$$$ Реальний заробіток $$$ 

Види заробітку

Заробіток на Форекс
 

Інформаційний бізнес
Заробіток на аукціонах
Посередництво
Обмін електронних валют
Фарма

Платіжні системи
Приват 24
Webmoney
E-gold
PayPal
Z-payment

Як заробити на виконанні завдань
Заробіток на Advego
Як заробити на СМС
Заробіток ВКонтакті та Однокласниках

Популярне на сайті

Заробити на Аліекспрес

Як заробити на контенті.Копірайтинг, рерайтинг.

Advego.ru - система покупки и продажи контента для сайтов, форумов и блогов

Кожен день в пошуковий індекс Яндекса потрапляють тисячі свіжих html-сторінок. Кожна з них наповнена контентом: щойно створеним унікальним або ж скопійованим з інших джерел. Кожен символ, кожне слово, кожен унікальний текст оплачується тим, хто його створив - копирайтерам, рерайтерам, перекладачам ... Це величезна "сфера інтернет-послуг", яка дозволяє заробити будь-якій людині, який вміє красиво і конкретно складати слова в речення, перекладати західні джерела або, на худий кінець, переписувати чужі тексти своїми словами. У цій статті ми розповімо Вам про те, з чого почати, щоб заробляти гроші на контенті.


Робота копірайтером в Інтернеті


Почнемо з теорії ... За своєю суттю копірайтинг (copywriting) - це написання рекламних текстів для товарів і послуг, брендмейкерство, така професія дуже затребувана рекламними агентствами. Проте, в наші дні в Рунеті актуально інше визначення: копірайтинг - це написання унікальних текстів (статей) для сайтів, найчастіше для потреб SEO. Тобто, ми будемо виходити з того, що копірайтер - це фахівець з написання унікальних статей для сайтів з різноманітних тем, причому необов'язково в цих темах він є фахівцем.Більшість копірайтерів воліють віддалену роботу (фриланс), проте останнім часом можна наткнутися на вакансії для копірайтерів, яких шукають офлайнові контори на постійний оклад, але все-таки більшість вибрали копірайтинг роботу на дому ні за що не залишать через її переваги.

   

Робота копірайтером можлива не тільки вдома, але і в офісі.Ті ж копірайтери, які вирішили працювати в Інтернеті з дому, знаходять роботу для себе на спеціальних біржах контенту, де можна продати вже готові тексти або знайти замовників на написання нових.Копірайтер може заробити, продаючи готові статті на біржах.Розцінки у копірайтерів зовсім різні: все залежить від таких факторів, як рейтинг (якщо замовлення йде через біржу), досвід, обсяг замовлення. В середньому, зараз копірайтери беруть за 1000 символів тексту без пробілів 30-40 рублів.Якщо раніше заробіток на написанні текстів був прерогативою професійних журналістів, то зараз ця можливість відкрита для будь-якої людини, що володіє грамотним російською мовою і здатного працювати з інформацією. Взагалі ж, більшість копірайтерів, які пишуть унікальні статті, беруть інформацію не з голови, а з різних інтернет-джерел, грамотно обробляють цю інформацію (своєрідний мешап) і на виході видають унікальний текст, який включає не особистий досвід автора, а комплексний рерайт матеріалів на цю тему.

Чому копірайтери так затребувані? Тому що будь-яка компанія або вебмастер, які збираються запустити новий сайт, потребують унікальноий контент. Компанії потрібно, щоб її барвисто описали, інтернет-магазину потрібні якісні небанальні описи товарів, сеошникам потрібен текст з грамотно вставленими ключовими словами ... Професія копірайтер - одна з найбільш затребуваних в мережі в наші дні.


Робота рерайтера в Інтернеті


Знову ж таки, невеликий абзац теорії. Рерайтінг - це переписування чужих текстів своїми словами з використанням спеціальних методів: заміна слів синонімами, перемішування абзаців і т.д. Суть в тому, що на виході робота рерайтера закінчується унікальним текстом, основний зміст якого повністю відповідає оригіналу.Рерайт дуже затребуваний індустрією SEO та ЗМІ. Пошукове просування сайтів вимагає великої кількості унікальних текстів і рерайт ідеально підходить для цих цілей у зв'язку зі своєю дешевизною і простотою виробництва. Інтернет-ЗМІ по суті своїй паразитують на рерайтингу новин: одне інформаційне агентство публікує оригінальну новину і тут же її переписують своїми словами сайти новин.
Як і копірайтери, рерайтери зазвичай вибирають роботу на дому. Дистанційна робота рерайтерів дозволяє працювати з декількома замовниками одночасно і при цьому оптимізувати робочий графік під свої особисті потреби. Заробити на рерайтингу можна, виконуючи одноразові завдання, продаючи вже переписані тексти або знайшовши хороші вакансії для рерайтера на постійну роботу.Робота по рерайтингу може бути одноразовою.Також можна знайти вакансії по рерайтингу, які публікують спеціалізовані контори, які працюють в реалі. Рерайтери в середньому беруть 15-20 рублів за 1000 символів переписаного тексту без пробілів. Заробіток рерайтера здається менший, ніж заробіток копірайтера, але при великих обсягах все може скластися інакше.


Робота перекладачем


Робота на дому перекладачем розглядалася нами вже в спеціальній статті. Перекладачі зазвичай заробляють більше, ніж копірайтери і рерайтери через специфіку своєї роботи, адже для грамотного перекладу текстів потрібно тривале навчання і серйозні тимчасові витрати.
Заробіток на копірайтингу та рерайтингу - з чого ж почати?
Як стати копірайтером? Як стати рерайтером? З чого почати - копірайтинг або рерайтинг вибрати?Ці питання задають всі, бажаючі стати на цей шлях. Вести роботу з дому, самостійно формувати робочий графік і вибирати цікаву роботу хоче кожен.Здавалося б, що простіше? Заведи собі аккаунт на біржі контенту, напиши пару статей, вистав на продаж за адекватними цінами і шукай замовників. Однак, як і в будь-якій сфері, тут рекомендується пройти навчання. Потрібно знати основи копірайтингу, щоб Ви могли твердо сказати: "Моя професія копірайтер!"Копірайтер повинен знати:які основні вимоги пред'являють замовники до написання тексту;як працюють з текстами пошукові машини;як автоматизувати і прискорити свою роботу за комп'ютером;як грамотно зробити своє резюме копірайтера і оформити портфоліо, щоб залучати більше клієнтів;хто взагалі купує статті в Інтернеті і як знайти свою нішу?І багато іншого. Якщо Ви всього цього не знаєте - пройти навчання копирайтингу Вам потрібно обов'язково!Кращим навчальним курсом, які доступні на даний момент, є курс копірайтингу Юлії Вовкодав.
Рекомендуємо Вам саме його, якщо Ви хочете зробити своїм основним заробітком копірайтинг і навчання вважаєте серйозним кроком для досягнення цієї мети.Де шукати роботу копірайтеру, рерайтеру і перекладачеві?Підведемо короткий підсумок і відповімо на питання, винесене в підзаголовок.

Де і як заробити рерайтеру і копірайтеру?

Копірайтер, рерайтер: біржі готового контенту, біржі копірайтерів (Advego, eTxt, Neotext, TextBroker) форуми, розділ Вакансії на сайтах по роботі.Перекладач: біржі готового контенту, форуми, спеціалізовані сервіси-посередники між перекладачами і замовниками, розділ Вакансії на сайтах про роботу.До речі, якщо Ви передумали займатися виробництвом контенту, але Вам подобається фріланс, підберіть собі іншу віддалену роботу. Сподіваємося, що ця стаття допоможе Вам зробити перші кроки у виборі інтернет-професії.

Advego - реєструйся та заробляй!


Advego.ru - система покупки и продажи контента для сайтов, форумов и блогов

 

Як заробити на розвагах в інтернет

Всі способи заробітку в інтернет для початківців


 

 

Підготовчий етап
Розкрутка і адміністрування сайту
Все для створення сайту

Як заробити на трафіку
Заробіток на партнерках

Заробити на перегляді відео

    MyCounter - счётчик и статистика