$$$ Реальний заробіток $$$ 

Види заробітку

Заробіток на Форекс
 

Інформаційний бізнес
Заробіток на аукціонах
Посередництво
Обмін електронних валют
Фарма

Платіжні системи
Приват 24
Webmoney
E-gold
PayPal
Z-payment

Як заробити на виконанні завдань
Заробіток на Advego
Як заробити на СМС
Заробіток ВКонтакті та Однокласниках

Популярне на сайті

Заробити на Аліекспрес

Ставки на спорт.Як заробити на ставках

   

Як заробити гроші на спортивних ставках Хто не ризикує той не п'є шампанського! Це як раз відноситься до тоталізаторів і букмекерських контор - ще одному виду заробітку в інтернеті.

Заробіток на спортивних ставках підійде для тих людей, які активно цікавляться різними видами спорту, розбираються в їх тонкощах і готові ризикувати своїми грошима, щоб примножити їх, пророкуючи результати спортивних подій.

Але навіть якщо Ви не знаєте як виграти на ставках, Ви все одно зможете заробити гроші на спортивних ставках! Як - подробиці далі.

Ніша заробітку на ставках величезна. Цьому присвячені цілі сайти і розсилки. У мережі можна знайти безліч платних і безкоштовних прогнозів на спортивні події, розсилок з букмекерськими вилками, пропозицій про довірче управління ... Це дуже цікавий і захоплюючий метод заробітку! Але підходить він далеко не всім ...

Давайте почнемо з теорії ... Ті, хто хоч раз мав справу зі ставками, можуть прокрутити сторінку трохи нижче і перейти до "м'яса" :).

Що таке спортивний тоталізатор?

Тоталізатор спортивних ставок - це сервіс, який приймає ставки на певні події (найчастіше спортивні). Всі ставки гравців формують призовий фонд, з якого і виплачується виграш тим, хто поставив на подію, яка і сталося.

Тоталізатор відрізняється від букмекерської контори тим, що передбачувані розміри виграшу заздалегідь невідомі гравцям.Але сам тоталізатор завжди у виграші, адже вони беруть відсоток за свої послуги, їм по суті все одно, хто виграє. Тут гравці змагаються не зі спортивним тоталізатором, а один з одним.

Приклад тоталізатора: дається 14 різних спортивних подій (наприклад, футбол). Потрібно вгадати результати матчів (перемога 1, нічия або перемога 2 команди). Право на отримання виграшу мають ті, хто вгадали мінімум 9 випадків.Чим більше результатів вгадано, тим вище сума винагороди.Вгадав всі результати, зриваєш джек-пот.

Що таке букмекерська контора?

Букмекерська контора в інтернеті - це сервіс, який приймає ставки на спортивні події і виплачує виграш. Тут заздалегідь відомі розміри можливих виграшів, тобто коефіцієнти, на які буде помножена початкова ставка в разі вдалого результату.По ходу прийому ставок коефіцієнти можуть коригуватися, залежно від активності гравців.

Простий приклад заробітку на букмекерах - ставки на забіги коней. Якщо гравець ставить на явного фаворита забігу, коефіцієнт, на який буде помножена його ставка в разі виграшу, буде менше, ніж у тому випадку, коли він поставить на аутсайдера забігу і виграє саме він. Наприклад, якщо ставка дорівнює 1000 грн і коефіцієнт на перемогу фаворита 1,2, то в разі виграшу гравець отримує 1200 грн, тобто 200 грн чистого прибутку. Якщо ж він вирішує поставити на аутсайдера, коефіцієнт на перемогу якого дорівнює 7,2, то в разі перемоги гравець отримає 6200 грн чистого прибутку!Але і ризики значно вище, бо ймовірність такої події мінімальна ...

Якщо Ви цікавитеся спортом і спортивними ставками, то повинні були вже все це знати. В офлайні в кожному великому місті є букмекерські контори і, напевно, Ви їх вже випробували у справі. А як же робити ставки через Інтернет, не виходячи з дому? Давайте перейдемо до практики ...Як заробити на ставках через Інтернет?


Розглянемо, що конкретно треба зробити, щоб зробити заробіток на ставках одним із джерел Вашого доходу.

КРОК 1. Знайти відповідний тоталізатор спортивних ставок або букмекерську контору (найчастіше в інтернеті це одне і те ж) і зареєструватися на ньому, після чого авторизуватися і підтвердити введені дані. Знайти букмекерку не так вже й складно - користуйтеся пошуковими системами і тематичними форумами (там же можна знайти і відгуки про конкретні конторах).

Хороший варіант - букмекерська контора ЛЕОН, в якій є і ставки на всі види спортивних подій (починаючи від футбольної АПЛ і закінчуючи крикетом), і свій тоталізатор. До того ж є можливість отримати приємний бонус при поповненні рахунку і хороші призи.


Букмекерська контора ЛЕОН
КРОК 2. Щоб почати заробляти на ставках, вам необхідно поповнити рахунок. Зробити це можна або за допомогою електронних валют Webmoney, RBK-money, Z-payment, MoneyBookers, або за коштами стільникового зв'язку, відправивши SMS. Мінімальна сума ставки в канторі що граю я становить 5 грн.


КРОК 3.Проаналізуваи поточні спортивні події, зробити першу ставку і з нетерпінням чекати закінчення матчів, азартно вболіваючи за команди, на які поставлені гроші.

Робимо розумну ставку в букмекерці
Як збільшити свої шанси на виграш у букмекерській конторі?


Коли Ви самі робите ставки, покладаючись на особистий досвід і знання сучасного спортивного світу, аналіз ситуації дуже рідко виходить професійним і зачіпають всі аспекти конкретної події (матчу). Наприклад, найчастіше питання, яке доводиться чути "Як думаєш, хто сьогодні виграє?". Кажеш свою думку, обгрунтовуючи його здоровими доводами, а результат не збувається. Наприклад, матч на Кубок Англії між Лейтон Орієнт і Арсеналом, коли Орієнт забив на останній хвилині і матч закінчився внічию ... Ну як тут вгадаєш?

Однак існують контори, співробітники яких професійно займаються ставками, аналізуючи всі спортивні новини, статистику, коефіцієнти ... В результаті аналізу виділяються варіанти ставок з найбільшою ймовірністю виграшу. При цьому не потрібно забувати, що це спорт, багато чого залежить від випадку і ніхто не гарантує, що передбачений результат збудеться на 100%.


Приклад прогнозів фахівців
Одна з таких контор - Сервіс спортивної статистики і прогнозів AlexBetting. Хороші відгуки, величезна база спортивної статистики, прогнози фахівців - все це змушує випробувати сервіс у справі. До речі, на матч Арсеналу з Орієнт прогноз збувся ...

Чому так мало людей заробляють на ставках?

Зрозуміло, всі хочуть знати, як виграти в букмекерській конторі.Багато знайомих, які хоч трохи цікавляться футболом, постійно питають щастя в надії виграти велику суму, роблячи ставки на матчі єврокубків та європейських чемпіонатів. Виграші рідкісні і загальний баланс вже давно пішов в мінус, але рідкісні крупні виграші продовжують їх надихати і вони всаджують гроші ... Це хвороба гірше покеру і онлайн-казино, адже грають вони навмання! Збірна України проводить матч? Поставимо на перемогу! І не важливо, що зараз лютий, а в цьому місяці більшість збірників тільки починають сезон, перебувають у поганій формі. Але ж ні, вони ставлять 100 грн на перемогу, коефіцієнт то великий і програють в черговий раз.

Якщо Ви бажаєте не просто заробити грошики, зробивши ставку і зірвавши куш, а хочете заробляти на букмекерських конторах регулярно, потрібно займатися цим ПРОФЕСІЙНО! У будь-якому іншому випадку в довгостроковій перспективі всі Ваші зусилля приречені на провал.

Що мається на увазі під "професійним беттінг"? Потрібно Щоденні:

вивчати лінії провідних букмекерських контор;
відстежувати результати спортивних подій;
читати аналітичні статті;
дивитися конкретні матчі і відеоогляди чемпіонатів;
серйозно готувати кожну ставку;
робити ставки по системі і не відходити від неї.
Це необхідний і обов'язковий мінімум. Це така ж робота, але за тим винятком, що працюєте Ви на себе і ризикуєте своїми ж грошима. До того ж, "робота" ця нервова. Саме тому лише 5% гравців стабільно заробляють гроші в букмекерках, а інші втрачають їх, збагачуючи власників контор.Все це зроблять за Вас ТУТ лише за 40 грн в місяць. Виграти можна набагато більше. ТУТ тільки якісні прогнози . Найкращий в СНД сервіс AlexBettingІ наостанок виділю кілька варіантів ставок.

По-перше. Стабільні ставки, з мінімальним коефіцієнтом. Як правило, такий коефіцієнт букмекерські контори встановлюють на заздалегідь виграшні матчі, наприклад сильної команди, проти аутсайдера, і ставлять мінімальний коефіцієнт. З однієї такої ставки заробити можна небагато, але от якщо зробити кілька ставок (експрес), то можна серйозно збільшити коефіцієнт за рахунок множення. Таким чином вийде і коефіцієнт вище, і ставки стабільніше! Проте, досвідчені гравці ніколи не ставлять на великі "верняковие" експреси, тому що фаворити виправдовують низький коефіцієнт далеко не завжди.

Наприклад, матч Леванте - Реал. На перемогу реала коефіцієнт всього 1,23, а на Леванте -> 5. Реал зіграв на тижні в ЛЧ, але глибина складу дозволяє провести грамотну ротацію і цей фактор не так вже важливий. Однак, Леванте забиває першим і всією командою йде в оборону, Реалу ж оборону розкрити не вдається ...

По-друге. Середні ставки, менш стабільні, але більш прибуткові.Якщо ви хочете заробляти на таких ставках, то я раджу вам почати стежити за новинами спорту. Якщо мінімальні ставки, в принципі, зрозумілі для новачків, то середні ставки треба робити усвідомлено. Аналізуючи ту чи іншу команду, зростання, потенціал, форму, покупку нових гравців, зміну тренера та ін фактори. Але і тут є підводні камені.


По-третє. Ризиковані ставки - це, як правило, ставки на удачу.Спрогнозувати такі події дуже і дуже важко. Високі коефіцієнти ставлять в основному на рівні матчі, команди з однаковим статусом. Вгадати хто виграє Челсі або Барселона дуже складно. Але якщо постійно дивитися новини, стежити весь сезон за тією чи іншою командою, в деяких випадках можливо зробити акцентований прогноз. Але зрубаєте ви куш чи ні, буде більшою мірою залежати від успіху :).

Бути може вам пощастить більше і ви дійсно розбираєтеся в спорті вирішувати вам. Я лише поділився досвідом.

Всі способи заробітку на розвагах в інтернет

Заробіток в інтернет для початківців

 

Підготовчий етап
Розкрутка і адміністрування сайту
Все для створення сайту

Як заробити на трафіку
Заробіток на партнерках

Заробити на перегляді відео

  MyCounter - счётчик и статистика