$$$ Реальний заробіток $$$ 

Види заробітку

Заробіток на Форекс
 

Інформаційний бізнес
Заробіток на аукціонах
Посередництво
Обмін електронних валют
Фарма

Платіжні системи
Приват 24
Webmoney
E-gold
PayPal
Z-payment

Як заробити на виконанні завдань
Заробіток на Advego
Як заробити на СМС
Заробіток ВКонтакті та Однокласниках

Популярне на сайті

Заробити на Аліекспрес

Яку роботу вибрати?

   

яку роботу вибрати Ми часто замислюємося - Куди піти працювати? Як вибрати професію? Який роботою я хочу займатися? Яка робота підходить саме мені?
І цей вибір дійсно важливий, тому що від цього залежить частина нашого життя. Коли робота подобається -  вона приносить задоволення, тобі приємно нею займатися, ти не втомлюєшся і в тебе завжди позитивний настрій. І  навпаки - коли робота вам не підходить: ви постійно  незадоволені, вважаєте час до кінця робочого дня, понеділок стає самим ненависним днем ??у  житті!
То ж  роботу обрати - це дуже серйозне і важливе питання!

Важко давати поради Вам.Тому не буду цого робити.


Особисто я (два виші)  постійно задавався питаннями
яку вибрати професію і куди піти працювати - з боку всі види робіт здаються досить цікавими і захоплюючими, але коли починаєш ними займатися здаються одноманітними і нудними ...Працював по спеціальності, і в торгівлі, на будівництві (з двома вищимиJ) та ін. за різними графіками.
Теж саме, до речі, стосується і графіків 5-2, 2-2 і доба через троє. По якому графіку довго не працюєш - завжди здається, що інші краще!

А потім я зрозумів - мені просто не подобається одноманітність. Напевно, я б так і поневірявся в пошуках роботи, якби не наткнувся на заробіток в інтернеті - це робота виявилася мені до душі:

- Працюєш сам на себе
- Працюєш у вільний час
- Вихідні коли хочеш
- Величезний простір для творчості і можливість реалізувати будь-які задуми (тут я маю на увазі - створення сайту, можна створювати сайт на будь-яку тему, і в ньому реалізовувати себе)
- Загалом одні плюси (як на мене)
А коли через пів року заробіток в інтернет став приносити хороший дохід, то питання яку вибрати роботу відпало саме собою. Для мене робота в інтернеті - це не рутина - це хобі, покликання і моральне задоволення!

Яку роботу вибратиВибирайте роботу собі до душі - нехай вона приносить вам задоволення. Справжня робота повинна бути в радість!Пам'ятайте: на роботі ми проводимо половину, а хто то й більше, свого життя. І якщо нам вона не подобається, значить і наше життя нас не влаштовує!

Читайте також:

Правду про заробіток в інтернеті

Заробіток в мережі

Надомну робота

Заробіток на автопілоті

Заробіток в інтернеті без капіталовкладень

 

 

Підготовчий етап
Розкрутка і адміністрування сайту
Все для створення сайту

Як заробити на трафіку
Заробіток на партнерках

Заробити на перегляді відео

     MyCounter - счётчик и статистика