роботу партнерської програми, розтопити лід між вами і передплатниками ваших розсилок, краще за все вивчити відео курси Ушанова Азамата.Весь Азамат Ушанов на одному DVDУ будь-якому випадку, вам знадобляться серйозні знання з розкручування сайтів, складання семантичного ядра, просування сайту в пошукових системах та ін У даному питанні вам допоможе відео-курс Юсуфа Губайдуліна "Майстер план по розкрутці сайту"Майстер план по розкрутці сайту
Ось вам кілька справді якісних інфо товарів, на яких пройшли навчання більше тисячі користувачів і які на практиці довели, що вони гідні вашої уваги.У висновку ...Інформаційний бізнес складний і привабливий. Але, якщо ви не володієте професійними навичками в тій чи іншій області, краще не починати будувати персональний електронний бізнес в інтернеті. Висмоктувати з пальця відео уроки і записувати безперспективний курс немає сенсу! Рунет сьогодні тож завалений сміттям, знайти якісну інформацію практично неможливо ... Для вас найкраще підійдуть інші способи заробітку в інтернеті, які реалізувати можливо набагато ефективніше, ніж інформаційний бізнес. Вибирайте собі більш відповідний спосіб і починайте  нарешті заробляти в інтернеті вже сьогодні!Якщо ж інфо-бізнес припав Вам до душі - вивчіть будь-який з запропонованих вище курсів або збирайте інформацію самостійно по крупицях. Свій інфо-бізнес - це серйозно!

 

Всі способи заробітку на розвагах в інтернет

Заробіток в інтернет для початківців

 

Підготовчий етап
Розкрутка і адміністрування сайту
Все для створення сайту

Як заробити на трафіку
Заробіток на партнерках

Заробити на перегляді відео

    MyCounter - счётчик и статистика