$$$ Реальний заробіток $$$ 

Види заробітку

Заробіток на Форекс
 

Інформаційний бізнес
Заробіток на аукціонах
Посередництво
Обмін електронних валют
Фарма

Платіжні системи
Приват 24
Webmoney
E-gold
PayPal
Z-payment

Як заробити на виконанні завдань
Заробіток на Advego
Як заробити на СМС
Заробіток ВКонтакті та Однокласниках

Популярне на сайті

Заробити на Аліекспрес

Заробіток в соціальних мережах

   

Як заробити в соц мережахВ останнє десятиліття, напевно, ні один напрямок не розвивалося так стрімко, як соціальні мережі. Кількість їх користувачів збільшується з кожним роком і становить сотні мільйонів чоловік. На сьогоднішній момент більшість користувачів інтернету викладають своє життя на публічний огляд в одній, а нерідко одночасно в 3-4 (Facebook, Вконтакті, Одноклассники і швидко наздоганяє їх гугловський плюсик) і більш мережах. Розвиток соцмереж не тільки дає можливість людям поспілкуватися, але і відкриває широкі можливості для заробітку та бізнесу.Можливості, однаково доступні як для окремого користувача, підприємця, так і для мегакорпорації.
Соціальні мережі в Україні також поглинули всіх і кожного. Зустріти сьогодні людини, яка б не мала своєї сторінки в соціальних мережах (Однокласники, FaceBook, ВКонтакті) ставати все складніше. Порядку 80% користувачів рунету давно зареєстровані в соціальних мережах і користуються всіма перевагами соціалок. Мало того, соціальні мережі стали найбільш перспективним напрямком для заробітку і залучають величезні маси користувачів.

Якщо врахувати той факт, що щоденна аудиторія рунету близько 30 млн. користувачів, то щоденний трафік самої популярної соціальної мережі ВКонтакті - близько 20 млн. Тобто 2/3 користувачів рунету знаходяться тільки ВКонтакті (!) А є ще Одноклассники, західний FaceBook та ін . Таким чином соціальні мережі щільно увійшли в наше життя і сьогодні ніхто вже не уявляє, як можна було б спілкуватися в інтернеті без таких сервісів, як ВКонтакті або Одноклассники.

Тобто, соціалки представляють собою величезну мережу користувачів, які спілкуються з різних інтересів один з одним за допомогою спеціального веб-інтерфейсу. Найцікавіше те, що кожен бажаючий може зареєструватися в тому ж ВКонтакті і почати будувати свою мережу . А на цьому вже можна гарненько заробити.

10 способів заробітку в соціальних мережах

Як заробляють соціальні мережі?


Самі соціальні мережі заробляють, в першу чергу, з розміщення реклами. Наприклад, вартість реклами на Однокласниках за 1000 показів ~ 7-11грн. У тиждень відвідуваність сайту ~ 250 млн. користувачів. Таким чином тільки з реклами соціальні мережі заробляють до 1,7 млн. грн. на тиждень, тобто 7 млн. грн. на місяць . Я думаю цього їм цілком вистачає :)

Як заробити в соціальних мережах користувачам?

Але як заробити на соціальних мережах звичайному користувачеві? Є кілька способів заробітку на соціальних мережах.

По-перше. Створення та розвиток тематичних груп користувачів. У соціальних мережах кожен користувач може створювати різні групи за інтересами, наприклад, це можуть бути групи "блогери", "веб майстри", "оптимізатори", "блондини" та ін У свою чергу будь-який бажаючий може приєднається до групи і почне спілкування.

Як правило, наповнення групи контентом виробляють самі учасниками, але на початковому етапі основне навантаження лягає саме на її творця. Таким чином, групи поступово наповнюються, приєднуються нові учасники і перетворюються на цілі співтовариства (!) І якщо група стає популярна, то користувач може заробляти в соціальних мережах серйозні гроші. Наприклад, просувати різні товари, продавати рекламу, брати участь у партнерських програмах, продати групу в кінці кінців і ін

По-друге. Співпраця з існуючими групами. Якщо немає бажанням займатися створенням власних груп, можна запропонувати партнерство або цікаві умови співпраці адміністраторам вже існуючих (великих) груп. Наприклад, з дозволу адміністратора ви можете розміщувати цікаві матеріали в групах, публікувати новини з партнерськими посиланнями і ін

По-третє. Додавання власних додатків. Ще одним способом заробітку в соціальних мережах є розробка і додавання своїх додатків (ігри, flash, відео, софт). Ви можете безкоштовно додавати нові додатки в соціальні мережі і непогано на цьому заробляти. В основному це простенькі програми на flash, наприклад, вирости свого вихованця, дізнайся яким буде твій майбутній чоловік, перевір свій інтелект, пройди тест на IQ і ін

Ось три основні напрямки за допомогою яких можна заробити в соціальних мережах непогані гроші. Тепер давайте розберемо кожну окрему соціальну мережу.

На чому заробляють ВКонтакті?

  Робота Вконтакті. Найпростіший спосіб почати заробіток ВКонтакті - це влаштується на роботу. Для цього прямо на головній сторінці ВКонтакті, внизу, перейдіть по вкладці "Вакансії", де можна подивитися які фахівці на сьогоднішній день потрібні компанії.


Насправді соціальна мережа ВКонтакті швидко розвивається і компанії постійно потрібні нові кадри. Тому фактично кожного тижня на сайті з'являються нові пропозиції:


Вакансія "Модератор сайту"

Вакансія "Адміністратор бази даних"

Вакансія "Системний адміністратор"
Ось лише кілька вакансій соціальної мережі vKontakte, які актуальні для постійного заробітку на сьогоднішній день. І якщо ви володієте певними навиками і проходите по всім вимогам компанії, то можете сміливо влаштовуватися на роботу!

 Заробіток на додатках ВКонтакті. Кожен користувач може додавати різні додатки. Це можуть бути ігри, тести, приколи та ін Як правило, подібні програми створюються на Flash і додаються з дозволу адміністрації.

Давайте розглянемо, як заробити на додатках ВКонтакті. Для того, щоб створити подібний додаток вам будуть потрібні певні знання або допомога фахівців. Тобто ви можете або замовити створення додатка, або створити його самостійно. Але тільки після того, як ваш додаток пройде схвалення адміністрації, ви зможете почати заробляти гроші ВКонтакті.

ВКонтакті існує власна валюта - це голоси. Вартість 1 голосу ~ 1,5грн. Таким чином спочатку ви будете заробляти "голоси" ВКонтакті і як тільки ваша пропозиція стане дійсно популярною, користувачі почнуть переводити голоси саме туди.

Найбільш популярними програмами ВКонтакті є: Щасливий фермер, Клубне життя, Покер Shark та ін


І скільки заробляє сайт ВКонтакті на таких додатках? На одному рейтинговому додатку компанії заробляють від 10000 до 100000 $ в місяць (!) Можна порахувати, що навіть, якщо ви створите простенький додаток (карткову гру, привабливий тест) рентабельність такого бізнесу, може перевищувати 1000%.


 Створення групи користувачів за інтересами. Одним з найбільш популярних напрямків заробітку ВКонтакті є створення різних клубів за інтересами. Наприклад, клуб любителів пива :), клуб власників iPhone, клуб любителів швейцарських годинників, Comedy клуб та ін

Кожен користувач ВКонтакті може абсолютно безкоштовно створити подібну групу і почати запрошувати в неї різних користувачів. Кількість запрошень ВКонтакті обмежено і кожен користувач може направити не більше 40 запрошень. Таким чином зібрати групу в 20-30 людина не складе особливих труднощів. Але для того, щоб почати заробляти ВКонтакті цього, звичайно, замало!

В рунеті існує безліч способів того, як розкрутити групу і заробити безкоштовно голоси ВКонтакті. Наприклад зареєструвати з десяток інший акаунтів ВКонтакті і додати цих користувачів в групу (я про це не писав ), скористатися рекламою в уже популярних групах та ін

Як тільки ваша група почне розростатися і набирати популярність ви зможете заробити ВКонтакті непогані гроші.Наприклад багато компаній шукають сприятливе місце для своєї реклами і можуть запропонувати вам розмістити посилання у вашій групі на їх сторінку, провести промо акцію і навіть викупити групу цілком. Таким чином основним способом заробітку на групі є саме реклама .

Найпопулярніші групи ВКонтакті: ComedyClub, Позитив, Клуб власників Nokia, Наша Russia, Популярні Відео кліпи та ін
В залежності від популярності вашої групи, розміщення рекламного банера, наприклад, може коштувати до 5000 $ в місяць. З продажу такої групи можна виручити до 30000 $.

Який з цих способів заробітку ВКонтакте вибрати, вирішувати вам. Але те, що кожен з цих способів працює можете не сумніватися .

Як заробити в Одноклассниках?

Ще одна популярна соціальна мережа в рунеті - це Odnoklassniki. І якщо ви вирішили серйозно зайнятися заробітком в соціальних мережах, то краще задіяти всі напрямки.

Єдиним поки напрямом заробітку в Однокласниках є створення спільнот (груп) за інтересами. За аналогією з соціальною мережею Вконтакті, ви можете створювати свої співтовариства, розкручувати їх і направляти трафік в потрібних напрямах (наприклад, заробляти на партнерках). А якщо вже зовсім туго, то завжди зможете продавати їх (!)


Ось вам кілька практичних способів того, як заробити на групах ВКонтакті, на додатках, спільнотах в Одноклассниках і ін

Новий варіант для заробітку вКонтакте, Facebook та інших соціальних мережах

Існує сервіс SocialTools, який допомагає рекламодавцям проводити SMO рекламні кампанії в соціальних мережах і форумах, а користувачам заробляти гроші. Заробити може будь-яка людина - для цього достатньо мати профілі в соціальних мережах, чим більше друзів і рейтинг, тим більше заробіток. Платять за виконання різних завдань: поставити спеціальний статус, вступити в групу, покликати друзів в додаток та ін. Всі ці дії оплачуються, грошик надходить на особистий рахунок в акаунті, після чого гроші можна без проблем вивести. Схема роботи проста: вибираєте замовлення - розміщуєте інформацію - отримуєте гроші.  Реєструйтеся і заробляйте!

як зареєструватися тут
Socialtools.ruПоки на цьому все! Так, є ще такі способи, як СПАМ соціальних мереж, всілякі піраміди, привабливі ігри по виманювання грошей (голосів) і ін Все це 100% лохотрон і заробляти в соціальних мережах за допомогою цих способів фактично неможливо! Тому не мки. Задійте тільки перевірені способи і почніть нарешті заробляти серйозні гроші!

А якщо цей спосіб заробітку вам не підійшов, то ви завжди можете вибрати перспективний напрямок з десятка різних способів заробітку в інтернеті.

Всі способи заробітку на розвагах в інтернет

Заробіток в інтернет для початківців

 

Підготовчий етап
Розкрутка і адміністрування сайту
Все для створення сайту

Як заробити на трафіку
Заробіток на партнерках

Заробити на перегляді відео

HotLog   MyCounter - счётчик и статистика