Види заробітку

Заробіток на Форекс
 

Інформаційний бізнес
Заробіток на аукціонах
Посередництво
Обмін електронних валют
Фарма

Платіжні системи
Приват 24
Webmoney
E-gold
PayPal
Z-payment

Як заробити на виконанні завдань
Заробіток на Advego
Як заробити на СМС
Заробіток ВКонтакті та Однокласниках
Популярне на сайті

Основи заробітку на файлах (відео)

Advego.ru - система покупки и продажи контента для сайтов, форумов и блогов

На просторах  інтернету стільки видів заробітку, що у простого обивателя може створитися досить хаотичне представлення про це, у статті буде розказано про заробіток за допомогою інтернету і файлообмінників.


Що таке файлообмінники

Дізнайтеся всі подробиці про заробіток на файлообмінниках в спеціальній статті
Спочатку визначимося, що ж таке файлообмінники - а це, просто кажучи сховище безлічі файлів, і цим ресурсом користувався напевно кожен, у кого є інтернет. Коли ви захочете завантажити будь-який файл - фільм, музику, кліп або ж книгу, вам доведеться, волею-неволею потрапляти на файлообмінник. Так от, викачувавши з нього потрібний файл, ми навіть не замислюємося про те, що хтось на цьому робить гроші.

Як почати заробляти на файлообмінниках

Що б почати таким чином заробляти, потрібно мати інтернет (бажано безлімітний) і вільний час (кілька десятків хвилин). Правда спочатку, для освоєння даного типу роботи, вам потрібно буде трохи більше часу. Заснований цей тип доходів на тому, що коли людина, викачує якийсь файл, він перед цим, читає або переглядає рекламу, або ж оплачує пільговий доступ до файлу. Так ось саме з цих грошей, власники файлообмінниками платять маленьку дещицю і вам. Для початку, вам потрібно знайти сайт на движку DLE - цей тип ресурсів, характеризується тим, що на нього, посилання, можуть додавати як їх власники, так і прості користувачі. Після простої процедури реєстрації, ви спокійно, можете почати розміщувати свої файли (а точніше посилання на них), саме на таких ДЛЕ сайтах.

Звичайно, якщо кожен файл закидати на сайти вручну, то ваш заробіток буде дуже маленьким. Тому, придумана програма, яка дозволяє публікувати ваші посилання відразу на кілька тисяч сайтів. Ця програма називається «Пост Ньюс». Вона дозволить вам набагато швидше і більше отримувати дохід. А якщо, ви привернете до цієї роботи ще декількох користувачів (це робиться за допомогою партнерської програми після реєстрації - вам буде видана посилання) то заробіток збільшується в рази. Дивіться відео , думайте.. робіть висновки.

 

 

 

Як заробити на розвагах в інтернет

Всі способи заробітку в інтернет для початківців


 

 

Підготовчий етап
Розкрутка і адміністрування сайту
Все для створення сайту

Як заробити на трафіку
Заробіток на партнерках

Заробити на перегляді відео

    MyCounter - счётчик и статистика