$$$ Реальний заробіток $$$ 

Види заробітку

Заробіток на Форекс
 

Інформаційний бізнес
Заробіток на аукціонах
Посередництво
Обмін електронних валют
Фарма

Платіжні системи
Приват 24
Webmoney
E-gold
PayPal
Z-payment

Як заробити на виконанні завдань
Заробіток на Advego
Як заробити на СМС
Заробіток ВКонтакті та Однокласниках

Популярне на сайті

Заробити на Аліекспрес

Як заробити на платних послугах в інтернет

   

Як заробити на послугах, не створюючи сайту? Заробляти в інтернеті можна, не маючи свого сайту, про це ми вже згадували не раз. Наприклад можна заробити, надаючи певні послуги.Просто визначте свою цільову аудиторію - і пропонуйте їй те, що вмієте! При грамотному підході клієнти будуть завжди. Пропонувати свої послуги потрібно цільовій аудиторії. А знайти цільову аудиторію можна на відповідних форумах (блогах)соцмережах та ін.

Як заробити на платних послугах?

Сотні Інтернет-підприємців спеціалізуються на таких потребах клієнтів, як створення і розкрутка сайтів, написанням контенту для них же і отримують при цьому чималий прибуток. З часом цей вид бізнесу буде стрімко розширюватися, у міру розвитку Інтернету і переміщення торгових операцій в Мережу. Досвідчені бізнесмени знають, що в майбутньому левова частка торгівлі буде розміщуватися в Інтернеті. Якщо ви починаєте забезпечувати послуги в цій галузі вже сьогодні, то ваш ринок буде рости в наступні  роки, оскільки багато бізнесів вже сьогодні шукають вихід в Мережу і це ваша можливість опинитися на гребені майбутньої хвилі забезпечення Інтернет-послуг.На сьогодні двома найприбутковішими бізнесами вважаються програмне забезпечення та продаж інформації. Якщо до цих "гарячих" продуктів буде додано здійснення Інтернет-послуг, ви зможете зробити набагато більше грошей!

Цікаве дослідження провели фахівці з консалтингової фірми Jupiter Media Metrix. Вони опитали понад 1000 чоловік, які здійснювали покупки в онлайні і на основі цього дослідження вони виявили таку інформацію, за яку користувачі інтернету готові платити.Це:

1.Інформація, яка допомагає людям в роботі. Люди готові платити порталам, які надають програмне забезпечення та поради, які можуть істотно полегшити життя. Ще користувачі не скупляться на бізнес і фінансову інформацію, на експертну інформацію про захист прав споживачів.

2.В пошані інформація, завдяки якій можна управляти грошима. Люди із задоволенням платять сайтам, які допомагають керувати інвестиційними портфелями або ж публікують поради та коментарі експертів.

3.Не скупляться люди і на інформацію, яка здатна поліпшити зовнішність. Адже про те, скільки часу на зовнішність витрачають жінки, навіть страшно говорити. Тому зараз процвітають сайти, які надають людям рекомендації по дієтах.

4.Добре продається інформація, яка дозволяє виявляти свої емоції. До таких сайтів належать спортивні портали, які дозволяють дивитися онлайн трансляції.

5.Непогано скуповують і додаткову інформацію, яку додають до безкоштовної. Більшість розкручених інформаційних порталів пропонують за невелику плату завантажити додаток до якогось тексту, наприклад, корисні посилання та досьє.

6.Цінується також інформація, яка дозволяє управляти кар'єрою. До таких сервісів відносяться не тільки служби по підбору кадрів, але і онлайн кадрові агентства.

7. Сайти, які дозволяють оптимізувати використання Інтернету. До таких сервісів відносяться сайти, які пропонують розсилку електронних листівок.

8.Корисна інформація для відпочинку та розваг. У цій ніші всі місця зайняли порно та ігрові сайти, але останнім часом люди все частіше звертаються до сайтів, які надають інформацію про туризм і подорожі.

Даний вид діяльності особливо актуальним буде для фахівців у сфері веб-технологій, які готові кинути офісну "роботу на дядю" і зайнятися фрілансом, "працюючи тільки на себе": копірайтерам, дизайнерам, рекламщикам, перекладачам, адмінам і т.д.

Що потрібно робити?
Потрібно задовольняти різні потреби інтернет-аудиторії, надаючи різноманітні послуги: від написання текстів на продаж до віддаленого адміністрування веб-серверів.
Які навички потрібні? Залежать від конкретного виду діяльності: наприклад, копірайтер повинен володіти грамотною російською  та українською мовою , а SEO-шник знати особливості алгоритмів ранжирування пошукових систем. Важливо вміти самостійно організовувати та планувати робочий процес, обов'язкові навички web-комунікацій. Ну і бути справжнім фахівцем у своїй сфері, зрозуміло, адже дилетанту краще но триматися за місце в офісі!

 

Як заробити на розвагах в інтернет Всі способи заробітку в інтернет для початківців


 

 

Підготовчий етап
Розкрутка і адміністрування сайту
Все для створення сайту

Як заробити на трафіку
Заробіток на партнерках

Заробити на перегляді відео

    MyCounter - счётчик и статистика