$$$ Реальний заробіток $$$ 

Види заробітку

Заробіток на Форекс
 

Інформаційний бізнес
Заробіток на аукціонах
Посередництво
Обмін електронних валют
Фарма

Платіжні системи
Приват 24
Webmoney
E-gold
PayPal
Z-payment

Як заробити на виконанні завдань
Заробіток на Advego
Як заробити на СМС
Заробіток ВКонтакті та Однокласниках

Популярне на сайті

Заробити на Аліекспрес

Заробіток на наданні SEO-послуг 

   

SEOСфера послуг в Інтернеті продовжує розвиватися - постійно відкриваються нові корисні сервіси, здатні полегшити життя пересічним користувачам мережі. У цій статті  торкнемося ніші послуг, пов'язаних з пошуковим просуванням сайту. SEO-послуги - це самий розвинений на даний момент service-сектор в Internet, тому що щільно зачіпає інтереси тих людей, які "будують всесвітню павутину" і управляють потоками трафіку з пошукових систем. У більшості своїй вони самі можуть робити все, що потрібно для розкрутки сайту, але все одно делегують це професіоналам, економлячи свій час і позбавляючись від рутинної роботи.Ми постараємося розглянути всі послуги, які цікаві вебмайстрам та SEO-шникам і за які вони готові платити. Надають такі послуги як окремі люди (фрілансери, які працюють віддалено), так і цілі контори. Так що, при наявності певних знань та інструментів, заробляти гроші тут можете і Ви.


Давайте розглянемо SEO-послуги, які користуються попитом.


Заробіток на реєстраціях.Для просування сайту в пошукових системах, оптимізаторам потрібно розмістити посилання на свій сайт на інших ресурсах мережі. Одні знаходять такі сайти самі і розміщують посилання вручну, інші замовляють спеціальні послуги і платять гріш. Найбільш популярні:реєстрація в білих і сірих каталогах сайтів (10-60 $) (наприклад, 1PS)реєстрація в каталогах російськомовних або закордонних статей (30-100 $)реєстрація на трастових сайтах (наприклад, maketrust.ru)реєстрація профілів користувачів (від 5 $) (наприклад, за допомогою хрумер)


Заробити на реєстраціях сайтів може кожен, якщо використовувати ручний (він більш трудомісткий) або напівавтоматичний (за допомогою AllSubmitter) режим, однак професіонали користуються своїми програмними розробками. По суті реєстрація на сайтах є способом отримання "безкоштовних посилань" (адже Ви платите не за самі посилання, а за послугу їх розміщення на сторонніх сайтах) і є хорошим доповненням до покупки зовнішніх посилань.Якщо хочете заробити на реєстраціях сайтів в каталогах, прийдется конкурувати з 1PS.


Заробіток на підвищенні тИЦ.


Хоч показник тематичного індексу цитування і не впливає на позиції сайтів в пошукових системах (він в якійсь мірі лише відображає авторитетність сайту в очах ПС). Тому бажаючих  підвищити тИЦ менше не стає. Хороший показник тИЦ дозволяє продавати посилання з сайту по більш високій ціні, тому люди регулярно знаходяться в гонитві за новими темами підвищення показника тИЦ. І ділки на цьому бажанні заробляють непогані гроші наступними способами:продаж керівництв і покрокових інструкцій по даній темі (велика частина з них копіює один одного);продаж фільтрів на для підвищення тИЦ через SAPE (plati.ru заполонили ці теми).


Заробіток на просуванні сайтів


Тут мова йде вже про конкретні позиції в пошукових системах і цільовому трафіку, на відміну від реєстрацій сайтів . Кожен більш-менш досвідчений сеошник просуває сайти клієнтів. Це можуть бути як комплексні послуги, так і окремі. При цьому використовуються всі доступні способи просування.Аудит сайтів, оцінка юзабіліті - аналіз зручності сайту для користувачів та ефективності його структури для виконання своїх цілей (дзвінки, продажі). Коштує така послуга від 10 $ (в залежності від глибини аналізу і формату звіту та рекомендацій)


Просування сайту в Яндексі та Гуглі


Сюди входить не тільки покупка зовнішніх посилань для збільшення позицій сайту, але і внутрішня оптимізація. До речі, підкованість клієнтів в даних питаннях постійно зростає і зараз передові SEO-компанії вже укладають договори на просування, предметом яких є трафік, а не позиції за запитами. Заробляють гроші  на просуванні двома способами: фіксована плата за послуги з просування, а також привласнення певної частини бюджету на покупку зовнішніх посилань в тому випадку, якщо витрачені не всі кошти, а результат отриманий.
Біржі посилань. Вони заробляють на посередництві між веб-майстрами і оптимізаторами, відправляючи в свою кишеню комісію по кожній угоді купівлі-продажу посилань. Сюди можна віднести і SAPE, і Gogetlinks, і посилальні агрегатори (Seopult, Rookee, WebEffector).

Заробіток на продажі сайтів


Варто торкнутися і цього спосібу заробітку. Суть полягає в створенні сайтів не для себе, а спеціально під продаж. Це цілий бізнес. Наприклад, один знайомий підприємець зібрав умільців, які роблять псевдо-магазини. Гарний дизайн і каталог товарів, 500-1000 сторінок контенту, який добре індексується, сайти йшли враз по 100 $ за штуку.Як це виглядає вживу тут. До речі можете подивитися ціни та прикупити дещо і для себе:)

Тепер Ви знаєте, як заробити на SEO ринку, беручи гроші за надання різноманітних SEO-послуг: від реєстрації сайтів в каталогах до повноцінного просування. Дерзайте

 

Advego - реєструйся та заробляй!


Advego.ru - система покупки и продажи контента для сайтов, форумов и блогов

 

Як заробити на розвагах в інтернет

Всі способи заробітку в інтернет для початківців


 

 

Підготовчий етап
Розкрутка і адміністрування сайту
Все для створення сайту

Як заробити на трафіку
Заробіток на партнерках

Заробити на перегляді відео

    MyCounter - счётчик и статистика