$$$ Реальний заробіток $$$ 

Види заробітку

Заробіток на Форекс
 

Інформаційний бізнес
Заробіток на аукціонах
Посередництво
Обмін електронних валют
Фарма

Платіжні системи
Приват 24
Webmoney
E-gold
PayPal
Z-payment

Як заробити на виконанні завдань
Заробіток на Advego
Як заробити на СМС
Заробіток ВКонтакті та Однокласниках

Популярне на сайті

Заробити на Аліекспрес

Робота в інтернеті для інвалідів 

   

Робота в інтернет для інвалідів  У наш час досить важко знайти роботу для інвалідів.  Заробіток в інтернеті може стати для них виходом з положення. Звичайно робота в інтернеті непроста, більш старшому поколінню буде важко в ній розібратися. Але у неї є одна перевага: все що потрібно для заробітоку в інтернеті - це комп'ютер та інтернет! 


Чому ще заробіток в інтернеті добре підходить як робота для інвалідів. 

Заробіток в інтернеті - як створення власного бізнесу, тільки тут не потрібно нічого вкладати (крім звичайно вільного часу). Поступово, крок за кроком можна добитися непоганого доходу. 

Робота в інтернеті для інвалідів: 
Перераховані  на цій сторінці методи не вимагають капіталовкладення! 

Робота копірайтером - Написання статей на замовлення.Спочатку буде важкувато, але якщо поднаровіться - то близько 15 грн за годину отримувати можна. Ну а якщо у вас є здібності до написання текстів - то будите одержувати і більше. Це найпростіша робота інвалідам в інтернеті

Advego.ru - система покупки и продажи контента для сайтов, форумов и блогов Оплачувані опитування в інтернеті - Не можу назвати це дуже вигідним способом заробити, але зайві 200 - 300 грн за місяць отримати реально. 

Це прості варіанти роботи інвалідам - вони вам принесуть від 1000 - 3500 в місяць  це при великій активності. Ну а серйозний дохід в інтернеті приносить заробіток на сайті

Заробіток на сайті - Ось тут дійсно можна заробити хороші гроші. Ось, наприклад цей сайт приносить близько 1000грн на місяць Поки що це небагато, але сайт новий.Єнадія що прибутки будуть зростати.Єдине що я плачу - це домен і хостинг.Це прибзлизно 400 грн в рік. Але і цього робити не обов'язково - ще раз повторюю в інтернеті можна заробити не вкладаючи ні копійки - просто гроші можуть прискорити деякі процеси! 

Тут я не описую такі види заробітку як: 

Заробіток на кліках 
Заробіток в соціальній мережі 
Заробіток на форумах 
Інші види заробітку 

І т.д. 
Цими способами звичайно можна дещо заробити, але ще раз повторюся: гідні гроші можуть принести тільки робота копірайтером або заробіток на сайті - ці два види заробітку найбільше підходять як робота для інвалідів. 

І ще пару слів: 
Просто не хочу щоб не було непорозумінь. 

Я не кажу, що для заробітку в інтернеті не потрібно вкладати ні копійки - я кажу, що можна заробити в інтернеті нічого не вкладаючи, але це займе більше часу! Просто я шанобливо ставлюся до інвалідів і не хочу щоб вони подумали, що я підбиваю їх на якісь витрати.

Щоб зрозуміло було про які витрати я говорю, то наведу приклад: 

Скажімо ви робите сайт і починаєте його розкручувати, для цього ваш сайт потрібно зареєструвати в різних каталогах.Можна заплатити 600 рублів і це зроблять за вас, а так на це доведеться витратити близько 2 тижнів. Мені в даному випадку простіше заплатити, але я не кажу - що платити обов'язково. Докладніше про це можете прочитати на сторінці - самостійна розкрутка сайту.

 

Інші статті про заробіток:

Правда про заробіток в інтернеті

Заробіток в мережі

Надомна робота

Заробіток на автопілоті

Заробіток в інтернеті без капіталовкладень

Підготовчий етап
Розкрутка і адміністрування сайту
Все для створення сайту

Як заробити на трафіку
Заробіток на партнерках

Заробити на перегляді відео

    MyCounter - счётчик и статистика