$$$ Реальний заробіток $$$ 

Види заробітку

Заробіток на Форекс
 

Інформаційний бізнес
Заробіток на аукціонах
Посередництво
Обмін електронних валют
Фарма

Платіжні системи
Приват 24
Webmoney
E-gold
PayPal
Z-payment

Як заробити на виконанні завдань
Заробіток на Advego
Як заробити на СМС
Заробіток ВКонтакті та Однокласниках

Популярне на сайті

Заробити на Аліекспрес

Адалт бізнес.Як заробити на адалті.

   

Адалт бізнесАдалт на сьогоднішній день є одним з найбільш просунутих видів бізнесу в інтернеті поряд з фармою. Коли я був ще простим юзером, то досить часто натикався на порно в мережі. І, мушу сказати, що буває так, що шукаєш щось інше, але полуничка затягує, і в результаті ти на кілька годин просто лазиш по різних галереях. А взагалі в мережі є велика група людей, які дивляться на порно з інших позицій - з позицій заробітку. Таких людей називають у вузьких колах AWM-ами.В адалт бізнесі крутяться величезні гроші. Подивіться навіть пошуковий запит в Яндексі - «порно». Зауважте самі яка величезна кількість показів на місяць через Яндекс.А є й інші пошуковики.
Це говорить про те, що полуничка була, є і буде популярною. Але заробити свій трудовий долар на адалті не так-то і просто. Для цього буде потрібно чітке розуміння законів цього бізнесу та механізму заробітку. Взагалі знання по даному виду діяльності можна черпати на спеціалізованих форумах, на зразок Армади, Майстер Х і Крутоп. Ну, і, звичайно ж, читати навчальні посібники та журнали. Журнал не для мас, тому вибачаюсь, що не викладаю в паблік.В даному виді бізнесу існують свої обмеження, такі як:

  • Заборонено дитяча порнографія. Це загрожує серйозними термінами по всьому світу
  • Забороняється спам в будь-яких його проявах
  • Забороняється розповсюдження зоофілії
  • Забороняється обман відвідувачів у будь-яких його проявах
  • Забороняється порушувати авторські права

Особливо актуальний перший пункт. Правда, хочу зазначити, що на Заході щодо захисту авторських прав в інтернеті все більш серйозно. Я говорю не тільки про адалт бізнес, а взагалі. А у нас це поки на стадії зародження - море вкраденого порно і зображень. Але ж у кожного з них є свій автор. І якщо в рунеті це ще обходиться, то на Заході можна за такі плагіатні справи вляпатися в серйозні неприємності.Найбільш простий спосіб заробити на адалті - це генерація трафіку з його подальшим перенаправленням на партнерську програму. Трафік-генераторів сьогодні досить багато. Це може бути ревью-сайт, адалт блог, або просто галерея з промоконтентом.Підхід до генерації трафіку може бути різним. Деякі займаються одним видом трафіку. Наприклад, Сіджу (CJ). CJ - це просто обман для користувачів, які горять лише однією ідеєю - якнайшвидше побачити порно. Сіджу являє собою текстові посилання, картинки, ролики.Це, як правило, одна сторінка. Піти з такої сторінки можна тільки шляхом кліка по посиланню, або на те, точніше на те, що на ній намальовано. Це називається скім. Можуть бути й інші види прийомів, наприклад, трейд або форс. Трейд - це обмін з такими ж Сіджами, як і наш. Форс - це коли направлено зливають відвідувачів лише за однією адресою. Тобто, куди не тисни, а потрапиш тільки в одне місце. Головне у всьому цьому вирі різноманітності - це отримати то необхідну нам кількість відвідувачів, яку ми можемо послати згодом на партнерську програму. Ці партнерки, на які зливають трафік називають іноді просто - «платник». Платник представляє собою звичайний порно сайт, які містить невелику заманливу рекламну сторінку і секретним розділом, доступ до якого можна отримати лише за певну плату.

На Заході широке поширення отримав варіант оплати за допомогою кредитних і дебетних карт. Різниця між кредитною і дебетною карткою полягає в тому, що з дебетної можна зняти тільки те, що на ній є. А з кредитної картки можна зняти і більше - взяти борг, який потрібно згодом повернути.Якщо говорити про країни СНД, то у нас поширення одержав спосіб оплати шляхом відправки СМС повідомлень.

У мережі купують все, що завгодно, від автомобілів, до еротики DVD якості з можливістю завантажити її з закритого сервера в будь-який момент.Оплата за кредитними картками з розвинених країнах, у зв'язку з їх наявністю у кожного, робить сайти з платним доступом ще популярнішою. Та ось біда, сайтів продають доступ до жаданої полунички, ту є хмара, і як один з методів просування себе в мережі, практично всі вони мають програми співробітництва для партнерів. Взагалі, партнерську програму.Партнерські програми в адалті бувають різні, з оплатою за кліки, за підписки, за продажу або за все відразу. Сенс же в тому, що маючи в своєму розпорядженні сайт, відвідувачами якого можуть бути молоді люди зацікавлені в ххх (а по моєму, таких не може не бути!), Рекламуючи нормальну, перевірену партнерку, з'являється можливість нехило додати до своїх доходів. Для багатьох це стало по справжньому золотою жилою і основних джерелом доходів.Багато починаючи зі звичайного сайту, поступово повністю йдуть в адалт бізнес, розкриваючи його можливості. Варто врахувати, що конкуренція тут величезна, ринок перенасичений еротичною продукцією у всіх її варіантах, але маючи трохи нестандартного мислення, багату фантазію, час і бажання, можна зробити дуже і дуже багато чого.Секс завжди був (щоб б там бабки не говорили), є і буде, адже це природне бажання будь-якої людини, а за здійснення своїх бажань багато хто готовий віддавати свої гроші. Більшість готові і готові віддати немало ... Аби задовольнити свої .. ну ви розумієте про що мова.

Врахуйте, що всі перспективи адулт-бізнесу криються в англомовному сегменті мережі, в Рунеті ця тема тільки починає розвиватися, і тих грошей, які ви заробите з тими ж зусиллями в англоінтернете в рунеті ви незроблене ніколи.Дам ще одна порада з приводу партнерських програм.Якщо ця тема вас цікавить, напевно ви відвідуєте сайти з купою інтимних фото і відео на англійській мові. Так ось, будьте уважні (якщо звичайно в цей момент, ви на це здатні) і звертайте увагу на те, що рекламують ці сайти. Жоден американський порносайт не створюється заради інтересу, все для заробітку на ньому, тому на всіх таких сайтах є купа рекламних банерів і часто в самому низу сторінки, можна знайти напис, на кшталт:

$ $ $ WebMaster $ $ $

Ідіть по ньому, і дивіться, що пропонують адалт-вебмайстру!Успіхів:)


Підготовчий етап
Розкрутка і адміністрування сайту
Все для створення сайту

Як заробити на трафіку
Заробіток на партнерках

Заробити на перегляді відео

  MyCounter - счётчик и статистика