$$$ Реальний заробіток $$$ 

Види заробітку

Заробіток на Форекс
 

Інформаційний бізнес
Заробіток на аукціонах
Посередництво
Обмін електронних валют
Фарма

Платіжні системи
Приват 24
Webmoney
E-gold
PayPal
Z-payment

Як заробити на виконанні завдань
Заробіток на Advego
Як заробити на СМС
Заробіток ВКонтакті та Однокласниках

Популярне на сайті

Заробити на Аліекспрес

Платіжні системи інтернету

   

платіжні системи інтернету
Швидкий розвиток мережі  Інтернет привело до появи, дуже великого, кількості інтернет-магазинів і інших проектів, що надають послуги кінцевому користувачеві. Електронні платіжні системи якраз і призначені для забезпечення платіжних операцій в мережі Інтернет. За допомогою цих систем можна оплатити домен або хостинг для сайту, комунальні послуги, мобільний зв'язок, кабельне та супутникове телебачення, рекламні послуги, покупку в електронному магазині, різні платні послуги, що надаються комерційними Web-сайтами і т.д.
Залежно від способу розрахунків електронні платіжні системи інтернету поділяють на кредитні, при використанні банківських кредитних карток, і дебетні, які працюють з електронними чеками та електронними (цифровими) грошима. Електронні чеки - це аналог паперових чеків, які платник, який має гроші на рахунку в банку, може пересилати одержувачу в електронному вигляді.
До кінця 90-х років XX століття електронна комерція в Рунеті охопила практично всі сегменти ринку: від можливості оплачувати комунальні послуги до придбання нерухомості, що привело до швидкого розвитку електронних платіжних систем. Найбільшого поширення набули кредитні платіжні системи, що дають можливість здійснювати перекази грошових коштів із застосуванням банківських пластикових карт. Однак з кінця 1997 року в сегменті електронних платежів намітилися серйозні зміни, обумовлені появою відразу декількох крупних компаній, що почали надавати послуги по здійсненню електронних платежів.
Початком відліку розвитку платіжних систем Росії можна вважати початок 1998 року, ознаменоване появою PayCash. Через рік з'явилася найвідоміша і поширеніша на даний момент платіжна система WebMoney.
У середині 2002 року сталося ще одна знакова подія: компанією PayCash було укладено угоду з найкрупнішою пошуковою системою Рунету Яндекс про запуск проекту Яндекс.Гроші - універсальної платіжної системи.
В залежності від величини платежу застосовуються ті чи інші способи розрахунків. Для дрібних і термінових платежів, так званих мікроплатежів, в Інтернет (наприклад, для оплати покупок невеликій вартості) застосовуються електронні або цифрові гроші.
Цифрові гроші - це електронний аналог готівкових грошей. Електронні гроші в різних платіжних системах називаються по - різному. Вони купуються (купуються) користувачами і вводяться в спеціальні пристрої, в яких зберігаються. До таких пристроїв відносяться:
1) смарт-карти (банківські платіжні картки з мікропроцесором);
2) програмно - апаратні комплекси (сервери платіжних систем та комп'ютери користувача).

Для здійснення платежів в мережах Інтернет за допомогою смарт-карти необхідно її підключити через спеціальний зчитувальний пристрій до комп'ютера платника. В даний час ця технологія в країнах СНД поки не знайшла широкого застосування. За кордоном використовуються смарт-карти, наприклад, системи Mondex (емітуються MasterCard).
У СНД для мікроплатежів широко використовується другий тип пристроїв для роботи з електронними грошима. Ці системи забезпечують взаєморозрахунки безпосередньо між платником та одержувачем за умови, що вони підключені до однієї і тієї ж платіжній системі. Щоб стати учасником однієї з платіжних систем в Інтернеті, необхідно в ній зареєструватися і Вам відкриють рахунок у вигляді електронних гаманців.
Електронний гаманець - це електронний пристрій, який зберігає у своїй пам'яті суму коштів (цифрові гроші). Щоб проводити розрахунки Вам необхідно спочатку придбати цифрові гроші і перевести (ввести) їх у ці гаманці, тобто наповнити їх, і тільки після цього можете проводити оплату за різні покупки.
Введення грошових коштів в електронні гаманці здійснюється тими методами, які передбачаються конкретною платіжною системою. Електронні гроші з віртуального рахунку Ви завжди можете обміняти на реальні гроші, тобто вивести з електронних платіжних систем.
Існуючі електронні платіжні системи, як правило, забезпечують користувачів Web-інтерфейсом для управління рахунками (гаманцями), але деякі платіжні системи вимагають скачати і встановити спеціальну прикладну програму на комп'ютер користувача (наприклад, WebMoney Transfer).


Переваги електронних платіжних систем:


доступність - будь-який користувач має можливість відкрити власний електронний рахунок;
мобільність - незалежно від місця свого знаходження користувач може виробляти будь-які фінансові операції зі своїм рахунком;
безпека - передача інформації відбувається з використанням SSL протоколу з кодовим ключем 128-bit або іншими криптографічними алгоритмами;
простота використання - для відкриття та використання електронного рахунку не потрібно спеціальних знань;
оперативність - переказ коштів з рахунку на рахунок відбувається в лічені хвилини;

Головною перешкодою для більш швидкого розвитку систем електронних платежів і раніше є недовіра багатьох користувачів до електронних грошей.
Однак розширення використання електронних грошей неминуче з простої причини, що, незважаючи на деякі недоліки, вони володіють такими незаперечними перевагами, як зручність, висока швидкість здійснення фінансових операцій, простота застосування, забезпечення повного контролю над платежами та їх висока безпека, анонімність, можливість передачі третім особам. Крім того, системи електронних платежів також значно розширюють можливості невеликих організацій, чиї витрати на операції з готівкою значно вище в порівнянні з цифровими, включаючи їх зберігання і транспортування. Використання мережі Інтернет вже зараз дає можливість продавцям забезпечити собі вихід на ринки з більш низькими витратами на маркетинг і рекламу. Економія, яку забезпечує перехід до електронних грошей, виглядає дуже заманливо для банків, оскільки собівартість будь-яких електронних транзакцій в кілька разів нижча звичайних.

 

Всі способи заробітку на розвагах в інтернет

Заробіток в інтернет для початківців

 

Підготовчий етап
Розкрутка і адміністрування сайту
Все для створення сайту

Як заробити на трафіку
Заробіток на партнерках

Заробити на перегляді відео

    MyCounter - счётчик и статистика