$$$ Реальний заробіток $$$ 

Види заробітку

Заробіток на Форекс
 

Інформаційний бізнес
Заробіток на аукціонах
Посередництво
Обмін електронних валют
Фарма

Платіжні системи
Приват 24
Webmoney
E-gold
PayPal
Z-payment

Як заробити на виконанні завдань
Заробіток на Advego
Як заробити на СМС
Заробіток ВКонтакті та Однокласниках

Популярне на сайті

Заробити на Аліекспрес

Як заробити на сайтах знайомств

   
як заробити на сайтах знайомствОдним з перспективних напрямків в інтернеті є онлайн знайомства. Через брак часу, завантаженості роботою, побутовими проблемами у нас все менше часу залишається на спілкування (знайомство) з протилежною статтю. У наше століття інформаційних технологій цей пробіл дозволяє заповнити саме інтернет. Ми можемо знайомитися і спілкуватися за інтересами на роботі, в офісі, вдома. Мільйони людей знаходять другу половинку за допомогою онлайн знайомств. І це величезний ринок, на якому можна непогано заробити!


На чому заробляють сайти знайомств?


По-перше. Там де крутиться багато народу, завжди знайдуться свої рекламодавці. Тому основний заробіток сайтів знайомств приходить саме з реклами. Будь то банери, контекстна реклама, гарячі пропозиції та ін

По-друге. Як правило сайти знайомств надають користувачам власні послуги. Наприклад, хочете зробити віртуальний подарунок іншим користувачам - відправте СМС, хочете щоб ваша анкета висіла на головній сторінці - надсилайте СМС, хочете додати більше власних фотографій на акаунті - платіть!

По-третє. Сайти знайомств, як не дивно, мають серйозний прибуток з різних партнерських програм. Наприклад, партнерські програми з продажу прикольних футболок, аксесуарів, відправки квітів, сувенірів і ін

На сьогоднішній день існує величезна кількість способів заробітку на сайтах знайомств, але більшість з них не доступні звичайним користувачам. Далеко не всі зможуть вже завтра заробляти серйозні гроші на знайомствах. Для цього будуть потрібні певні витрати, знання і трохи терпіння.Як заробити на сайтах знайомств?1. Створити власний сайт знайомств. Насправді це не так вже й складно, як здається на перший погляд. Тут є кілька варіантів:

Якщо ви володієте професійними навичками PHP, Java, Perl та ін ви можете створити сайт знайомств самостійно;
Доручити створення сайту веб студії або скористатися іншими послугами;
Викупити готову CMS (систему управління сайтом) з усіма необхідними інструментами під онлайн знайомства.
Якщо ви вирішили створити сайт знайомств самостійно, але на даний момент не володієте всіма необхідними навичками. Ви завжди можете надолужити згаяне і вивчити необхідний вам матеріал. Наприклад ви можете скористатися відео курсами "PHP + MySQL для початківців", "Javascript + jQverty у відеоформаті" та ін Це дозволить вам швидко проходити навчання вдома і створювати все, що ви захочете!

Якщо ж у вас зовсім немає часу на навчання і ви, однозначно, вирішили заробити на сайті знайомств, то завжди можете скористатися сторонніми послугами веб студій, тобто доручити створення сайту професійним розробникам. Так, відразу обмовлюся, це виллється вам в копієчку. Але на виході ви отримаєте повністю працездатний веб сайт з усіма необхідними інструментами та підтримкою програмістів.

Найбільш прийнятним варіантом для новачків буде використання готової CMS (системи управління контентом) під онлайн знайомства. В рунеті на сьогоднішній день можна зустріти безліч вже готових рішень для створення сайтів знайомств.

Наприклад, найпопулярнішою CMS, для організації роботи сайту знайомств є нова система PG Dating Pro.


Скрипт для сайту знайомств PG Dating
Це найбільш професійне рішення і включає в себе величезний набір функцій:

Максимально зручний інтерфейс для користувачів;
Безкоштовне і платне членство, особистий рахунок;
Організація завантаження файлів, фото, відео;
Рейтинги анкет, ТОП 100;
Сервіс листівок, подарунки, приколи;
Особистий гороскоп;
Розміщення і показ банерів на сайті;
Пошта, текстовий чат, миттєві повідомлення;
Новини, оголошення, опитування і багато іншого ...
Вартість такого задоволення становить всього 399 $. Але якщо ви гарненько покопатися в Інтернеті, зможете знайти і безкоштовний варіант (я цього не говорив ;). Краще скористатися Демо версією скрипта і випробувати її в дії!

2. Партнерські програми сайтів знайомств. Якщо ви не можете зробити сайт для знайомств самостійно і не хочете вкладати гроші в цей бізнес, то можна заробляти на вже існуючих гігантах - LovePlanet, Mamba та ін Все, що вам необхідно - це прийняти участь в партнерських програмах.

LovePlanet. Партнерка дозволяє створити новий майданчик знайомств зі своїм оригінальним дизайном. Абсолютно безкоштовно ви можете створити окремий датінг ресурс, потрапляючи на який користувачі, фактично, будуть користуватися базою анкет LovePlanet, але в теж час, зовні все виглядає так, що ви і є власник розкрученого порталу.


Заробляти на знайомствах ви будете як з реєстрації нових користувачів, так і з платних послуг системи LovePlanet

Все просто, чим більше ви залучаєте відвідувачів на ваш партнерський сайт, тим більше ви зможете заробляти.

Mamba. Партнерська програма дозволяє швидко створити власний сервіс знайомства на окремому домені, з оригінальним дизайном і вже підключеною базою користувачів. Плюс ви самостійно управляєте рекламним простором. Тобто заробляти ви будете, як на рекламі, так і на реєстраціях і послуги системи.

Owndating. Датінг партнерки дозволяють створювати сайти міжнародних знайомств. На сайті будуть використовуватися 2 мови (російська та англійська) на вибір користувача. Таким чином свій сайт ви можете розкручувати, як на західному, так і на російському ринку. Заробляти на знайомствах ви будете аналогічно, як з реклами, так і з реєстрації користувачів, платних послуг системи.


Ми перерахували деякі партнерки сайтів знайомств за допомогою яких ви зможете організувати роботу і заробляти реальні гроші.

3. Школа знайомств. Якщо ви досвідчений користувач і вже давно знайомитеся з протилежною статтю в інтернеті, то ви можете організувати власну школу знайомств. Ви зможете навчати менш досвідчених користувачів налагоджувати контакти, робити компліменти, призначати побачення, грамотно складати анкети та ін

Живим прикладом такого сайту є Datingschool. Професійний підхід до знайомства через інтернет.


Онлайн тренінг інтернет знайомства
Вартість відвідування тренінгів на Datingschool 30-50 $. До того ж, на сайті продаються різноманітні міні-керівництва за доступнішими цінами. Оплата і доставка товару автоматизована, це звільняє автора від щоденної рутини по обробці замовлень.

Ми вам привели практичні приклади того, як сьогодні можна чесно заробити на сайтах знайомств. Насправді в інтернеті існують безліч інших (нечесних) способів заробітку на знайомствах.

Шахрайство на сайтах знайомств

Класичний приклад: реєструють анкету і ставлять на неї фотографії який-небудь чарівної дівчини і залучають на цю сторінку користувачів. Природно, на красиву дівчину клює значно більше хлопців. Таким чином, на сторінки постійно залучається нові користувачі, а в анкетах просто встановлюється реклама!

Або знаходяться "тямущі" дівчата, які знайомляться через інтернет з новими хлопцями і запрошують їх пообідати в якому-небудь ресторанчику, клубі, кафе. Відповідно за рахунок юнаків. Хлопець намагається сподобатися дівчині і викладає часом останні гроші, а дівчина просто смачно обідає і зникає. В минулому році рунет облетіла історія дівчини, яка таким чином примудрялася смачно харчуватися, одягатися і навіть оплачувати квартиру.

Ще одним видом шахрайства є знайомство з іноземцями.Основною метою є виманювання грошей, наприклад, на авіа квиток, щоб приїхати і познайомитися з ним в реалі. За фактом же відбувається трохи інакше, як тільки дівчина отримує гроші, просто видаляє анкету і зникає!

Існують ще й закриті сайти знайомств. Наприклад, зовні закритий сайт знайомств виглядає, як розкручений і добре відвідуваний ресурс, де кишить безліч іноземців. І вам пропонується внести певну суму грошей, щоб туди потрапити.Але як тільки ви оплачуєте необхідну суму, ніякого доступу на закритий сайт знайомств ви не отримуєте, а в кращому випадку потрапляєте на черговий партнерський сайт якого-небудь LovePlanet або Mamba!

Ну і не можна промовчати про датінг (dating) партнерки. Як тільки стала набирати обертів оплата смсками, так відразу і з'явилося багато шахрайських сайтів, які позиціонували себе як сайти знайомств для дорослих. На головній демонструвалися фіктивні анкети дівчат, згодних на безоплатний секс. Щоб отримати доступ до анкет, потрібно відправити СМС. У відповідь приходив код доступу, ввівши який користувач потрапляв "всередину" сайту, де крім несправжніх анкет не було нічого. А з рахунку телефону знімалася кругла сума. Слава богу, що подібні партнерки позакривалися ... До речі, обов'язково прочитайте статтю Як не потрапити в лапи шахраїв, щоб легко виділяти їх серед нормальних інтернетчиків.

Ясна річ, що такі способи заробітку на знайомствах використовувати нерозумно. Та й заробити на них серйозні гроші вам навряд чи вдасться. Тому краще зосередиться на практичних напрямках, правильно розкрутити свій сайт знайомств і заробляти на ньому серйозні гроші.

Так само ви можете подивитися інші способи заробітку в інтернеті на нашому сайті. І якщо вас не влаштовує заробіток на сайті знайомств ви завжди можете вибрати більш підходящий напрямок і реалізувати його в мережі.

Всі способи заробітку на розвагах в інтернет

Заробіток в інтернет для початківців


Підготовчий етап
Розкрутка і адміністрування сайту
Все для створення сайту

Як заробити на трафіку
Заробіток на партнерках

Заробити на перегляді відео

HotLog   MyCounter - счётчик и статистика