$$$ Реальний заробіток $$$ 

Види заробітку

Заробіток на Форекс
 

Інформаційний бізнес
Заробіток на аукціонах
Посередництво
Обмін електронних валют
Фарма

Платіжні системи
Приват 24
Webmoney
E-gold
PayPal
Z-payment

Як заробити на виконанні завдань
Заробіток на Advego
Як заробити на СМС
Заробіток ВКонтакті та Однокласниках

Популярне на сайті

Заробити на Аліекспрес

 

 

Халява в інтернет.

   

Про халяви в мережі.

Халява в інтернетіПоспішу вас потішити: халява в мережі є. І хоча, як і в реальному житті, це всякі дрібниці, часто просто непотрібні; хоча полювання за халявою може супроводжуватися всякими неприємностями, з яких нескінченний спам на e-mail - цілком невинна, але - адже нахаляву ж ... Про все це читайте нижче.
      Отже, почнемо подорож по просторах безкоштовного в Інтернеті.

Речова халява

      Що це таке? Під халявою мається на увазі висилка всім стражденним безкоштовно різних товарів.

      Навіщо це робиться? Зрозуміло, халяву розсилають не безкорисливо.. Просто це такий маркетинговий хід, покликаний знайомити потенційних споживачів зі зразками нової продукції та підвищувати її популярність. Інакше кажучи, речова халява - черговий лик пані Реклами. Є ще один варіант халяви - розсилка всяких дрібничок від релігійних організацій, але ж і це теж реклама, тільки не товарів, а самих цих організацій.

      Найчастіше висилають:

- Постери, наклейки, CD, плакати, каталоги товарів, пластикові картки, буклети, касети, зразки продукції (пробники).

      Якщо вас викликає захват думка про отримання поштою всієї цієї "пишноти" - прапор вам у руки! Майте на увазі, що найбільш поширена розсилка зразків продукції за кордоном: левова частка повідомлень про нову халяву надходить з-за бугра. Тому заповнювати форми для отримання халяви з-за кордону потрібно латиницею.Підводні камені речової халяви      Пошук халяви в мережі - справа тоскна і довга. Набравши в будь-якій пошуковій системі слово "халява", ви отримаєте море, ні, океан посилань. Ось, наприклад, поточна статистика Яндекса по запиту "халява в інтернеті": Результат пошуку: сторінок - 545 378, сайтів - не менше 647.

      99% з цих посилань виявляться для вас марними. Перш за все, на більшості сайтів ви взагалі ні халяви, ні посилань на неї не знайдете, а побачите там щось - що абсолютно не має відношення до халяви, наприклад, посилання на Сари (а це ніяка ні халява ні з якої точки зору, а справжня робота, причому низькооплачувана). Справа в тому, що дуже часто це чарівне слово використовується для залучення інтересу до сайту.

      Ще ви можете натрапити на сайти, що кричать про те, що прямо зараз, терміново, в рамках короткої рекламної акції ви можете замовити собі комп'ютер, або цифровий фотоапарат, або мобільник і т.п. Наводяться також фотодокази отримання цієї халяви. Ви йдете за посиланням - і не виявляєте там нічого. А просто сторінки, на які ви потрапили, мають від народження роки два-три - тоді як рекламні акції, як відомо, за часом досить обмежені.

      Часто такі сайти виводять вас на на міжнародний аукціон Ebay, який і справді іноді проводить такі безкоштовні акції, але - для зареєстрованих користувачів, причому які   активно беруть участь в торгах, так що навряд чи ви зможете поживитися і там.

      Не треба також забувати ніколи, що цим магічним словом вас можуть заманити на сайт, що кишить небезпечними сценаріями Java і Visual Basic, покликаними завантажити на ваш комп'ютер віруси (до речі, ви прочитали мою сторінку про безпеку вашого комп'ютера в мережі?).

      Наступний небезпечний момент. Заповнюючи форми на сайтах для отримання халяви, ви повинні віддавати собі звіт в тому, що ви повідомляєте халяводателю адресу своєї поштової скриньки! І тим самим ви в переважній більшості випадків власноруч заносите себе в базу для спаму! У найважчих випадках кількість спаму стає лавиноподібною, і такий ящик потрібно видаляти.

      До речі, повідомляючи свою реальну адресу на сайті-роздавальнику халяви, теж будьте готові до того, що до вас можуть почати приходити пачки рекламних буклетів, листи з "унікальними пропозиціями" і т.п.

      Якщо інформація вище ще не відбила у вас бажання спробувати пошукати халяву, можете звернутися до послуг сайту prlike.ru: там збір інформації про халяву в мережі здійснюється професійно.Грошова халява       В рунеті можна зустріти сайти, які щодня видають невеликі бонуси (кілька копійок) своїм відвідувачам моментально на WMR-гаманець Webmoney. Все, що вам потрібно зробити - це ввести в формі виплати бонусу номер свого гаманця (іноді WMID) і контрольні цифри. Потім ви натискаєте кнопку для отримання бонусу - і гроші автоматично відправляються на ваш гаманець. Ніякого обману і ніякого підступу! Це просто один із способів підвищення відвідуваності сайтів.

       Існує різновид роздачі бонусів з сайтів - поворотні бонуси.У цьому випадку вам відправляються гроші лише після того, як ви самі скинете певну суму на вказаний на сайті гаманець.Халява полягає в тому, що сума поворотного бонусу більша ніж та сума, який відправите ви.

      Зрозуміло, на кожному такому сайті на один гаманець і з однієї IP грошики можна отримати не більше одного разу на добу - інакше б роздавальники халяви просто розорилися.Якщо ви фанат, якщо вам не шкода свого часу, і якщо ви маєте таку можливість - змінюйте IP, створіть нові гаманці і спробуйте отримувати бонуси з кожного такого сайту.

      Як халяву іноді представляють ще безкоштовні лотереї.Детальніше про лотереї читайте в окремій статті.

      Сайтів, які приваблюють відвідувачів за допомогою WM-бонусів, зараз дуже багато. Тут ви можете ознайомитися з деякими з них.

Кошелёк:
Код:  

Купить сайт с доходом
 

Читайте також:

Бонус-хантинг - збір бонусів як спосіб заробітку

Підготовчий етап
Розкрутка і адміністрування сайту
Все для створення сайту

Як заробити на трафіку
Заробіток на партнерках

Заробити на перегляді відео

    MyCounter - счётчик и статистика