$$$ Реальний заробіток $$$ 

Види заробітку

Заробіток на Форекс
 

Інформаційний бізнес
Заробіток на аукціонах
Посередництво
Обмін електронних валют
Фарма

Платіжні системи
Приват 24
Webmoney
E-gold
PayPal
Z-payment

Як заробити на виконанні завдань
Заробіток на Advego
Як заробити на СМС
Заробіток ВКонтакті та Однокласниках

Популярне на сайті

Заробити на Аліекспрес

Чого можна досягнути працюючи в інтернет.

   

Заробити в інтернетіСкільки ж можна заробити в інтернет?

Відповісти дуже не просто. Точніше відповідь така - від 0 $ до сотень мільйонів доларів на рік. ( Гугл на своєму сайті заробив $ 1,48 мільярда доларів за II квартал 2009 року).
Тут питання треба ставити по-іншому: скільки реально заробляти простій людині (а не монстру типу Гугл), якщо серйозно взятися за справу?

На ряді сайтів, що розповідають про заробіток в інтернеті, ви можете зустріти лицемірні заяви такого типу: "Спочатку ваш заробіток буде зовсім невеликим (!) - 100 $ в перший місяць, але вже в наступному місяці ви зможете підвищити прибуток до 300 $ і далі до нескінченності ... " Не вірте, це обман!

Не варто спокушати себе надією, що заробітки в спонсорських програмах зможуть замінити вам роботу в реальному житті!Некваліфікована робота в інтернеті оплачується набагато нижче, ніж на будь-якому робочому місці в оффлайні.Працюючи в спонсорських програмах, описаних на цьому сайті, ви можете при відомому старанності заробляти спочатку близько 10-20 $ в місяць (якщо тільки не захочете розширювати сферу діяльності в цих програмах). Теж, погодьтеся, непогано! Якщо ж ви розширите сферу своєї діяльності (в будь-якому цікавому вам напрямку) - ваші заробітки, безсумнівно, зростуть.

ВАЖЛИВО! В інтернеті дуже багато сайтів, присвячених мережевому заробітку. Свого часу у мене пішло дуже багато часу даремно через довіри тим, хто пропонував начебто цілком реальні шляхи заробітку, які опинилися в результаті мильною бульбашкою. Якщо на цьому сайті ви не знайдете відповідей на ваші питання і будете шукати їх на інших ресурсах з схожою тематикою, раджу вам завжди дотримуватися наступного принципу: відразу відсівати ті, які обіцяють вам золоті гори без жодних зусиль і фінансових вкладень з вашого боку - сотні або навіть тисячі доларів щомісяця! Не спорю, на пристойний рівень заробітків вийти цілком реально, але для цього потрібно набратися досвіду, який дається ціною великих втрат та неминучих помилок, і - працювати, працювати, працювати не покладаючи рук!

Якщо ви зробите в будь-якій пошуковій системі запит типу "заробіток в мережі", "заробити в інтернеті" - результатом пошуку буде безліч сайтів, але в перших рядках запиту часто фігурують ресурси, створені 2-3 роки тому і вже давно не оновлюються! І вони до цих пір вводять в оману новачків, заманюючи райдужними перспективами роботи з Cashfiesta, Spedia, Nocs або Surfjunky (жоден з цих спонсорів насправді не платить). А потрібно вам зауважити, що ситуація в світі спонсорських програм міняється дуже швидко, спонсори з'являються і зникають щотижня.

Висновок - перш ніж почати вивчати матеріали сайту, переконайтеся, що він оновлювався не пізніше, ніж у поточному місяці. Якщо на сайті взагалі не представлена інформація про дату оновлення - віднесіться до його інформації з обережністю, а краще зв'яжіться з автором сайту, якщо він дав свої координати.

Насамкінець декілька прикладів:

Дипломований тесляр та сантехнік (!!!)Тім Картер, заснував свій експертний ресурс AskTheBuilder.com в далекому 1995 р. Він ретельно підійшов до налаштувань контекстної реклами на сайті і домігся, що вона почала приносити більш ніж $ 30 тис. на місяць.

Є подібні приклади і в Росії і в Україні. Але не всі це афішують.

Для отображения содержимого требуется установить плагин (флеш плеер от Эдоуби Системс)

Изучите инструкцию по установке
 

В англомовному інтернеті існуємо безліч сайтів, які пропонують платне навчання якимось видам заробітку (до речі, частково там вчать тому, що ви знайдете і на цьому сайті). І на цих сайтах (для підвищення кількості учнів) власники сайтів приводять в якості прикладів свої заробітки.
У більшості випадків це правдиві суми.
Хтось показує 7000 $ -8000 $ на місяць, хтось 23000 $ -25000 $, а деякі по $ 100000 на місяць. З мого досвіду і за відгуками в спеціалізованих форумах - порядок сум такий:
C одного успішного сайту, націленого на англомовну аудиторію - 300 $ -1000 $ на місяць, для російськомовного 100 $ -300 $ в місяць.

Для цього потрібно мати свій сайт. Це не проблема навіть для простої людини. Щоб створити сайт не потрібно бути програмістом. Приклад перед Вами.

Більше тут....

І звичайно таких сайтів можна (і треба) робити не один. Якийсь-то сайт буде приносити менший дохід, якийсь більший.

Але поспішаю засмутити, що подібний прибуток з одного сайту піде далеко не відразу, в середньому це займе 4-6 місяців, при постійній роботі над розвитком.

І як я вже сказав - при створенні сайту націленого на англомовну аудиторію - потенційний заробіток вище. Це пов'язано з великою кількістю користувачів, з їх більшою купівельною спроможністю, і з їх звичкою купувати щось в інтернеті. У нас це тільки зароджується і розвивається, але на щастя хорошими темпами.

Для розуміння ситуації.

В минулому році дохід від Інтернет-бізнесу склав приблизно 700 млрд. доларів. Цілком зрозуміло, що без певних знань і навичок отримати свою частину з цих грошей неможливо. Але при правильному підході цілком реально почати заробляти від $ 400 в місяць вже через кілька місяців. Вражає чи не так.Але ви теж можете досягти таких результатів. Звичайно це відбудеться не одразу. Для початку доведеться багато вчитися, потім багато працювати. Але зате в подальшому доходи будуть рости, а час роботи скорочуватися. Це ж пасивний заробіток. Ви відпочиваєте - інтернет заробляє.

 

Підготовчий етап
Розкрутка і адміністрування сайту
Все для створення сайту

Як заробити на трафіку
Заробіток на партнерках

Заробити на перегляді відео

    MyCounter - счётчик и статистика