$$$ Реальний заробіток $$$ 

Види заробітку

Заробіток на Форекс
 

Інформаційний бізнес
Заробіток на аукціонах
Посередництво
Обмін електронних валют
Фарма

Платіжні системи
Приват 24
Webmoney
E-gold
PayPal
Z-payment

Як заробити на виконанні завдань
Заробіток на Advego
Як заробити на СМС
Заробіток ВКонтакті та Однокласниках

Популярне на сайті

Заробити на Аліекспрес

Платіжна система E-Gold

   

Що таке Платіжна система E-Gold?


Інтернаціональна Платіжна система E-gold створена в 1996 р. компанією Gold & Silver Reserve (G & SR). Грошові кошти Платіжної системи кореспондувати в дорогоцінні метали: срібло, золото, платину і палладіум. З цієї причини Платіжна система E-Gold є дуже ефективною для проведення міжнародних платежів, оскільки рахунки користувачів не прив'язані до якої-небудь національній валюті.

USD E-Gold - це облікові e-gold одиниці системи e-gold.com, які еквівалентні USD. Поповнюючи рахунок в Платіжній системі e-gold, Ви конвертуєте гроші в обраний дорогоцінний метал за ринковою вартістю, таким чином, гроші на вашому рахунку зберігаються в еквіваленті певної маси вибраного металу. За замовчуванням це золото, але Ви можете продати його і купити інший дорогоцінний метал: платину, срібло або паладій.
На відміну від WebMoney всі операції в Платіжною системою e-gold здійснюються тільки за допомогою браузера, без установки додаткового програмного забезпечення на локальний комп'ютер.


Відкриття рахунку в Платіжній системі E-Gold


Відкриття рахунку в e-gold здійснюється безкоштовно на сайті https://www.e-gold.com/, при цьому в браузері повинні бути включені до показу картинки, і він повинен підтримувати JavaScript та 128 бітний SSL. Відкриється сторінка Account Creation (Створення Облікового запису), на якій відображається Угода Користувача, і якщо Ви з ним погоджуєтесь, то вибираєте відповідну кнопку Agree, щоб продовжити реєстрацію.
Далі Вам потрібно вказати свій E-mail і ввести вказану послідовність випадкових чисел в текстовий рядок. Платіжна система e-gold використовує "Turing Number" як міру захисту від автоматизованого підбору пароля.
Далі Ви заповнюєте анкету. Необхідно відзначити, що вся інформація набирається латиницею. Заповніть поля Account Name («Ім'я рахунку») і Description («Опис рахунку»). Ім'я рахунку відображатиметься при операціях перекладу та отримання грошей іншими користувачами системи. Опис рахунки необов'язково. Далі слідують поля User Name («Ім'я користувача») і Description («Опис користувача»). Опис користувача необов'язково, а ось ім'я користувача буде відображатися в історії операцій.

Далі введіть свої реквізити: ім'я, адреса і т.д. Ім'я, прізвище, адресу можна писати транслітом, тобто по-російськи англійськими літерами. Після цього двічі введіть пароль (вводите не менше 8 символів), він повинен містити літери та цифри, записані в різних регістрах. Використовуйте безпечну допоміжну клавіатуру e-gold (клацніть на кнопку SRK) для введення пароля, якщо ви побоюєтеся клавіатурних шпигунів, троянів або вірусів.
Увага! SRK відображається в акаунті у вигляді кнопки з написом SRK
При правильному заповненні анкети ви отримаєте унікальний номер рахунку. Номер рахунку та пароль збережіть, так як вони будуть ідентифікувати ваш рахунок в Платіжній системі e-gold. Обов'язково читайте і здійснюйте рекомендації захисту, викладені на сайті e-gold.


Вхід в свій акаунт
При вході в Ваш аккаунт (в Вашу Обліковий запис або у відкритий рахунок) за адресою https://www.e-gold.com/acct/login.html
Вам необхідно ввести номер рахунку, пароль і вказану послідовність випадкових чисел. Для введення пароля використовуйте безпечну допоміжну клавіатуру e-gold SRK, якщо ви побоюєтеся клавіатурних шпигунів, троянів або вірусів.
Якщо Платіжна система виявила зміни у вашому IP-адресі і / або в настройках браузера, то далі відкриється сторінка з текстовим вікном для введення PIN - коду, який система направить на Ваш E-mail. Термін введення ПІН - коду протягом 15 хвилин з моменту його відправки на Ваш E-mail.
Після вдалого введення PIN-коду Ви входите в свій аккаунт і отримуєте доступ до наступних  елементів управління, розміщених на шести вкладках:
Logout (вихід) - вихід з Вашого рахунку. Цю операцію слід виконувати кожен раз, коли ви закінчуєте роботу з системою.
Balance (баланс) - баланс Вашого рахунку в Платіжній системі e-gold. На цій вкладці можна ознайомитися з кількістю дорогоцінного металу, який знаходитися на Вашому рахунку і його поточна вартість у вибраній валюті.
Spend (відправити) - переказ e-gold з вашого рахунку на інший рахунок. При переказі знімається комісія у розмірі 1% від суми переказу, але не більше 50 центів.
Redeem (вилучення) - фізичне вилучення дорогоцінних металів з вашого рахунку, тобто отримання злитка обраного вами металу (реалізується тільки для жителів США і Канади).
History (історія) - історія ваших платежів.
Account Info (Інформація Облікового запису) - ваша персональна інформація
Поповнення та виведення рахунків в Платіжній системі
До найпоширенішим способам поповнення рахунків відносяться:
отримати переклаз від друзів або знайомих по системі E-gold;
прямим банківським переказом безпосередньо на рахунок в E-gold;
поповнити рахунок через спеціальні віртуальні та реальні обмінні пункти або через платіжну систему WebMoney.


Виведення коштів з Платіжної системи E-Gold


Виведення грошей з E-gold можна здійснювати аналогічними способами, тобто через систему WebMoney, через обмінні пункти або банківським переказом. Необхідно відзначити, що при виведенні коштів з E-Gold обмінні пункти встановлюють дуже високу "Комісію".

 

Всі способи заробітку на розвагах в інтернет

Як заробити початківцю в інтернет

 

Підготовчий етап
Розкрутка і адміністрування сайту
Все для створення сайту

Як заробити на трафіку
Заробіток на партнерках

Заробити на перегляді відео

    MyCounter - счётчик и статистика