Види заробітку

Заробіток на Форекс
 

Інформаційний бізнес
Заробіток на аукціонах
Посередництво
Обмін електронних валют
Фарма

Платіжні системи
Приват 24
Webmoney
E-gold
PayPal
Z-payment

Як заробити на виконанні завдань
Заробіток на Advego
Як заробити на СМС
Заробіток ВКонтакті та Однокласниках
Популярне на сайті

Заробіток на біржі статей Адвего (відео)

Advego.ru - система покупки и продажи контента для сайтов, форумов и блогов

Як давно вже відомо, кількість способів заробітку в інтернеті постійно зростає. Одні люди користуються рекламними сайтами для отримання прибутку, інші грають на курсі долара. Є й певна аудиторія людей, яка за допомогою інтернету та своїх особистих знань в області написання статей, а так само інших видів текстових документів, досягає стабільної фінансової незалежності. На даному відео, автори розповідають, як можна почати і активно заробляти на біржі статей - «Адвего».

Перші кроки для заробітку на біржі статей Advego

Дізнайтеся всі подробиці про біржу Адвего в спеціальній статті
Перше, що потрібно для такого виду роботи, - реєстрація, вона може бути здійснена як безпосередньо по реферального посиланням одного з діючих учасників біржі (вона публікується на сторонніх ресурсах) або ж, за підказкою або рекомендації друзів. На цій біржі, не прийнято залишати справжніх своїх імен і контактів. Так само, необхідно залишати номер гаманця (він може бути зазначений пізніше) системи WebMoney, для перерахування зароблених коштів, причому, тільки в доларовому еквіваленті!.

Працювати на цій біржі можуть і роботодавці, і автори статей. Початок роботи автора, як правило, полягає в тому, що відбувається вибір замовлення. Це можна зробити після успішної реєстрації в меню «автору». Там вибирається вкладка «пошук роботи». Ви потрапляєте на сторінку опублікованих замовлень. Починати краще всього з найпростіших постів (особливо якщо у вас немає досвіду).

Все про біржу Advego

Біржа ця, повністю автоматизована. Тому, якщо ви берете замовлення, то він автоматично надходить в обробку і у вас висвічується кількість часу, за який, ви обов'язково повинні встигнути виконати роботу. Інакше, вона переводиться в статус не виконаних, а вам приходить повідомлення, що ви відмовилися від роботи. Так само, у вас є можливість самим відмовитися від виконання, натиснувши відповідну кнопку в меню замовлення. Коли ви готові і текст написаний, ви публікуєте його в поле для тексту, вводите назву статті, а якщо вона розміщувалася на інших сайтах, то і її URL - адресу. У випадку, якщо автор не приймає вашу роботу, він може повідомити вам причину. Але це спостерігається не завжди. Якщо робота сподобалася, замовник оплачує роботу - ви побачите це, по зміні поточного рахунку на екрані сайту.

 

Advego - реєструйся та заробляй!


Advego.ru - система покупки и продажи контента для сайтов, форумов и блогов

 

Як заробити на розвагах в інтернет

Всі способи заробітку в інтернет для початківців


 

 

Підготовчий етап
Розкрутка і адміністрування сайту
Все для створення сайту

Як заробити на трафіку
Заробіток на партнерках

Заробити на перегляді відео

    MyCounter - счётчик и статистика