$$$ Реальний заробіток $$$ 

Види заробітку

Заробіток на Форекс
 

Інформаційний бізнес
Заробіток на аукціонах
Посередництво
Обмін електронних валют
Фарма

Платіжні системи
Приват 24
Webmoney
E-gold
PayPal
Z-payment

Як заробити на виконанні завдань
Заробіток на Advego
Як заробити на СМС
Заробіток ВКонтакті та Однокласниках

Популярне на сайті

Заробити на Аліекспрес

Як заробити на фото та картинках в інтернеті

   

Як заробити на фото в інтернетЧерговий вид заробітку в інтернеті, який заслуговує вашої уваги - це заробіток на фотографіях і картинках. Більшість новачків навіть не замислюються про те, що в мережі можна заробляти на фотографіях, 3D моделях, картинках, текстурах пристойні гроші. Професійні фотографи, папараці заробляють сьогодні на фото нечувані гонорари. Наприклад одна цифрова фотографія новонародженої дочки Анджеліни Джолі і Бреда Пітта була викуплена у папараці за 4,1 мільйона доларів.Сьогодні кожен другий користувач мережі є щасливим володарем цифрового фотоапарата. А зробити барвисті фотографії ні в кого не становить великої праці. Не обов'язково при цьому бути професійним фотографом. Всі  колись починали саме з аматорської зйомки і вже точно не народжувалися "фотографами". Тому єдине, що вам необхідно для заробітку в інтернеті на фотографіях - це цифровий фотоапарат (!). Якщо ж ви вмієте працювати з растровою, векторною графікою, проектувати 3D моделі і ін ви аналогічним чином можете заробляти на картинках, продаючи їх через інтернет. Але все по порядку


Як заробити в інтернеті на фотографіях і картинках?


По-перше. Щоб отримати перший заробіток в інтернеті на фото, необхідно мати в своєму арсеналі як мінімум 100-1000 фотографій (картинок) власного виробництва. Це можуть бути абсолютно різні композиції: пейзажі, абстракції, люди, інтер'єри, текстури, тварини та ін Тому, насамперед попрактикуйтесь і прочитайте поради професійних фотографів. Просто наробіть якомога більше фото з вдалих ракурсів, щоб надалі було з чого вибирати.
По-друге. Щоб пристойно заробити на фото, необхідно знати ази англійської мови або вміти добре користуватися словником! На західних стокових  ресурсах вартість фотографії коливається від 1-9 $. Тому, якщо ви хочете в рази збільшити свій заробіток як фотографа, найкраще викладати ваші творіння як на західних, так і на російських ресурсах.
По-третє. Щоб швидко зрушитися з мертвої точки, необхідно пройти реєстрацію як можна в більшій кількості фотостоків.Фотобанк (фотосток) - це банк зображень, який виступає посередником між авторами зображень і їх покупцями. Містить величезну кількість графічних матеріалів, а також, можливо, аудіо та відео записів.На сьогоднішній день в інтернеті присутня величезна кількість подібних ресурсів. Найбільш популярними для фотографів є Shutterstock.com, Istockphoto.com, Fotolia.com, Dreamstime.com та ін .
Але про це давайте детальніше

Як заробити фотографу на фотостоках?

Sutterstock.com - один з лідерів з продажу фотографій серед фотографів фрілансерів. Щоб потрапити в цей фотосток, необхідно здати "вступний іспит". Потрібно додати 10 фотографій, 7 з яких повинні пройти перевірку і отримати статус "схвалено"! Подібна перевірка присутня у всіх серйозних фотобанках, тому виберіть 10 кращих знімків і додайте їх для проходження іспиту.Тільки після проходження іспиту можна буде додавати і продавати фотографії. Основна відмінність Sutterstock в тому, що фотографії тут продаються по підписках. Тобто покупець платить 199 $ в місяць і має право скачувати 25 знімків щодня. Таким чином, це стимулює покупців постійно завантажувати нові фотографії і дає можливість серйозно заробити на фотографіях, як фотографу, так і дизайнерам.
Istockphoto.com - популярний західний фотобанк. Вступний іспит - 3 фотографії. Жорсткі вимоги до якості та тематики. Найбільш затребувані теми: бізнес, люди, здоров'я, спорт та ін .До речі, перездавати іспит, якщо раптом фотографії не пройшли перевірку, можна скільки завгодно разів!
Fotolia.com - фотосток для початківців. Щоб потрапити в цей фотостік не потрібно абсолютно ніяких "вступних іспитів". Єдине, що ви підтверджуєте - це авторські права на свої фотографії. Вимоги до фотографій теж досить лояльні. Вартість "простої" фотографії коливається від 0,14-5 $.Даний фотосток найкраще підходить для початківців. Тут можна спробувати викласти фотографії, отримати реальну ціну за них і відібрати найбільш перспективні для проходження подальших іспитів на серйозних фотостоках. Плюс заробити свої перші гроші на фото і повністю відчути заробіток на фотостоках.Фотографії виставлені на продаж
Dreamstime.com - непоганий західний фотобанк без іспитів. Досить вимогливий до якості завантажуваних фотографій, але, по факту, більше 90% фото проходять схвалення. Фотографії продаються поштучно і після кожної нової продажу вам приходить лист на e-mail. Рівень продажів значно нижче, але цей ресурс  також не варто скидати з рахунків.Ось вам найбільш перспективні фотобанки з яких можна піднімати заробіток на фотографіях (картинках) в 100-300 $ в місяць. Тепер давайте розберемо основні моменти при додаванні та продажу фотографій.

'ютері

 

Поради про те, як заробити гроші на фотографіях?


Деякі фотобанки вимагають скан якого-небудь документа (паспорт, водійські права) для підтвердження авторського права і виплати грошових коштів. Тому, якщо ви серйозно мають намір заробляти на фотографіях, вам необхідно надіслати скан-якого документа, де вказані ваші особисті дані латинськими буквами. Надсилайте достовірні документи, тому як в деяких фотобанках на ваші дані можуть проводиться грошові перекази зароблених коштів!
Всі фотографії беруть  строго в JPG форматі і бажано з максимальною якістю.3. При додаванні фотографії обов'язково заповнюйте наступні поля title, description, keywords. Title - назва фото, може містити до 30 символів. Description - опис фотографії, до 100 символів. Keywords - ключові слова, до 50 слів. Якщо ви додаєте фотографії в західний фотостік, то заповнювати поля слід на англійською мовою. Від цього насамперед залежить потенційний заробіток, адже завдяки докладному опису покупці швидко зможуть знаходити ваші творіння. Тому заповнювати поля слід в обов'язковому порядку (!).
Фотографії людей, яких можна дізнатися на знімку, слід супроводжувати письмовою згодою  людини що фотогруфується. Це звичайно формальність, але тематика "людей" дуже популярна в мережі і ваші фотографії можуть бути не схвалені фотостоком без відповідної згоди. Зразки угод можна скачати на самих фотостоках.
При виборі композиції кадру не забувайте правило золотого перетину. Правило золотого перетину увазі розміщення об'єктів не по центру кадру, а передбачає супідрядність об'єктів композиції з розподілом співвідношень поділу площ 3:8 + 5:8 для двох предметів. Наприклад, небо і землю розділити лінією горизонту не по середині кадру, а 3:8 - небо, 5:8 - земля.Золотий перетин. Не можна повторно викладати однакові фотографії відрізняються лише кольоровою гамою і ретушуванням Photoshop.
Перед додаванням фотографії обов'язково перевірте її якість, наприклад, за допомогою Actual Pixeles. Щоб при збільшенні не було видно пікселів, повторних контурів, мастила та ін Завантажуйте фотографії з максимально можливою якістю.Як Ви бачите, заробіток на фотографіях і картинках є не таким вже й легким, як здається на перший погляд. І цей спосіб заробітку все таки відноситься до специфічних і далеко не кожному він припаде до смаку. Але якщо ви захоплюєтеся навіть простою аматорською зйомкою, робите непогані фотографії, захоплюєтеся графікою - цей спосіб вам більш ніж підійде!Загалом тепер ви знаєте все про те, як заробляти в інтернеті на фотографіях і картинках. У міру накопичення досвіду та рейтингу, ваш заробіток буде рости  І, можливо, з часом, хто-небудь визнає ваш талант і запросить в професійну фото студію. А це вже, вибачте, зовсім інші гонорари і зовсім інший рівень :) Тепер Ви знаєте з чого почати, а заробляти на фотографіях чи ні вирішувати вам.Але якщо і цей спосіб заробітку не припав вам до смаку - не турбуйтеся, на сайті ви можете вибрати інші напрямки заробітку в інтернеті і вже точно зможете знайти, те що шукали!

 

Як заробити на розвагах в інтернет

Всі способи заробітку в інтернет для початківців


 

 

Підготовчий етап
Розкрутка і адміністрування сайту
Все для створення сайту

Як заробити на трафіку
Заробіток на партнерках

Заробити на перегляді відео

    MyCounter - счётчик и статистика