$$$ Реальний заробіток $$$ 

Види заробітку

Заробіток на Форекс
 

Інформаційний бізнес
Заробіток на аукціонах
Посередництво
Обмін електронних валют
Фарма

Платіжні системи
Приват 24
Webmoney
E-gold
PayPal
Z-payment

Як заробити на виконанні завдань
Заробіток на Advego
Як заробити на СМС
Заробіток ВКонтакті та Однокласниках

Популярне на сайті

Заробити на Аліекспрес

Платіжна система PayPal

   


paypalПлатіжна система PayPal з'явилася в 1998 році і на сьогоднішній день є однією з найбільш затребуваних і поширених у світовому Інтернеті. Заснували дану платіжну систем у два Каліфорнійці: Пітер Тиел і Макс Левчин. Спочатку PayPal була маленькою компанією, якою користувався обмежене коло осіб для здійснення платіжних операцій за допомогою Інтернету і мобільних телефонів. Система PayPal відразу зарекомендувала себе як надійна і добре захищена від несанкціонованих втручань. Швидше за все, саме цей факт сприяв тому, що в 2002 році система PayPal була придбана самим знаменитим американським Інтернет-аукціоном Ebay.
Починаючи з 2002 року оплата всіх покупок на даному аукціоні можлива тільки за допомогою
платіжної системи PayPal.
Протягом багатьох років скористатись системою PayPal могли лише жителі Сполучених Штатів і ще 35 країн, в списку яких не було ні Росії, ні України ні наших найближчих сусідів. Зараз ситуація змінилася в кращу сторону, жителі країн СНД, у тому числі і України отримали можливість користуватися платіжною системою PayPal, щоправда, з деякими обмеженнями. Наприклад, українці і їхні найближчі сусіди не мають можливості отримувати грошові перекази від інших учасників системи, тобто оплатити товар або послугу за допомогою PayPal можливо, а ось продати що-небудь на аукціоні Ebay і отримати переказ через PayPal не вийде.


Реєстрація в системі PayPal


Зареєструватися в платіжній системі PayPal можна на http://www.paypal.com/. Процес реєстрації не займе багато часу і абсолютно безкоштовний.
Для того щоб зареєструватися в платіжній системі PayPal, потрібно зайти на електронні грошіголовну сторінку офіційного сайту і знайти напис Sing Up (Зареєструватися).
Тепер вам пропонується вибрати тип свого облікового запису з трьох можливих:

 

paypalPersonal account.
Premier account.
Business account.
Вибирати насправді нема з чого, користувачам з України все одно не дадуть скористатися можливостями розширених аккаунтів, тому можна сміливо ставити галочку напроти персонального аккаунта і рухатися далі.
Далі потрібно заповнити анкету, де користувача просять послідовно вказати ім'я, прізвище, адресу,  (ви можете вибрати рублі, американські долари чи євро), домашні і робочі телефони, адресу електронної пошти та пароль для нового облікового запису в системі PayPal. Що стосується поштової скриньки, то будьте готові до того, що PayPal негативно поставиться до поштовою адресою безкоштовного сервісу, і попросить вас обзавестися чимось більш серйозним. Після цього користувача просять ввести секретне питання і відповідь для нього, які необхідні для відновлення пароля. Після всіх цих процедур пропонується прочитати ліцензійну угоду і, зрозуміло, погодитися з її умовами.

Тепер залишилося лише кілька кроків. Введіть контрольне число з картинками, і заповніть поля інформації про вашу кредитну картку. Зробити це необхідно, оскільки саме з кредитної картки буде здійснюватися переказ коштів на ваш електронний рахунок в системі PayPal. Для розрахунків підійдуть карти Visa, MasterCard, Discovery, American Express. Крім номера, потрібно вказати ще біллінг адресу та інші реквізити рахунку. Після цього система PayPal запропонує вам перевірити дійсність карти, провівши тестовий платіж в районі долара.


Можливості системи PayPal


Як вже було сказано, можливості користувачів з України з використання системи PayPal сильно урізані. Вивести гроші з PayPal вельми проблематично, так як в Україні прямий вивід на банківський рахунок або шляхом отримання чека грошей з PayPal, як це робиться в Америці, неможливий. Обміняти електронні гроші PayPal на іншу електронну валюту теж не можна. Так як дана платіжна система прив'язана до банківських карт клієнта, інтерактивний обмін електронних грошей неможливий, потрібна тільки особиста присутність. З цієї причини виведення грошей з системи PayPal українці роблять тільки через знайомих, що живуть в Європі і США.
На сьогоднішній день користувачі з України та інших країн СНД мають можливість користуватися тільки однією послугою PayPal - це відправкою грошей, залишається тільки сподіватися, що надалі ситуація зміниться.

 

Всі способи заробітку на розвагах в інтернет

Заробіток в інтернет для початківців

 

Підготовчий етап
Розкрутка і адміністрування сайту
Все для створення сайту

Як заробити на трафіку
Заробіток на партнерках

Заробити на перегляді відео

    MyCounter - счётчик и статистика