$$$ Реальний заробіток $$$ 

Види заробітку

Заробіток на Форекс
 

Інформаційний бізнес
Заробіток на аукціонах
Посередництво
Обмін електронних валют
Фарма

Платіжні системи
Приват 24
Webmoney
E-gold
PayPal
Z-payment

Як заробити на виконанні завдань
Заробіток на Advego
Як заробити на СМС
Заробіток ВКонтакті та Однокласниках

Популярне на сайті

Заробити на Аліекспрес

Вибір теми для створення сайту.

   

Вибір теми сайтуСтворення сайту - процес досить складний, що включає в себе кілька етапів.На мою думку вибір теми для створення сайту одна з найважливіших складових в цьому процесі.Позаяк правильний вибір теми і втілення в життя проекту під назвою «створення власного сайту» є водночас  дуже простою, і дуже складною справою. Але при всьому  цьому це страшенно захоплююче заняття. Принаймні, нудьгувати Вам точно не доведеться.

    Складність цієї справи залежить від того, що Ви хочете отримати в результаті. Якщо це проста особиста сторінка-візитка, що складається з двох-трьох сторінок, то особливо складного тут нічого немає, і створити її можна новачкові за пару годин. Але якщо мова йде про щось більше, то для того, щоб полегшити собі завдання, потрібно з самого початку розбити весь процес на етапи.


    Обрати тему майбутнього сайту можна приблизно так:


 
1. Визначаємо для чого призначений  майбутній сайт (продаж чого-небудь, обмін інформацією про що-небудь і т.д.);

2. Думаємо, що має включати в себе сайт для виконання цього завдання;

3. Створи попередній ескіз головної сторінки на папері. Для цього візьміть ручку і напишіть список розділів Вашого майбутнього сайту, потім продумайте і підготуйте матеріали для кожного розділу. На цьому етапі може з'ясуватися, що розділ виявиться всього один, та й той буде складатися з одного реченняJ. Подумайте тут,  чи цікавий такий сайт комусь, крім Вас. Якщо відповідь негативна, то до інших етапів переходити ще рано. Але якщо  у Вас вже набралося кілька розділів з цікавою інформацією, то час перейти до дизайну.
 
4. Після всього цього залишиться перевести Ваш «красивий ескіз» в код HTML.

    Все вищесказане ставиться до створення серйозного сайту, а не простенької сторінки-візитки про себе. Якщо Ваша мета саме такий сайт-візитка, то можете вивчити основи мови HTML і відразу приступати до його створення.

    Найважливіше і найскладніше на початковому етапі - це вибір теми для майбутнього сайту.  Розраховувати, що ваш особистий блог, основним контентом якого будуть приватні фотографії, стане приносити дохід з контекстною чи іншої реклами - велика помилка. Якщо Ви хочете «зрубати бабла», то потрібно створювати такий сайт, за рекламу на якому рекламодавці захочуть заплатити хороші гроші. Звичайно ж початківець веб-майстер починає робити сайт, не маючи чіткої мети.
    Щоб сайт приносив гроші потрібно чітко визначити: як він буде це робити, що для цього повинні зробити Ви і хто будуть ті люди, які дозволять нам отримати дохід? Якщо створити сайт з метою,  обміну будь-якою інформацією чи це буде ресурс про Ваше хобі. Сенс цих питань залишиться тим же, змінитися тільки їх формулювання. Загалом, всі ці питання можна привести до загального вигляду:


Для чого Ви бажаєте створити сайт?

Хто буде аудиторією Вашого сайту?

Що хочуть отримати  люди, що прийшли на Ваш сайт.

    Ще однією розповсюдженою помилкою початківців вебмайстрів є вибір самої «жирної» (популярної) теми для сайту (порно, фарма,нерухомість, автомобілі, робота), Тобто теми, в якій створено велику кількість сайтів і якою цікавиться багато користувачів. Цього не варто робити з кількох причин:


Крім дівок та лікарств люди шукають в Інтернеті ще багато інших речей;

Слід також зазначити, що разом з великими грошима в цих  темах  знаходиться і чимала кількість вже сформованих вебмайстрів, що об'єднані в колективи. Конкурувати новачкові з ними безглуздо.

Крім того в тонкощах цих тем початківець слабо розбирається. Тому створити конкурентноздатний ресурс буде дуже проблематично;

І наостанок крім знання самої теми, необхідно знати тонкощі і нюанси розкрутки та просування сайту з цієї тематики, чого знов-таки за визначенням новачок не може.

Яку ж тему для сайту вибирати?


    
    Роблячи висновок з усього вищесказаного, можу порадити вибирати таку тему для створення першого сайту, яка буде цікава Вам самим, в якій Ви хоч щось розумієте і  можете сказати іншим щосьцікавого. Так Ви і сайт не кинете на півдорозі і створите нормальний ресурс, в який вкладена душа і праця. А це Ваша єдина і головна перевага перед усіма цими «гуру», у яких на перше місце поставлені гроші, причому швидкі. Якість же проекту навіть не на другому, а на передостанньому місці. Використовувати з розумом цю перевагу наш святий обов'язок. Тому тільки повністю визначившись з вибором теми для сайту , з механізмом взаємодії ресурсу та користувачів, можна переходити безпосередньо до втілення задуманого в життя, тобто в Інтернет. Так що визначайся з темою та переходьте до дизайну.

 

 

Підготовчий етап
Розкрутка і адміністрування сайту
Все для створення сайту

Як заробити на трафіку
Заробіток на партнерках

Заробити на перегляді відео

  MyCounter - счётчик и статистика