$$$ Реальний заробіток $$$ 

Види заробітку

Заробіток на Форекс
 

Інформаційний бізнес
Заробіток на аукціонах
Посередництво
Обмін електронних валют
Фарма

Платіжні системи
Приват 24
Webmoney
E-gold
PayPal
Z-payment

Як заробити на виконанні завдань
Заробіток на Advego
Як заробити на СМС
Заробіток ВКонтакті та Однокласниках

Популярне на сайті

Заробити на Аліекспрес

Інтернет інвестиції

   

Більша частина підприємців з якими мені доводилося спілкуватися, вважали, що серйозний заробіток не мождивий без стартових капіталовкладень. Думаю це не завжди істина, але в більшості випадків це правда. Зараз ми розглянемо способи заробітку, які дозволяють суттєво поповнити  Ваш бюджет.
Почнемо з того, що заходячи в Інтернет Ви просто не можете не наштовхнутися на

оголошення приблизно такого змісту: «Бажаєте заробляти 5000$в місяць»
Сума може бути і дещо меншою, але все одно приваблює настільки, що дух захоплює, і виникає бажання негайно зробити все що пропонує реклама. Не поспішайте! В Інтернеті є проекти, що дають можливість досягнути такого заробітку, АЛЕ більшість з них не  не користується такою рекламою . Тож де заробити такі гроші?
Одна з таких можливостей відкривається перед Вами з високоприбутковими інвестиційними проектами(HYIP)
Ці (HYIP) проекти  приносять своїм інвесторам надприбутки при мінімальних термінах вкладів.Щоденна ствка в таких проектах коливається від 0,3 до 5 % в день.
Привабливо! Ще б пак! Погодьтеся. Приємно збільшити свій прибуток в декілька разів за якийсь місяць.Так це можливо.Взагалі такі проекти існуютьі в раальному світі, ось тільки , щоб стати їх інвестором потрібно вкласти від 500 000 $ .А в мережі для цього потрібно від 10$.Дані (HYIP) проекти  використовують вклади для ігор на біржах, вкладаютьв акції та цінні папери, працюють з іншими прибутковими проектами.
Само собою напрошується запитання.Чому ж всі користувачі інтернету не катаються на новеньких ламборджіні та не гріються під променями тропічного сонечка на борту власних яхт?Все просто.Кожна інвестиція повязана з ризиком(згадайте «МММ», «Хопер»).Ви можете спробувати знизити ступінь ризику, але позбутися його повністю неможливо.
Це в повній мірі відноситься і до HYIP-проектів  .більшість з них звичайні фінансові піраміди.
Таким чином вигідність таких інвестиційних проектів з лихвою компенсується їх ризикованість.Важко вгадати момент, коли HYIP-проект  просто зникне, так і не повернувши грошей вкладникам.Враховуючи це не буду приводити опис котрогось з HYIP-проектів бо немає гарантій, що на момент прочитання статті він буде існувати!
Просто перерахую декілька адрес: https://rich-world.com/, http://finempire.com/ , http://www.ipcfund.com/  і  http://www.jaguar-alliance.com/ .Вирішуйте самі чи потрібно шукати тут щастя.На даний момент їх хвалять але все може змінитися.Ви самостійно можете пошукати подібні проекти і тоді Вам знадобляться декілька порад.


Як знизити ризик втрати коштів в інвестиційних HYIP-проектах.


Не вкладайте в HYIP-проекти великі гроші, будьте готові до їх втрати.
Не вкладайте всі кошти в один HYIP-проект таким чином ваші кошти  будуть захищені від шахраїв.
Не залишайте гроші в одному HYIP-проекті надовго. Це знижує ризик втрати коштів.
Уважно вивчайти відгуки користувачів про такі проекти.
Не гоніться за високими процентами.Чим більше обіцянок, тим складніше їх виконати, і як наслідок – висока імовірність обману.
Висновок: HYIP-проекти можуть принести високі прибутки, але памятайте про ризик.

Список компаній що пропонують заробіток на Форекс

Поради трейдерам початківцям

Заробіток на Форекс


Підготовчий етап
Розкрутка і адміністрування сайту
Все для створення сайту

Як заробити на трафіку
Заробіток на партнерках

Заробити на перегляді відео

    MyCounter - счётчик и статистика