$$$ Реальний заробіток $$$ 

Види заробітку

Заробіток на Форекс
 

Інформаційний бізнес
Заробіток на аукціонах
Посередництво
Обмін електронних валют
Фарма

Платіжні системи
Приват 24
Webmoney
E-gold
PayPal
Z-payment

Як заробити на виконанні завдань
Заробіток на Advego
Як заробити на СМС
Заробіток ВКонтакті та Однокласниках

Популярне на сайті

Заробити на Аліекспрес

Як заробити на іграх в інтернеті

   

Як заробити на онлайн іграхВже зараз можна з упевненістю говорити про те, що ринок онлайн-ігор в СНД пройшов своє становлення, впевнено подолавши перші кроки і наростивши величезну аудиторію геймерів. І якщо деякі гравці до сих пір по-старому грають на піратських серверах і не вкладають в гру гроші, суворо обмежуючи розвиток свого персонажа, решта платять за ігровий час на офіційних серваках і витрачають свої фінанси на різні ігрові потреби.

Гроші в сфері онлайн-ігор крутяться чималі, чим і користуються багато бізнесменів і геймери, для яких заробіток на онлайн іграх став справжньою роботою або навіть бізнесом. У цій статті ми розглянемо не тільки онлайн ігри де можна заробити гроші, але і найбільш популярні методи, якими користуються просунуті люди.

заробити на розвагах в інтернетВсі способи заробітку на розвагах в інтернет

На якій грі можна заробити?


Поспішаю обрадувати, така гра не одна ... Як би смішно це не звучало, але в будь-онлайн грі, де є хоча б мінімальна комерційна складова ділки заробляють хороші гроші!

Ігри, на яких можна заробити: WoW, Aion, Lineage 2, Perfect World, Overkings, Легенда, Алоди онлайн, різноманітні флеш-ігри та браузерні ігри. Деякі з них вимагають щомісячної оплати ігрового часу, основна маса позиціонує себе як безкоштовні онлайн-ігри, але заробити реальні гроші можна і в тих, і в інших.

Якщо говорити про онлайн-ігри (MMORPG), які використовують спеціальний клієнт для доступу до ігрових можливостей, основні способи заробітку в усіх іграх дуже-дуже схожі. В іграх, які "граються" в браузері, своя специфіка.Давайте детально розглянемо всі ці ігри з можливістю заробітку!

Грай і заробляй реальні гроші в WoW (World of Warcraft)!


Заробляти гроші на WoW можна!
Рано чи пізно будь-який геймер, що має свого персонажа, замислюється над питанням: "А як заробити гроші в wow (вов)?Часу йде багато, а віддачі ніякої! ".

Ігрова валюта світу World of Warcraft - gold (голд, золото). За нього в грі купуються і продаються речі і послуги. Валюта віртуальна, проте безліч людей готові купити золото в WoW за реальні гроші!

Ставимо галочку: перший спосіб заробітку в WoW - продаж ігрової валюта. Можна фармити самостійно, виконуючи квести в грі, а можна організувати свою контору і "барижити голдом" - купувати у постачальників, як і фарм, дешевше і продавати дорожче іншим гравцям, які хочуть заощадити свій час і готові за це платити. Перший варіант дуже трудомісткий - фарм нудне і стомливе заняття, але знайти окремих користувачів і навіть спеціальні команди, які фарм голд і продають  не складає труднощів: наприклад, можна просто "покричати" в грі і домовитися в личку. Якщо говорити про другий варіант, то без серйозних фінансових вкладень на цей ринок не потрапити.Існує багато онлайн-магазинів, які продають ігрову валюту, конкуренція в цій ніші зашкалює, так що вийти на ринок і сформувати базу лояльних постійних клієнтів не так і просто.Вартує голд від 40 грн за 200 золота в нормальних магазинах, якщо ціна нижча, то є ризик кидка...


Заробіток реальних грошей в WoW можливий також на прокачуванні персонажів. Такі послуги пропонують і нормальні магазини, у яких є своя перевірена команда для прокачування клієнтів, і одинаки в самій грі (знайти таких складніше, гарантій при цьому ніяких).


Не варто забувати про продаж карт і ключів оплати - вони теж користуються попитом, хоча конкуренція теж зашкалює. Це реальний варіант швидко заробити в WoW (купити за однією ціною, перепродати подорожче), але без офіційного магазину або прокачаного аккаунта на plati.ru тут не обійтися.

Ну і, нарешті, аукціони. У грі продається все - від інгридієнтів зілля до рідкісної амуніції. І якщо більшість угод копійчані, то деякі суми розбурхують розум - ну хто буде купувати віртуальну броню за тисячу євро? Але ж купують ...

'ютері

 

Як заробити гроші в Aion (Айон)


Незважаючи на молодість гри, в Айон вже крутяться великі гроші!
Aion з'явився недавно, але з перших же тижнів після його запуску почали з'являтися магазини з продажу ігрової валюти (kinah, кінар, кинов - називають їх по різному). Добувається ігрова валюта тут также, як в WoW, і міняється на реальні гроші за тими ж принципами.

В самому ігровому світі Aion заробіток кінов може бути здійснено наступними способами:

продаж расхідних і квестових матеріалів;
продаж затребуваних речей (шмаття, зброї і т.д.);
фарм балаури;
покупка товарів подешевше і перепродаж подорожче - одна і та ж річ може значно змінювати свою ціну протягом доби ...
Кіни можна обмінювати на реальні гроші, організувавши свій магазин (продаючи дорожче) або ставши постачальником для таких магазинів (продаючи дешевше).

Як ми вже говорили, заробити гроші в Aion, як і в інших онлайн іграх, можна схожими способами і в цьому немає нічого дивного - структура фінансової системи ігрових всесвітів схожа.

Як заробити гроші в Perfect World (PW, ПВ)


Заробіток грошей в PW реальний!
Ігрова валюта світу PW - юані. Їх видобуток і обмін на реальні гроші дуже схожі на інші онлайн-ігри.

Ось кілька простих ідей по заробітку юайней в світі Perfect World:

вбивство монстрів і збір булочок, які з них вивалюються;
шукайте вигідну нішу на аукціоні і направляйте всі сили на видобуток товарів, які цінуються, наприклад, хороші гроші можуть приносити тупі кігті;
станьте "рожевим котом" ...
Взагалі, варто відзначити, що якщо Ви хочете заробляти на онлайн-іграх не заморочуючись з онлайн-магазином, прийдется проводити величезну кількість часу в онлайні. Грати в онлайн ігри з реальним заробітком - це така ж робота, але приносить при цьому задоволення!

Як заробити гроші в Lineage 2 (Л2, ЛА2, лінійки)

Багато хто вже заробляють гроші в грі Lineage 2
Одна з найпопулярніших ігор в СНД, привернувши величезна кількість гравців за допомогою безкоштовного доступу до серверів. Заробіток в lineage 2 нічим не відрізняється за основним принципам від WoW, Айона і PW. Точно також:

видобуваємо ігрову валюту самостійно і продаємо її;
скуповуємо ігрову валюту дешевше і продаємо дорожче;
видобуваємо шмот і продаємо його;
прокачуємо персонажів за гроші;
надаємо різноманітні послуги іншим гравцям;
ходимо в рейди, видобуваємо рідкісні предмети і продаємо їх ...
Заробіток в Л2 грошей більш складний, ніж в тому ж ВоВ і Айон, тому що користувачі цієї гри не хочуть платити гроші за що-небудь. Якщо на будь-якому офіційному сервері WoW в основному тусується платоспроможна аудиторія (вони платять гроші за можливість грати), в лінійці сам ігровий процес не оплачується.


Варіанти заробити гроші в інтернеті на онлайн іграх, як Ви зрозуміли, стандартні. Все те, що я вже розповів, можна віднести і до питань, як заробити грошей в Overkings і Dragon Age, і до питань про заробіток в Легенді, Російській рибалці. Замість того, щоб ще раз розповідати про інтернет-магазини давайте краще подивимося як заробити на іграх, в які люди грають онлайн в браузері

Як заробити на Flash (Флеш) і браузерних іграх

Давайте перерахуємо конкретні способи заробітку на іграх, в які люди грають в браузері. Тут не буде вказано найочевидніший спосіб заробітку - створити свою браузерну гру, так як це тема окремої величезної статті.

Створення сайту з Flash іграми.

Ігри беруться з відкритих джерел, до кожної гри пишеться унікальний опис. Так як людина грає в гру в браузері, тобто не користується прокруткою, можна повісити рекламу в ті місця, на яких буде мимоволі концентруватися його погляд. Люди натискають на посилання і банери, творець сайту заробляє гроші на рекламі.


Створення ігор для соціальних мереж.

Напевно у Вас є акаунти в соціальних мережах і Ви бачили онлайн-ігри (додатки), на які "підсіло" багато людей. Та ж сама "Весела Ферма". Творці таких ігор заробляють на додаткових послугах (шмотках, званнях, обладнанні і т.п.), які за гроші купують користувачі. Тобто все точно також, як в MMORPG, тільки всі ігри спочатку позиціонуються як безкоштовні і грають в них у вікні браузера. Різниця в тому, що звичайні користувачі заробити в такій грі не можуть, грошики капають тільки на рахунок творців та інвесторів гри. Докладніше про те, як люди заробляють в соц мережах прочитайте в спеціальній статті.

 Партнерські програми онлайн ігор і браузерних ігор.

Багато онлайн-ігри і браузерні ігри платять гроші за залучення нових гравців і за їхні подальші витрати в грі. Докладніше про те, як заробляють на партнерках читайте в спеціальній статті.

Наостанок!
Якщо виділяти основні методи заробітку на онлайн-іграх, то прийдемо до наступного:

продаж ігрової валюти;
прокачування персонажів;
продаж додаткових "плюшок" (шмаття, устаткування тощо);
продаж карт і ключів оплати ...
Ви самі чудово розумієте, що в подробицях розкривати кожен напрямок неможливо в рамках однієї статті.Зараз у Вас є напрям, ідея - далі вирішувати і діяти Вам! 

 


Підготовчий етап
Розкрутка і адміністрування сайту
Все для створення сайту

Як заробити на трафіку
Заробіток на партнерках

Заробити на перегляді відео

  MyCounter - счётчик и статистика