$$$ Реальний заробіток $$$ 

Види заробітку

Заробіток на Форекс
 

Інформаційний бізнес
Заробіток на аукціонах
Посередництво
Обмін електронних валют
Фарма

Платіжні системи
Приват 24
Webmoney
E-gold
PayPal
Z-payment

Як заробити на виконанні завдань
Заробіток на Advego
Як заробити на СМС
Заробіток ВКонтакті та Однокласниках

Популярне на сайті

Заробити на Аліекспрес

Платіжна система Приват 24

   

приват24Система електронних платежів Приват24

У 2006 році ПриватБанк відкрив систему електронних платежів UkrMoney.com.ua для забезпечення платіжних операцій в мережі Інтернет. Рахунки: UAH (гривня), USD (долар), EUR (євро). Рахунки в UkrMoney.com є відображенням реальних рахунків користувачів в КБ "ПриватБанк".
Потім, у зв'язку із закриттям проекту "UkrMoney" в 2008 році, залишки коштів на рахунках клієнтів були перенесені в акаунти Приват24 на віртуальні рахунки. Надалі, клієнти Приват24 можуть здійснити переказ з віртуального рахунку на будь-яку карту в своєму акаунті без комісії.
Якщо клієнти UkrMoney не зареєстровані в
системі електронних платежів Приват24, то вони можуть зареєструватися в режимі online за посиланням: https://privat24.privatbank.ua/p24/accountorder?oper=prp.
приват24 Якщо Ви клієнт
ПриватБанку, то зареєструватися в системі електронних платежів Приват24 можна на сайті http://privatbank.ua/ по посиланню "Реєстрація". Відкриється вікно, в якому введіть свій ІПН, номер мобільного телефону (використовується в якості логіна), Ваш пароль для входу в систему і натисніть "Підтвердити". Я, клієнт ПриватБанку і UkrMoney, зареєструвався в Приват24 по посиланню Реєстрація на сайті ПриватБанку.


Система електронних платежів Приват24 або Інтернет-Банк
 
Приват24 - це Інтернет-банкінг від "ПриватБанк", який першим в Україні запропонував своїм клієнтам послуги інтернет-банкінгу.
В даний час система електронних платежів "Приват24" вважається найбільш зручною системою для розрахунків у режимі online. Вона дозволяє управляти віртуальними та картковими рахунками ПриватБанку через Інтернет в режимі реального часу. Система електронних платежів Приват24 має високу швидкість переказів та низькі тарифи на операції для переказу коштів.
Клієнт має можливість відстежувати операції та управляти своїми рахунками з будь-якого комп'ютера, підключеного до Інтернет. Коли немає доступу до мережі Інтернет, скористайтеся командами системи MobileBanking, до якої необхідно заздалегідь підключитися у своєму акаунті системи платежів Приват24.
Після завершення реєстрації, Ви можете увійти в свій аккаунт і зробити настроювання. Для входу в систему електронних платежів Приват24 необхідно ввести логін (номер стільникового телефону) і пароль, а потім клацніть на кнопці "Увійти".

В результаті буде створений SMS запит на отримання динамічного пароля (8-мизначного числа), який повинен прийти по SMS на Ваш мобільний телефон. Динамічний пароль є одноразовим і активний (дійсний) протягом 30 хвилин. Для наступного входу в систему необхідно отримати новий динамічний пароль. Така технологія забезпечує захист пароля та можливість входити в систему електронних платежів з будь-якого (чужого) комп'ютера, підключеного до Інтернет.
Після введення в форму динамічного пароля, отриманого за SMS, клацніть на кнопці "Увійти". Відкриється Ваш акаунт з безліччю вкладок. На вкладці "Виписки" відображаються Ваші віртуальні рахунки: UAH (гривня), USD (долар), EUR (євро), карти: VISA EL VISA Classic і Visa Classic Internet. Крім того, відображаються Ваші кредити, депозити, цінні метали і страховки. Якщо система електронних платежів приват24відсилає Вас на сторінку (часто трапляється така ситуація), то відразу звертайтеся за допомогою до Онлайн-консультацію, щоб надали Вам іншу посилання для входу в Приват24.
Поповнення рахунку в системі платежів можна здійснювати різними способами: ваучером Приват24, з карт Visa, MasterCard або створити переказ між Вашими рахунками (Платежі / Створити / Переказ між Вашими рахунками). Перелік способів поповнення рахунку мається на акаунті системи платежів Приват24.
З карти \ рахунки платіжної системи Приват24 можна оплатити комунальні послуги, мобільний зв'язок, послуги провайдера Інтернет, Skype, здійснити експрес перекази і т.д. На вкладці Обмін валют / золото можна з карти \ рахунку на карту \ рахунок здійснити обмін валют.

Всі способи заробітку на розвагах в інтернет

Заробіток в інтернет для початківців

 

Підготовчий етап
Розкрутка і адміністрування сайту
Все для створення сайту

Як заробити на трафіку
Заробіток на партнерках

Заробити на перегляді відео

    MyCounter - счётчик и статистика