Види заробітку

Заробіток на Форекс
 

Інформаційний бізнес
Заробіток на аукціонах
Посередництво
Обмін електронних валют
Фарма

Платіжні системи
Приват 24
Webmoney
E-gold
PayPal
Z-payment

Як заробити на виконанні завдань
Заробіток на Advego
Як заробити на СМС
Заробіток ВКонтакті та Однокласниках
Популярне на сайті

Як працює Betfair (відео) 

Кожна людина, яка мандруючи інтернетом, хоче використати свої кроки по сайтах і блогах з користю. Люди придумали багато варіантів заробити гроші в доступному зараз всьому інтернеті. Один з них, це букмекерські контори, і зокрема Betfair. Заробіток на цьому ресурсі, схожий на роботу букмекерських контор, але тільки на відміну від ставок проти контори реальної, в інтернеті, можна грати проти інших учасників контори.

   

Що таке Betfair


Прочитайте подробиці про заробіток на ставках в спеціальній статті
Ця біржа (і відповідно заробіток на ній) заснований, на простій суперечці. Тобто, потрібно знайти людину, у якої зовсім протилежна думка. Потім робляться ставки (біржа при цьому з обох гравців знімає свій відсоток), а після цього, той, хто переміг, забирає свій виграш. Наприклад, якщо ви граєте на курсі валют і не хочете грати на запропонованому кимось коефіцієнті, то можете замовити свій і чекати, поки який-небудь гравець не прийме вашу ставку. За підрахунками експертів, на цій біржі, щодня, відбувається декілька мільйонів таких спорів, угод або парі.
Тому, для кожної думки і ставки знайдеться свій суперник. На біржі Betfair, ніхто не може обмежити людину у виборі ставок, на відміну від звичайної букмекерської контори. Так що біржа ставок Betfair це майбутнє бізнесу в інтернеті. Питання про те, чи вигідно це чи ні, вирішує кожен сам. Але це точно не «розвод», адже біржі вигідно, що б на ній грало якомога більше клієнтів, тому, що вони всі платять (хоч і не великі) комісійні.


Можливості біржі


На біржі, можна ставити ставки і їх змінювати навіть по ходу гри, а адже це дуже зручно. Грають і ставлять ставки так, що практично програти неможливо, оскільки ви завжди можете змінити свою ставку в потрібну для вас бік. Ця біржа одна з найпростіших і легких в використанні, на ній ставлять ставки мільйони людей, виграючи при цьому хороші гроші.

 

 

Всі способи заробітку на розвагах в інтернет

Заробіток в інтернет для початківців

 

Підготовчий етап
Розкрутка і адміністрування сайту
Все для створення сайту

Як заробити на трафіку
Заробіток на партнерках

Заробити на перегляді відео

  MyCounter - счётчик и статистика