$$$ Реальний заробіток $$$ 

Види заробітку

Заробіток на Форекс
 

Інформаційний бізнес
Заробіток на аукціонах
Посередництво
Обмін електронних валют
Фарма

Платіжні системи
Приват 24
Webmoney
E-gold
PayPal
Z-payment

Як заробити на виконанні завдань
Заробіток на Advego
Як заробити на СМС
Заробіток ВКонтакті та Однокласниках

Популярне на сайті

Заробити на Аліекспрес

Як заробити на обміні електронних валют? 

   

З ностальгією згадую часи, коли всі розрахунки в російськомовному інтернеті проводили тільки через систему WebMoney Transfer тільки тому, що не було альтернативи. Отримати гроші можна було тільки поштовим переказом, сплативши 10%. Звичайно, в західному інтернеті вже розцвіли до того моменту e-Gold і PayPal, але для нас вони були недоступні.Це саме "з ностальгією" не означає, що тоді було краще, зовсім навпаки. Зараз різноманітних електронних валют і способів їх обналічки ціла купа: до WMT додалися Яндекс.Деньги, RBKMoney та інші гравці а вивести гроші в реал можна за 10 хвилин, відправивши їх на картку.І от коли видів електронних грошей стало багато, тут як і в офлайні почали з'являтися ділки, готові обміняти одну валюту на іншу, заробивши на комісії. Так вже вийшло, що одні електронні гроші котируються вище, ніж інші. Залежить це від багатьох факторів, один з яких - затребуваність на ринку.Наприклад, у вас є 1000 рублів на Яндекс.Грошах, а Вам потрібні WMR. При обміні "офіційним чином" потрібно буде заплатити комісію в 3% і отримаєте Ви не 1000 WMR, а 970. У кожної "валютної пари" свої курси, так що не варто дивуватися навіть такого повороту справ ...Ось як заробляють на обміні електронних грошей.

Варіанти заробітку на обміні електронних валют


Можна виділити 3 напрямки, які дозволяють заробити в даній сфері: відкрити свій обмінник електронних валют, брати участь в партнерці  офіційного обмінника або переводити гроші в готівку ...Давайте розглянемо в подробицях кожен спосіб.
Перший спосіб заробітку на електронних валютах. Створити свій обмінний пункт
Обмінник може бути "офіційним" і "приватним". Заробіток в даному випадку йде з кожної операції обміну однієї валюти на іншу - певний відсоток з суми падає на рахунок обмінника в якості прибутку (комісійні).В наші дні увійти на ринок в якості офіційного обмінника вкрай складно, і справа навіть не в технічних проблемах - всі вони легко долаються за допомогою індивідуальних або навіть публічних програмних рішень. Забезпечити широке охоплення валют і автоматичний обмін (а без цього зараз нікуди, вручну вже ніхто з користувачів не міняє) можна, але варто подолати кілька серйозних бар'єрів.Перший бар'єр - назвемо його "правильно домовитися". Якщо раніше можна було поставити скрипт, налаштувати мерчанти і міняти гроші без офіційної реєстрації обмінника, то зараз не вийде. Вебмані серйозно посилила правила ще в 2007 році. Другий бар'єр - конкуренція. Вона в цьому сегменті зашкалює! Поряд з міцним брендом Roboxchange існує ще кілька обмінників подрібніше, які мають своїх клієнтів за рахунок низьких комісій. Створення офіційного обмінника електронних грошей зажадає серйозних витрат - як фінансових, так і тимчасових. Цей варіант доступний тільки для серйозних компаній і бізнесменів. Найоптимальніший варіант бачиться нам в обміні валют "за рідкісними" напрямами, які не представлені на офіційних обмінниках, з адекватною комісією.А ось випадок з "приватним" обміном ще цікавіше. Підійде він не тільки для фінансових ділків, але й для тих ділків, у яких постійно накопичуються запаси однієї з електронних валют, а потрібна їм валюта "для обороту" абсолютно інша. Деякі роблять обмін, забираючи собі якийсь відсоток, деякі використовують курс 1 до 1 - саме відсутність комісійних платежів робить цей варіант таким привабливим для клієнтів, але в той же час небезпечним. Якщо у випадку з офіційним обмінником все відбувається в автоматичному режимі плюс є гарантія надійності, то тут все ручками і без будь-яких гарантій за усною домовленістю.

Другий спосіб заробити на обміні електронних грошей в мережі. Участь у партнерській програмі офіційного обмінника.Якщо у Вас є сайт, можна зареєструватися в партнерській програмі обмінника і отримати певний відсоток від прибутку з кожної угоди, яку проводить "наведені" Вами осіби. Детальніше про заробіток на партнерських програмах почитайте в спеціальній статті.

Приклад партнерської програми обмінника

Вішаєте на сайт "попередню" форму обмінника або банер і дивіться не результат. Підійде не для кожного сайту, ясна річ. Заробіток на обміні електронних валют даними способом краще всього підійде для проектів комерційних тематик.Окрема історія - моніторинги обмінних пунктів. Це цікава задумка, але конкуренція там знову ж таки зашкалює. Суть такого сервісу полягає в наступному: клієнт вказує напрям, за яким потрібно зробити обмін валют і отримує на виході відсортований "по вигідності" список обмінників. Чим менше комісія по даному напрямку, тим вище в списку сервіс. Зрозуміло, посилання на обмін не пряме, а партнерське і з кожної операції власник моніторингу отримує відсоточок.
Приклад видачі моніторингу.

Як заробити на обміні грошей в инете?

Третій варіант. У всіх великих містах уже є контори, які міняють електронні гроші на рублі (або гривні і т.д. :). Зрозуміло, міняють не один до одного, а нагріваючи руки на комісії. Багато хто має офіційний статус дилера WebMoney і готівку тільки WMR, інші працюють по-чорному, обмінюючи будь-які валюти і встановлюючи курси самостійно.Також поширені сервіси, які допомагають за відсоток вивести електронні гроші на рахунки в банках. Наприклад, у них є запаси рублів в Альфа-Банку і вони переводять їх Вам на рахунок взамін на електронні гроші, при цьому залишаючи собі частину як комісію.Ще приклад - оплачувати послуги для друзів і знайомих через інтернет в обмін на реальні гроші. Оплатити телефон або НТВ +, отримавши при цьому на руки всю суму без комісійних зборів - теж непогано.

Фейкові обмінники
Не можна не згадати і про фейкові обмінники. Це скоріше застереження для всіх, хто змінює гроші в онлайні.Визначити фейковий обмінник просто - на будь-якому напрямку обміну Ви отримуєте більше, ніж міняєте! Тобто змінюючи 1000 WMR на рахунок в ЯД Ви повинні отримати 1100 рублів. Увімкніть мізки - який офіційний буде проводити обмін на шкоду собі? Ніякої ... З грошиками своїми, якщо ініціюєте такий обмін, можете попрощатися

У цій статті не було порушено заробіток на обміні валют в західному Інтернеті. Там теж купа своїх валют і всі принципи, освітлені в цій статті, цілком підійдуть і для заробітку комісійних на обмін західних електронних валют. Але Ви можете вибрати собі щось інше серед різноманіття методів заробітку в мережі Інтернет

 

Advego - реєструйся та заробляй!


Advego.ru - система покупки и продажи контента для сайтов, форумов и блогов

 

Як заробити на розвагах в інтернет

Всі способи заробітку в інтернет для початківців


 

 

Підготовчий етап
Розкрутка і адміністрування сайту
Все для створення сайту

Як заробити на трафіку
Заробіток на партнерках

Заробити на перегляді відео

    MyCounter - счётчик и статистика