$$$ Реальний заробіток $$$ 

Види заробітку

Заробіток на Форекс
 

Інформаційний бізнес
Заробіток на аукціонах
Посередництво
Обмін електронних валют
Фарма

Платіжні системи
Приват 24
Webmoney
E-gold
PayPal
Z-payment

Як заробити на виконанні завдань
Заробіток на Advego
Як заробити на СМС
Заробіток ВКонтакті та Однокласниках

Популярне на сайті

Заробити на Аліекспрес

Дистанційна робота на дому в інтернеті

   

дистанційна роботаКожен користувач інтернету хоч раз та чув про таке явище, як віддалена робота. Великий відсоток з цих самих користувачів намагався знайти роботу на дому з метою поліпшення свого фінансового становища і умов роботи. І це не дивно!Робота на дому через інтернет має очевидні переваги: працюючи на комп'ютері з дому, людина отримує хоч якусь свободу "від системи", у нього немає потреби жити за розкладом, щодня ходити на роботу і виконувати зовсім не те, до чого лежить душа , можна вибирати цікаві проекти і заробляти на цьому гроші, нарешті!
Дистанційна робота через Інтернет з дому дає можливість сформувати власний графік і самостійно планувати робочий день.У цій великій оглядовій статті  висвітлимо наступні питання:як знайти віддалену роботу в інтернеті простому користувачеві мережі;які бувають сайти і біржі фрілансу;чому замовники шукають віддалених працівників;чи є ризики у фрілансерів, які працюють на дому через Web;як боротися з конкурентами при пошуку надомної роботи;популярні інтернет-професії серед користувачів.До речі, віддалену роботу в мережі інтернет також називають фріланс (freelance), а самих працівників фрілансерами. Ці люди працюють на комп'ютері, заробляючи гроші на виконанні різних завдань і проектів.
Фріланс - це коли ти сам собі начальник!Підемо по порядку! Фріланс - не тільки підробіток. Він може стати для вас відмінною постійною роботою. Прочитавши цю статтю, Ви зрозумієте суть процесів: як знайти роботу, кому потрібні віддалені працівники, чи зможете саме Ви стати фрілансером. Однак, всі моменти (у тому числі практичні у вигляді покрокових інструкцій) висвітлити в рамках однієї статті неможливо.Саме тому ми рекомендує Вам вивчати навчальний курс "Кіберсант-Фрілансер"Перейти до сторінки курсу >Основні моменти пошуку роботи в Інтернеті1.


Сайти та біржі віддаленої роботи


Якщо людині раптом потрібно знайти віддалену роботу, вона насамперед згадує
 
про спеціалізовані біржі фрілансу і сайти з вакансіями, послугами яких можна скористатися, щоб знайти одноразове завдання або постійну роботу.Порталів, які містять бази пропозицій від замовників з пошуку фрілансерів для виконання різної роботи віддалено (поза офісом) предостатньо: як великих бірж, які зарекомендували себе з позитивного боку за довгі роки роботи, так і дрібних дощок оголошень - без всякої структури. У цьому можна переконатися, набравши в будь-якій пошуковій системі фразу "потрібні виконавці на віддалену роботу" або "шукаю віддалену роботу на комп'ютері поза офісом з хорошою оплатою".
Чому замовники шукають віддалених працівників?Адже вони не можуть контролювати робочий процес  і стежити за прогресом у виконанні завдання або проекту, якщо робоче місце співробітника знаходиться не у них в офісі! По-перше, роботодавцю не доводиться платити за робоче місце, яке співробітник займає в офісі. По-друге, в більшості випадків фрілансера влаштовує заробіток менший, ніж офісного працівника, особливо якщо він живе далеко від столиці. По-третє, якщо давати окремі завдання і платити за фактом виконаних робіт, не треба утримувати при цьому армію офісного планктону. По-четверте, всесвітня павутина зламує географічні бар'єри і дозволяє знайти фрілансерів високої кваліфікації за невеликі гроші, які зроблять роботу набагато якісніше, ніж місцеві фахівці.Кожен замовник знаходить свої плюси в наймі співробітників для виконання роботи на комп'ютері через Інтернет, і не важливо, наскільки віддалено його робоче місце від місця знаходження замовника.


Ризики віддаленої роботи


Не варто забувати, що робота фрілансером - процес, пов'язаний з певними ризиками.
Є ймовірність зустріти недобросовісного роботодавця, який відмовиться повністю або частково сплатити винагороду за виконане завдання.Уникнути подібних ризиків можна за допомогою сайтів для пошуку віддаленої роботи, організованих за принципом бірж. На такому сайті замовник і виконавець знаходять один одного, обумовлюють умови та ціну, яку заплатить замовник за виконання роботи у віддаленому режимі, потім обумовлена сума блокується на рахунку замовника і після виконання роботи надходить до вас.Як правило, на таких біржах існує арбітраж, який розбирає конфліктні ситуації. Якщо завдання виконано якісно і в строк, а замовник необгрунтовано відмовляється його приймати, адміністрація біржі може прийняти рішення про виплату за виконану роботу на користь виконавця.Безумовно, знайти роботу на дому можна, реагуючи на оголошення, розміщені на платних або безкоштовних дошках з текстом "шукаю спеціаліста на віддалену роботу", але в цьому випадку ризик бути обманутим стає ще більше, адже в цьому випадку ніхто  не заважає замовнику обдурити Вас .
Ризик сидіти без роботи і грошей деякий час. Наприклад, влітку всі відзначають занепад інтернет-активності, проекти в мережі розвиваються не так активно, замовники роз'їжджаються по морях і є всі передумови залишитися з дулею в кишені.
3. Деякі люди, що звільнилися від офісного полону, нездатні грамотно організувати свій робочий день. Лінь тому провиною або психологічні моменти - не суть важливо. Фактом залишається те, що фрілансери після кількох місяців повертаються на офісну роботу, не пройшовши випробування свободою.Замовник, який шукає фрілансера, теж несе ризики, адже працівник може сховатися, взявши передоплату, або не вкластися в дедлайни і зірвати весь проект. Ці моменти важливо розуміти, контактуючи із замовниками.
Як боротися з конкурентами
Головною перешкодою до швидкого пошуку віддаленої роботи є той факт, що оголошень від виконавців в стилі "я такий-фахівець, хочу знайти роботу на дому через internet" на порядок більше, ніж оголошень "потрібен фрілансер на віддалену роботу". Виконавців БІЛЬШЕ, ніж замовників. Це породжує дивовижну конкуренцію.Тобто, щоб фрілансеру отримати хорошу роботу на дому, потрібно пройти жорсткий конкурентний відбір і довести своєму потенційному роботодавцеві, що ви - саме та людина, яка йому підходить.Для того, щоб ефективно боротися з конкурентами, які пропонують такі ж послуги, як і Ви. На початковому етапі, коли ви тільки починаєте займатися в онлайні віддаленою роботою, не варто намагатися за всяку ціну отримати великі і дорогі замовлення. Спочатку беріть те, що дають, напрацьовувати досвід спілкування із замовниками і формуйте портфоліо своїх робіт, що допоможе надалі переконати потенційного замовника в тому, що саме ви зможете відпрацювати його гроші на всі 100%, а не "той інший хлопець"
Популярні інтернет-професії
Для отримання роботи на дому за допомогою комп'ютера через інтернет, необхідні певні навички та вміння, про це ми вже згадували. Тепер давайте більш докладно розглянемо основні професії та спеціальності, володарі яких можуть знайти роботу в мережі.Найбільш популярні види робіт, що користуються попитом, можна розділити на кілька груп:робота з текстом;рішення задач програмування та інженерно-конструкторських завдань;роботи художньо-дизайнерської спрямованості;завдання документообігу та менеджменту.


Робота на дому через Інтернет, пов'язана з обробкою та створенням контенту .Найбільш популярний вид  в цій групі - робота копірайтером. Існують спеціальні біржі статей, де фрілансер може знаходити замовлення на написання статей. Успішний копірайтер для отримання віддаленої роботи повинен мати такі навички: добре знання мови, вміння висловлювати свої думки, наявність фантазії та креатив, бажано знати основи html, висока швидкість набору тексту на клавіатурі.Серед копірайтерів, які пишуть статті і новини для сайтів, виділяють також рекламників, які пишуть та продають тексти. Така робота оплачується вище і подібні фахівці на вагу золота.

Advego - реєструйся та заробляй!


Ще один варіант - виконання завдань
В наші дні виділилася ще одна каста по написанні   унікальних текстів: SEO-копірайтери - це фрілансери, які так уміло звертаються зі словом, що здатні писати тексти, які люблять пошукові машини.Середній заробіток хорошого копірайтера - 3 $ за 1000 символів. Хтось бере дешевше, хтось дорожче - все залежить від якості виконання замовлень, досвіду та бази клієнтів.
Якщо з креативом у вас поганенько і немає спеціальних знань в різних областях, але грамотність на високому рівні, вам буде під силу рерайтинг. Оплачується він менше, ніж копірайтинг, тому що віддалена робота рерайретом не вимагає ніяких вигадок - треба просто переказувати прочитане своїми словами. Бажано, щоб рерайтер володів високою швидкістю набору тексту, яка для нього важливіша, ніж для копірайтера. Беруть рерайтери зазвичай 1 $ за 1000 символів тексту (без пробілів).
Набір текстів - наступний за популярністю вид роботи на дому за допомогою комп'ютера і інтернету. Наборщик текстов найчастіше займається передруком відсканованого рукописного тексту або транскрибцією звукозаписів. Знайти таку роботу через інтернет складніше, адже спеціальних бірж подібного роду немає, та і замовлення на такі послуги не так часті. До того ж, віддалена робота складачем текстів дуже рутинна, хоча і оплачується на рівні. Наприклад, за перекладену в друкований формат зошит з конспектами (48 аркушів) фрілансер може заробити 1000 рублів.
Якщо ви професійний журналіст, віддалена робота знайдеться і для вас. В цьому випадку краще підшукати варіант співпраці з яким-небудь новинним порталом, надавши редактору приклади своїх робіт. Висвітлювати актуальні події грамотно і доносити до людей новини простою і доступною мовою - уміння, яке користується попитом, так що будь-який професійний журналіст може спробувати щастя у фрілансі.
Затребувані також і коректори. Здобувачі на таку віддалену роботу повинні володіти стовідсоткової грамотністю. Суть роботи полягає в перевірці текстів, опублікованих на сайті, на помилки, якими грішать багато недосвідчених редакторів. Фрілансер повинен "вичитувати" тексти і виправляти їх, або давати рекомендації щодо усунення помарок. Крім постійної роботи в Internet коректор може знайти і одноразові завдання з перевірки текстів на будь-якому веб-ресурсі. Друкарські помилки, орфографічні та пунктуаційні помилки - все це вотчина професійного коректора. Оплата стягується або за кожну перевірену статтю, або за знайдені помилки, або ж працівник сидить на постійному окладі.

Advego.ru - система покупки и продажи контента для сайтов, форумов и блогов


А от якщо ви володієте іноземними мовами на хорошому рівні, вам цілком підійде віддалена робота на дому перекладачем. Через інтернет (існують спеціальні біржі перекладачів) фрілансер можна знайти актуальні вакансії і замовлення на переклад текстів. Найбільш затребувана віддалена робота перекладачем з англійської мови на російську, проте фрілансери, здатні виконати переклад з менш поширених мов, за 1000 символів перекладеного тексту просять великі гроші. Замовляють переклади текстів у кваліфікованих фахівців звичайні компанії, які роблять іноземні версії сайтів і не можуть дозволити собі утримувати в штаті такого працівника, бачачи вихід в наймі віддаленого співробітника, який буде працювати зі свого будинку. Можна знайти іноземну компанію, яка хоче перевести свій сайт на російську мову - це важче, але робота перекладача буде оплачена ще вище.
Що може запропонувати інтернет творчим людям, дизайнерам, художникам?Для людей творчих професій Internet надає багаті можливості. Оголошення в стилі "потрібно досвідчений дизайнер на віддалену роботу" можна зустріти на кожному інтернет-стовпі.Дизайнери бувають різні і зрозуміло, що в мережі найбільшим попитом користуються послуги саме web-дизайнерів. Ці люди здатні створити красивий і зручний сайт без проблем. Виділяють фахівців з веб-дизайну, які малюють макети сайтів, а також верстальників, які пишуть валідний html-код. Є й універсали, які вміють робити все, що пов'язане з розробкою інтернет-представництва компанії.
Якщо Ви вмієте добре малювати, можна знайти віддалену роботу художником. Галузей, де можуть знадобитися навички художника, багато - від малювання "шапок" для дизайну сайтів до створення ілюстрацій і колажів. Оплачується праця творчих людей в Інтернеті високо. Правда за умови, що робота виконується якісно і зі смаком.

Читайте також статтю:

Фріланс - робота в будь-якій частині світу.

 

Як заробити на розвагах в інтернет

Всі способи заробітку в інтернет для початківців


 

 

Підготовчий етап
Розкрутка і адміністрування сайту
Все для створення сайту

Як заробити на трафіку
Заробіток на партнерках

Заробити на перегляді відео

    MyCounter - счётчик и статистика