$$$ Реальний заробіток $$$ 

Види заробітку

Заробіток на Форекс
 

Інформаційний бізнес
Заробіток на аукціонах
Посередництво
Обмін електронних валют
Фарма

Платіжні системи
Приват 24
Webmoney
E-gold
PayPal
Z-payment

Як заробити на виконанні завдань
Заробіток на Advego
Як заробити на СМС
Заробіток ВКонтакті та Однокласниках

Популярне на сайті

Заробити на Аліекспрес

Безпека в інтернеті.

   

Як захистити свій компютер від вірусів.

захист від вірусівЯкщо ви прийняли рішення заробляти в інтернеті, то ваша мережева активність значно підвищиться. І вам просто необхідно буде подбати про заходи безпеки для вашого комп'ютера, які, загалом-то, важливі для кожного, хто буває в мережі. А крім того, у вас, швидше за все, з'являться і нові запити, так що поради і програми, описані на цій сторінці, будуть для вас дуже корисні. 


БЕЗПЕКА ВАШОГО КОМП'ЮТЕРА ВІД ВІРУСІВ. 

   

По-перше, нагадаю головне, зовсім немудре правило захисту від вірусів: не будьте занадто цікавими! Більшість вірусів ми запускаємо на своїх комп'ютерах своїми власними руками.Ніколи не відкривайте листів від невідомих кореспондентів і тим більше вкладення в них! Ніколи не приймайте файли через ICQ від незнайомих людей! 
    Тепер що стосується специфіки
роботи в інтернеті. Хоча сумлінні спонсори намагаються відслідковувати зміст сайтів, які через них рекламуються, вони не завжди встигають помітити, якщо їм підсунуть сторінку з вірусом або іншими шкідливими елементами. Це означає, що на практиці у заробляючи в мережі збільшується ймовірність зараження комп'ютера такими елементами. 
    
Вірус неприємний вже сам по собі, а для трудівника мережі - особливо, бо може відразу звести нанівець усі ваші труди, вкравши ваші паролі від спонсорських програм та облікових записів у платіжних системах.

 
РЕКОМЕНДОВАНІ Запобіжні заходи. 

НІКОЛИ не використовуйте один і той же пароль для всіх сервісів, у яких реєструєтеся! Оптимально для кожного використати абсолютно різні паролі і зберігати їх у захищеному місці. 
Не використовуйте функцію автозаповнення форм у браузері, вводите паролі щоразу заново: якщо у вас «поведуть» паролі - вважайте, що ви втратили свої акаунти. 
Не вводьте паролі в поля введення вручну; більш кращий метод «копіювати-вставити». 
Не використовуйте як паролі слова, в тому числі варіанти комбінацій свого імені, прізвища, дати народження, поточного року і т.п. - Такі паролі легше "вирахувати"; краще використовувати комбінації букв і цифр не коротше 6-8 символів, причому упереміш і з використанням різних регістрів, наприклад, G7ghzRbK4M, а якщо дозволено правилами, то ви можете ускладнити завдання хакерам, створюючи паролі з додатковими символами , наприклад, f @ NS%! 4aKKpR. 

Використовуйте всі рекомендовані заходи безпеки в електронних платіжних системах: виставте обмеження по IP (це означає, що доступ в ваш акаунт буде дозволений тільки з тих комп'ютерів, які вкажете Ви самі), контроль зміни браузера і ОС, контрольні питання тощо 
Постарайтеся завести окрему поштову скриньку для реєстрації в платіжних системах. Ви можете користуватися своїм улюбленим ящиком, головне - ця електронна адреса не повинена бути публічною. 


Рекомендоване програмне забезпечення. 

    Для будь-якого користувача важливо мати на своєму комп'ютері
антивірусну програму. Обов'язково встановіть який-небудь антивірусний пакет і щодня його оновлюйте.Бажано мати на комп'ютері резидентну антивірусну програму - такі антивіруси завантажуються в пам'ять при завантаженні і відстежують всі процеси в системі - відкриття нових файлів, дії програм і т.д. 
    

Інші статті

Популярні антивірусні програми та їх характеристики

Microsoft Security Essentials стає доступною на теренах СНД.

Що робити коли на компютер потрапив вірус?


Підготовчий етап
Розкрутка і адміністрування сайту
Все для створення сайту

Як заробити на трафіку
Заробіток на партнерках

Заробити на перегляді відео

    MyCounter - счётчик и статистика