$$$ Реальний заробіток $$$ 

Види заробітку

Заробіток на Форекс
 

Інформаційний бізнес
Заробіток на аукціонах
Посередництво
Обмін електронних валют
Фарма

Платіжні системи
Приват 24
Webmoney
E-gold
PayPal
Z-payment

Як заробити на виконанні завдань
Заробіток на Advego
Як заробити на СМС
Заробіток ВКонтакті та Однокласниках

Популярне на сайті

Заробити на Аліекспрес

Заробіток на посередництві

   
Сьогодні посередництво є невід'ємною частиною нашого повсякденного життя. Люди роблять гроші "з повітря" - не надаючи особисто ніяких вагомих послуг і не виробляючи продукцію!Найпростіший приклад: Ви йдете в магазин і купуєте хліб - в цьому випадку магазин виступає посередником між хлібопекаренею і Вами. Вони самі не виробляють продукт (не печуть хліб), вони просто закуповують його оптом за однією ціною, Ви ж купуєте товар вже за іншою ціною, різниця між цими сумами становить заробіток посередника з кожної одиниці товару. Або ж інший випадок: знайомому потрібна зимова гума для авто, а інший знайомий якраз потрібний товар продає - Ви просто зводите продавця і покупця, домовляючись про "відкат".Посередник - це юридична (компанія, організація) або фізична особа, яка сприятиме у скоєнні будь-якої угоди.Таким чином, кожен охочий може виступити в якості посередника між двома сторонами: продавцем і покупцем або замовником і виконавцем. Домовитися із замовником за однією ціною, а з виконавцем за іншою і різницю покласти собі в кишеню!

Чому посередництво?


По-перше, посередництво вже щільно увійшло в наше життя і без посередників, фактично, не обходиться жодна угода.По-друге, щоб стати посередником не потрібно особливих знань, вищої освіти, спеціальних навичок та ін. Потрібно лише знайти ту нішу, де крутяться гроші і відкусити свій шматочок від цього пирога.По-третє, щоб почати заробляти на посередництві не потрібно ніяких стартових вкладень.Скажімо, можна зводити замовників і виконавців. Приміром, комусь то потрібно намалювати дизайн для нового сайту, ви домовляєтеся з дизайнерами і виступаєте в ролі посередника. Вам оплачують замовлення, а ви в свою чергу переправляєте суму дизайнерові. Різницю просто кладете собі в кишеню, ринкові відносини все таки. Це конкретний  приклад, насправді таких "варіантів" сила-силенна - давайте розглянемо деякі з них ...


Зводимо клієнтів і виконавців і отримуємо за то гроші
Багато хто вже "розкрутив" дану тему і давно заробляють свої відсотки з кожного замовлення. Такі люди, будучи хоч трохи підкованими в питаннях веб-будівництва та мережевих трендів, збирають команду виконавців (зрозуміло, це все фрілансеривіддалені  робітники, ніяких офісів і договорів немає в помині) з різних галузей (верстка, програмування, Flash і т.п. ) і регулярно моніторять біржі фріланса, подаючи свої заявки на виконання кожного проекту. Якщо замовник "бере в роботу", контакт між ним і виконавцем відбувається через посередника та так, що часом ні той, ні інший не здогадуються про цей факт.Отже, щоб стати посередником в інтернеті необхідно:

  1. Зібрати базу виконавців. Для того, щоб швидко виконувати майбутні замовлення, необхідно заздалегідь домовиться з різними виконавцями. Наприклад, якщо ви плануєте "обробляти" клієнтів зі створення сайтів, заздалегідь домовтеся з веб-дизайнером, послуги з написання статей зажадають адекватного копірайтера і т.д
  2. .2. Моніторити біржі фріланса і форуми. Шукати замовників найкраще саме на біржах фріланса і на спеціалізованих форумах.Найпопулярніший SEO форуми
  3.  Поповнювати портфоліо. Всі акаунти на біржах віддаленої роботи повинні мати грамотно оформленої портфоліо. Не зайвим буде створити окремий сайт з прикладами робіт - це підвищить авторитет в очах замовника. Більшість же успішних посередників реєструють офіційні фірми, коли справи починають йти в гору. До студії веб-дизайну більше довіри і не важливо, що в штаті її числиться лише організатор-посередник :)Створити портфоліо на біржі віддаленої роботи.

Як заробити на посередництві в інтернеті?


Насправді в інтернеті більшість компаній зацікавлені в посередниках, які готові приводити їм клієнтів, адже чим більше посередників, тим більше відповідно у них замовлень. Цей принцип отримав віддзеркалення у заробітку на партнерських програмах.А де ще може заробити гроші посередник?
Посередництво на сервісах. Одним з перспективних напрямів є посередництво в системі Webmoney. У зв'язку з тим, що щодня в Webmoney реєструється сотні нових користувачів, штатним співробітникам компанії просто не реально перевірити документи всіх нових гаманців. Тому центр атестації Webmoney реалізує партнерську програму, що дозволяє кожному авторизованому і сертифікованому учаснику сервісу заробляти веденням атестаційної діяльності.


Посередництво в системі Webmoney


Тобто учасник сервісу Webmoney може виступати в якості посередника, видаючи іншим користувачам початкові, персональні атестати за невеликі комісійні 5-10 $.Деякі організовують у своїх містах офіси, офіційно реєструють компанію і пропонують цілий пакет послуг для користувачів електронних грошей, наприклад, обмін електронних валют і переведення в готівку. І це вже серйозний бізнес!
Торгові посередники. Ще одним напрямком посередництва є торгівля різними товарами через інтернет. Приміром, більшість користувачів чітко знають, що на заході цифрова техніка коштує на порядок дешевше, ніж на нашому ринку. Але при покупці техніки "за бугра" виникають проблеми з оплатою і доставкою. Позбавити кінцевого клієнта "геморою" і заробити на цьому копієчку - вільне поле для посередника! Наприклад, iPad в Росії можна придбати за 8500грн, а в Америці він коштує 4000. Багато хто про це знає, але не хочуть ризикувати. Беремо з таких комісію в 700грн, замовляємо і оплачуємо товар, після отримання віддаємо його покупцеві.
В інтернеті існують спеціальні сервіси, які заробляють на західних аукціонах таким способом.
Як заробити гроші на нерухомості. Продаж нерухомості рідко обходиться без посередників. Посередником можуть бути юридичні контори, агенти і агентства нерухомості, будівельні організації та ін. Наприклад за те, щоб вам знайшли квартиру для тимчасового проживання, агентству ви зобов'язані заплатити вартість щомісячного проживання зверху.Таким чином, можна серйозно заробити гроші на нерухомості, ведучи базу актуальних пропозицій по зніманню квартир в своєму місті. Якщо ви швидко орієнтуєтеся на ринку нерухомості, то зможете завжди надати вигідні пропозиції тим, хто шукає житло.Ось лише кілька прикладів того, як можна заробити на посередництві в інтернеті. Насправді не важливо якими знаннями ви володієте, важливо на скільки швидко ви орієнтуєтеся в тій чи іншій області і зможете надати вигідну пропозицію замовникам. І якщо ви вирішили спробувати свої сили в цьому напрямку, то почніть з малого, спілкуйтеся в мережі і налагоджуйте зв'язки. І пам'ятайте, що заробити серйозні гроші можна не тільки на своєму, а й на чужому сайті!

 

 

 

Всі способи заробітку на розвагах в інтернет

Заробіток в інтернет для початківців

 

Підготовчий етап
Розкрутка і адміністрування сайту
Все для створення сайту

Як заробити на трафіку
Заробіток на партнерках

Заробити на перегляді відео

    MyCounter - счётчик и статистика