$$$ Реальний заробіток $$$ 

Види заробітку

Заробіток на Форекс
 

Інформаційний бізнес
Заробіток на аукціонах
Посередництво
Обмін електронних валют
Фарма

Платіжні системи
Приват 24
Webmoney
E-gold
PayPal
Z-payment

Як заробити на виконанні завдань
Заробіток на Advego
Як заробити на СМС
Заробіток ВКонтакті та Однокласниках

Популярне на сайті

Заробити на Аліекспрес

Заробіток на відео Як заробити на YouTube.

заробіток на відеоДесь біля половини користувачів в інтернет заходять лише для того, щоб скачувати інформацію, що цікавить (різні файли).Зокрема це можуть бути відео, приколи, фільми, кліпи, музика та ін Сьогодні інтернет дозволяє навіть переглядати супутникові канали, ТБ, фільми прямо з мережі. Тому мультимедійним контентом цікавиться величезна кількість користувачів, а це в свою чергу серйозний трафік, який завжди можна монетизувати в гроші.


Хто міг собі уявити, що такий сервіс, як Youtube стане настільки популярним. Адже спочатку він замислювався як звичайний сайт, де власники просто вирішили ділитися своїми відео роликами в інтернеті. У результаті c продажу Youtube вдалося виручити не багато не мало 1,5 мільярда доларів! І думаю тут не виникає ні у кого сумнівів, що заробити на відео переглядах більш ніж реально.

Заробіток на YouTube

Відеохостинг YouTube заснований в лютому 2005 року і належить компанії Google. На початок 2013 року має більше мільярда активних користувачів ...
Останнім часом все більше людей починає займатися створенням відеоблогів і відеороликів з подальшим розміщенням їх на відеохостингу . Для когось це просто хобі , для інших спосіб заробітку в інтернеті . Зараз поки мало хто знає , що крім задоволення таке захоплення може приносити дуже навіть непогані гроші.
Давайте ближче розглянемо відеохостинг YouTube , він є найпопулярнішим в світі. Вміщає мільйони відеороликів , на яких автори вже давно заробляють гроші.

Отже , виникає питання: як на відеороликах заробляють гроші в YouTube? Відповідь виявляється досить банальним - це всіма ненависна , що дратує , всюдисуща - реклама.


Ви напевно хоча б раз користувалися сервісом YouTube , там під час перегляду відео " випливає" реклама , іноді знизу , іноді збоку , а іноді саме відео просто починається з 10-15 секундного рекламного ролика . Ось таке розміщення реклами у своєму відео і є те , що дозволяє авторам відео заробляти на YouTube. Наступне закономірне питання , яке у вас може виникнути :скільки можна заробити на YouTube розміщуючи рекламу в своїх відеороликах ? У середньому заробіток буде близько трьох доларів за кожну тисячу переглядів вашого відео . Виходить, чим більше буде переглядів і передплатників , тим більше грошей можна заробити.

Щоб це зробити потрібно :

1.Зареєструватися на Google Adsense ( рекламна мережа , яка буде розміщувати рекламу в ваших відео , вона ж і буде вам платити за перегляди , реєстрація безкоштовна )

2.Ваш вік повинен бути не менше 18 років , якщо вам менше , то необхідна згода батьків. З приводу вікових обмежень краще почитати на самих ресурсах , так як умови могли помінятися .


Звичайно , на перший погляд вам може здатися все незрозумілим і складним. Насправді ж розібратися в тому як заробляти на YouTube значно простіше ніж створити цікавий канал , зібрати свою аудиторію.
Вся інформація про партнерські мережі відеохостингу YouTube знаходиться на самому сайті YouTube. Там все дуже докладно і зрозуміло написано , також є відео для наочності . 
Ще кілька слів про високий рівень заробітку на YouTube. Американець Shane Dаwson є одним з найбільш успішних у світі користувачем YouTube з точки зору заробітку. За 2010 рік йому вдалося заробити понад триста тисяч доларів , тільки уявіть - це всього лише за вміння створювати цікаві відеоролики . Ось яким може бути заробіток на YouTube !

Це теорія якщо у Вас є бажання заробляти ознайомтесь як цього досягти на практиці.

   

 

Всі способи заробітку на розвагах в інтернет

Заробіток в інтернет для початківців


 

 

Підготовчий етап
Розкрутка і адміністрування сайту
Все для створення сайту

Як заробити на трафіку
Заробіток на партнерках

Заробити на перегляді відео

  MyCounter - счётчик и статистика