$$$ Реальний заробіток $$$ 

Види заробітку

Заробіток на Форекс
 

Інформаційний бізнес
Заробіток на аукціонах
Посередництво
Обмін електронних валют
Фарма

Платіжні системи
Приват 24
Webmoney
E-gold
PayPal
Z-payment

Як заробити на виконанні завдань
Заробіток на Advego
Як заробити на СМС
Заробіток ВКонтакті та Однокласниках

Популярне на сайті

Заробити на Аліекспрес

 

Обман в мережі інтернет

   

Як не стати жертвою шахраїв.

ЛохотрониВ даній статті мова піде про те як не вивести з ладу свого компа ВЛАСНИМИ РУКАМИ та не втратити водночас все зароблене.Мова піде про різні види інтернет шахрайства.

Поштові шахраї.

Цей спосіб шахрайства можливий в результаті непередбачених витоків інформації, в результаті яких ваш робочий e-mail стає відомий шахраям. Можливо, цим способом промишляють також деякі недобросовісні адміни спонсорських проектів ... Як би там не було, але листи, про які піде мова нижче, приходять саме в ті поштові скриньки, які активно використовуються в роботі зі спонсорами. 
Листи нібито від адміністрації платіжної системи (e-gold, Moneybookers, Paypal) 
В один прекрасний день ви можете знайти у своїй поштовій скриньці лист, в якому, наприклад, говориться, що для поліпшення використання сервісу e-gold прийнято рішення використовувати програмне забезпечення для здійснення операцій через систему. До листа додається вкладення - нібито це саме ПЗ. Або, як варіант, в листі є посилання, по якому потрібно зайти в свій аккаунт "для завантаження програми". Насправді, як ви, напевно, вже здогадалися, як додаток вас чекає вірус, а якщо в листі є посилання, то вона веде вас не на сайт e-gold, а на сайт шахраїв, і мета всієї цієї комбінації - дізнатися ваші логін і пароль у платіжній системі.Хитрість у тому, що такі листи пишуть у форматі html, і в них використовується прихована посилання: тобто, написано, що вона веде на сайт http://www.e-gold.com, а насправді - зовсім в інше місце . 

Можуть бути й інші варіанти листів нібито від техпідтримки e-gold про заморожування вашого аккаунта - як загрозливо звучить! (Причому зворотну адресу може бути вельми правдоподібний - типу AccountRobot_donotreply@e-gold.com!), В яких вам настійно рекомендується під тим чи іншим приводом зайти на сайт за посиланням у листі і "зайти в свій акаунт". Насправді посилання веде вас не на e-gold, хоча на вид її й не відрізниш від справжньої, а на сторінку, в точності схожу на e-gold, спеціально створену шахраями, що чекають, що ви простодушно введете на неї в поля форми свої дані. 

Запам'ятайте! У E-gold немає сервісу масових розсилок! Будь-які повідомлення, яке підроблено під таку "розсилку", послано вам від кого завгодно, але тільки не від e-gold! 
E-Gold висилає тільки такі типи повідомлень користувачам: 
- Повідомлення про зміну налаштувань акаунта - якщо ви отримали такий лист, а самі тим часом ніяких змін не виробляли, очевидно, що це зробив хтось інший ... Негайно зайдіть в свій аккаунт і змініть пароль! І не забудьте виставити обмеження доступу до акаунту по IP, якщо ви не зробили цього раніше! 
- Повідомлення про реєстрацію реферала. 

Запам'ятайте! Жодна платіжна система, як, втім, жоден онлайн-сервіс, ніколи не просить користувачів надсилати пароль поштою! 

"Помилково" присланий лист про переказ грошей.

 
Текст може бути приблизно такий: "Дорогий сер такий-то, згідно з нашою домовленістю я вислав на ваш рахунок $ 10 000, ви можете в цьому переконатися, у доданому вкладенні - скрін платежу." Сподіваюся, не потрібно пояснювати, що насправді знаходиться у вкладенні? .. Якщо ви не страждаєте поспішністю, або жадібністю, або надмірним цікавістю, ви, звичайно, відразу зрозумієте, де заритий собака, і просто видаліть такий лист з поштової скриньки. 

Досить часто учасники спонсорських програм одержують листи про виграш у міфічній лотереї Yahoo або MSN. Зрозуміло, ніякої такої лотереї не існує, а задумано все це з метою здерти з наївного обивателя трохи грошенят - нібито, для того, щоб отримати цей виграш, треба спочатку заплатити певну суму за яку-небудь нісенітницю. Старий тип розводу на гроші, зустрічається не тільки в Інтернеті, але й в реалі - вам, напевно, теж доводилося отримувати листи про те, що ви виграли машину в казна який лотереї, але щоб отримати право на цей приз, треба купити якусь книжку вартістю рублів отак 500-600. 

"Чарівні гаманці" 

    Аферисти цього типу використовують кілька типів "просування" своєї ідеї: 
Спам всі форуми та гостьові книги підряд, незважаючи на їх тематику. Вони пишуть довгі розповіді про те, як можна вмить казково розбагатіти, якщо відіслати трохи грошей на кілька гаманців WebMoney. Мовляв, як тільки ви це зробите, на ваш гаманець почнуть приходити гори грошей. 
Ця афера побудована за принципом піраміди. Гаманці, на які вам пропонується переказати гроші, належать тим людям, які знаходяться на вищих щаблях піраміди. А вам пропонується після переказу грошей продовжити цей ланцюжок, почавши так само спамити форуми та гостьові книги, в надії, що який-небудь простачок переведе гроші на ці гаманці, одним з яких буде ваш. В Інтернеті повно різних пірамід, але цей тип піраміди - найбрудніший! 
Придуманий навіть ще один варіант цього розводу: форуми або спеціально створені сайти, на яких нібито повідомляється, які гаманці повертають вам гроші, а які ні. Повна маячня, але саме такі сайти все ще існують, і автори їх підтримують, значить, це вигідно - хтось на це ведеться! 
В одному з оплачуваних листів, які присилаються поштовими спонсорами, або на сайтах, які ви переглядаєте в Сарах, ви можете прочитати захоплюючу дух історію "скривдженого звільненого програміста WebMoney", який в помсту системі розповідає секрет про "чарівні" гаманці, які при пересиланні на нього грошей повертає їх відправнику у двократному розмірі. На жаль, знаходяться люди, для яких не очевидно, що згадуваний гаманець належить цьому самому "програмісту" і дозволяють йому нажитися на цьому. 

Платні "Бізнес-пакети" 

У мережі циркулює безліч пропозицій купити за кругленьку суму "бізнес-пакети", нібито містять докладну інструкцію зі створення власного інтернет-бізнесу, який стане приносити вам нечувані доходи. Можливо, ви вже зустрічали сайти з такими пропозиціями, зроблені за одним шаблоном. Найбільш гучні з них - пакет FEM (Fast Eeasy Money) і Кіберсант-матриця, оскільки їх автори проводять дуже агресивну рекламну кампанію (зверніть увагу на схожість дизайну обох сайтів). 

    Що ж ви отримуєте, сплативши 10 $ за перший і 27,5 $ за другий пакет? Ви знайдете там детальну інструкцію про те, як сфабрикувати такий же сайт, як його розкрутити, а також необхідний софт для цього, і пропонувати іншим цей же самий рецепт під виглядом "бізнес-пакету"! Як в анекдоті: "Електронна книга" Як заробити мільйон доларів "! Вартість книги - всього 1 $. У самій книзі є всього один рядок:" Знайди ще мільйон дурнів, які куплять цю саму книгу за 1 $! " 

    Причому всі наявні в таких пакетах програми викладені на якому сайті з варезним софтом, а "цінні" інструкції ви завжди можете знайти на ресурсах для вебмайстрів абсолютно безкоштовно! Можливо, єдина перевага такого пакета в тому, що в ньому все зібрано разом - що ж, якщо ви готові викласти за це від 300 до 700 грн. - Це ваше право. 

    Ви можете зустріти й інші варіанти такого шахрайства в мережі: всі такі сайти оформлені схожим чином. Спочатку вони повідомляють, що ви можете казково розбагатіти, якщо послідуєте інструкціям на даному сайті і займетеся "електронною комерцією". Далі починаються багатослівні і абсолютно безглузді заклинання, не побоюся цього слова, на ту ж саму тему. Обов'язково наводяться відгуки щасливих покупців пропонованої системи або бізнес-пакета. Вам розповідають, якими ви станете багатими, які перед вами розкриються можливості, і між іншим ненав'язливо натякають вже розмріяному читачеві, що для цього потрібно всього лише витратити деяку суму, але в порівнянні з тим, скільки ви заробите, це крапля в морі. Широко поширене також заманювання всякими "бонусами": "абсолютно безкоштовно" вам пропонується додатково до пакету одна або декілька електронних книг (цінність яких цілком порівнянна з цінністю пропонованого продукту, тобто прагне до нуля). Запевняю вас, купивши такий продукт і вивчивши його, ви не відчуєте нічого, крім глибокого розчарування! 


Як не потрапити в пастку шахраїв. Загальні рекомендації. 

1. Намагайтеся не відкривати сайти платіжних систем за посиланням (наприклад, у листах). Обов'язково перевіряйте, який url стоїть в адресному рядку або подивіться у властивостях посилання, куди вона веде. Ви можете потрапити на сайт-обманку, зовні дуже схожий, практично не відрізняється від сайту платіжної системи. Розрахунок у цьому випадку - на те, що ви введете на такому сайті свої дані, і вони стануть відомі шахраям

2. Ніколи нікому не повідомляйте ваші паролі. Вводити паролі можна і потрібно тільки на самих сайтах платіжних процесорів, але ніяк не на інших ресурсах. 

3. Не зберігайте файли з секретною інформацією на доступних або недостатньо надійних носіях інформації. Завжди робіть кілька копій таких файлів на різних носіях. 

4. Обов'язково робіть резервні копії ключів або програм в тих процесорах, в яких це пропонується: ви збережете багато часу, нервів і грошей. 

5. Якщо вам пропонують віддалену роботу і при цьому просять оплатити реєстраційний внесок, в якості гарантії, за пересилання даних тощо - не потрапляйте на цю пастку.Справжні роботодавці ніколи не просять грошей з кандидатів - вони самі платять за роботу! 

6. Пропозиції в дусі "вишліть туди-то невелику суму і незабаром ви будете завалені грошима" - це пропозиції від учасників фінансових пірамід. Не ведіться на такі пропозиції, в пірамідах виграють тільки їх творці. 

7. Листи про проблеми з вашим рахунком у будь-якій платіжній системі, що вимагають переходу на сайт і будь-яких дій від вас, відправляйте у кошик, не дивлячись. Технічна підтримка платіжних систем ніколи не розсилає таких листів. 

8. Не давайте гроші в кредит невідомим вам особам - в Інтернеті не існує гарантій повернення кредитів. 

9. У 99% випадків платежі, які ви робите онлайн, скасувати не можна. Тому сім разів подумайте, перш ніж раз заплатити за товар або
послугу.

Підготовчий етап
Розкрутка і адміністрування сайту
Все для створення сайту

Як заробити на трафіку
Заробіток на партнерках

Заробити на перегляді відео

    MyCounter - счётчик и статистика