$$$ Реальний заробіток $$$ 

Види заробітку

Заробіток на Форекс
 

Інформаційний бізнес
Заробіток на аукціонах
Посередництво
Обмін електронних валют
Фарма

Платіжні системи
Приват 24
Webmoney
E-gold
PayPal
Z-payment

Як заробити на виконанні завдань
Заробіток на Advego
Як заробити на СМС
Заробіток ВКонтакті та Однокласниках

Популярне на сайті

Заробити на Аліекспрес

Створюємо дизайн сайту своїми руками.

Будова сайту.

От «чайника» до пользователя-эксперта — всего за 25 часов!Дизайн Вашого сайту -  це його обличчя. Це один з найбільш цікавих і творчих етапів. На даному етапі Ви повинні визначитися, як буде виглядати Ваш сайт в цілому, і які графічні елементи Вам потрібні. Потім Вам доведеться намалювати всі необхідні графічні елементи свого сайту, але можна скористатися і вже створеними малюнками з різних кліпартів. Вам також необхідно буде визначитися зі структурою кожної сторінки і вирішити яка гама кольорів найбільш підходить для Вашого сайту. 
Дизайн дуже важлива складова хорошого сайту. Від дизайну залежить, наскільки привабливі будуть сторінки, тобто в кінцевому рахунку, скільки людей додатково захочуть прийти і подивитися на Ваш сайт. 
Адже якщо Вам дуже сподобався дизайн сайту, то Ви, напевно, розповісте про нього своїм друзям.  Хороший дизайн можна зробити і звичайному користувачеві потрібено  тільки час , трохи творчості та фантазії.Для прикладу так виглядав цей сайт в фотошоп.Звичайне фото і тільки.
Пам'ятайте, що продуманий дизайн і структура сайту - одна з найголовніших  завдань  веб-дизайнера.  Тому важливо продумати колірну гамму, так щоб не було перебору з кількістю використовуваних кольорів (їх повинно бути небільше 3-4). Вибрані кольори повинні добре гармонувати один з одним, бути не дуже яскравими, але при цьому не каламутними або тьмяними.

   

Дуже погано виглядає сайт, коли використовується багато різнокольорових  заголовків. Це порушує єдиний стиль і загальну «читабельність» сторінки. Також і кількість використовуваних шрифтів строго обмежена одним – двома шрифтами.  Причому вся інформація на сайті повинна  бути оформлена  одним шрифтом.  Використання додаткових шрифтів доречно для назви сайту і заголовків. До речі, підбираючи шрифт для заголовків і назви, не забудьте про те,що шрифт теж повинен  гармоніювати  зі стилем сайту. І високохудожні шрифти, які підходять  для  однієї  тематики, будуть виглядати нерозумно на сайті з іншою тематикою. Особливо це стосується шрифтів стилізованих під готику, рукописні і шрифти в стилі графіті.

Як самостійно зробити дизайн сайту? Детальні інструкції російською тут

Будова сайту. З чого складається сайт.Чим більше на сайті буде сторінок, тим краще він буде помітний для пошукових систем. Якщо сайт постійно поповнюється новою інформацією, то для пошукача це означає, що сайт розвивається. Це може дати додатковий плюс при ранжируванні. Тому, потрібно прагнути постійно поповнювати свій сайт новими статтями, прес-релізами, новинами, та хоч анекдотами, головне, щоб це відповідало ідеї сайту.


Навігація.


Навігаційне меню є майже у всіх сайтах. Буде краще, якщо в його посиланнях використовуються ключові слова. Так сторінки, на які зроблено посилання будуть мати додатковий вагу.


Назва сторінки.


Вважається, що в назві HTML-сторінки має бути ключове слово, тоді це позитивно позначиться на позиції сторінки в рейтингу. Потрібно зауважити, що цей пункт стосується тільки запитів на англійській мові.


Підкаталоги.


На сайтах, що мають кілька десятків сторінок, краще зробити так, щоб вони (сторінки), розташовувалися в кореневій директорії. Тоді пошуковик їх обов'язково помітить, тому що сторінки з директорій вважаються найбільш важливими.


Розміщення ключових фраз.


Бажано, щоб на кожній сторінці сайту розміщувалося по одній, ключовій фразі. Можна, звичайно, вибрати родинні, дві або три. Але, не в якому разі не варто пхати в одну сторінку їх штук п'ять - десять і намагатися їх все оптимізувати, результату точно ніякого не буде.


Головна сторінка.


Як правило, саме вона має більше шансів потрапити в першу десятку пошукової системи. Тому оптимізувати її потрібно під найбільш важливі ключові слова. Виділяються вони так: ім'я домену, index.html, За деякими спостереженнями, 30-40% всього трафіку пошуку доводиться на головну сторінку сайту.

 

 

Підготовчий етап
Розкрутка і адміністрування сайту
Все для створення сайту

Як заробити на трафіку
Заробіток на партнерках

Заробити на перегляді відео

  MyCounter - счётчик и статистика