$$$ Реальний заробіток $$$ 

Види заробітку

Заробіток на Форекс
 

Інформаційний бізнес
Заробіток на аукціонах
Посередництво
Обмін електронних валют
Фарма

Платіжні системи
Приват 24
Webmoney
E-gold
PayPal
Z-payment

Як заробити на виконанні завдань
Заробіток на Advego
Як заробити на СМС
Заробіток ВКонтакті та Однокласниках

Популярне на сайті

Заробити на Аліекспрес

Робота в інтернет.З чого починати?

   

Заробіток в інтернетіЩО НЕОБХІДНО ДЛЯ РОБОТИ В ІНТЕРНЕТІ

Доступ до інтернету (достатньо 1-2 годин на день, але чим більше ви працюєте, тим більше заробляєте);
Електронна поштова скринька, якщо ви хочете заробляти у закордонних спонсорів - бажано, хоч і не обов'язково, мати поштову скриньку в зоні. Com.
Завести рахунки в електронних платіжних системах. Досить мати рахунок в системі Webmoney (детально - дивіться тут).
Якщо ви хочете працювати у зарубіжних спонсорів - бажано знання англійської мови. Якщо ви погано знаєте англійську - обзаведіться онлайновим перекладачем або електронним словником. Рекомендую відмовитися від звичного всім браузера Internet Explorer і скористатися іншими, більш функціональними браузерами (докладніше дивіться на цій сторінці.)
Бажано вжити заходів підвищеної безпеки для вашого комп'ютера. Докладно про це дивіться тут.

Що потрібно.

МОМЕНТ ПЕРШИЙ. ВАШІ ІНВЕСТИЦІЇ
Так, так, Ви не помилились ... Для того, щоб почати заробляти гроші в Інтернеті, Вам потрібно дещо інвестувати.  І якщо Ви хотіли почати з нуля, не задіюючи додаткові ресурси, крім своєї голови ... змушений Вас розчарувати. Зараз почати заробляти в Інтернеті можна тільки при:

1) інвестування свого часу. Вам буде потрібно витрачати досить багато часу на початковому етапі роботи, щоб домогтися перших результатів. Вам доведеться пожертвувати чимось, що Ви робили раніше (переглядом ТБ, іграми і т.п.) для того, щоб домогтися перших успіхів. І якщо Ви не готові до таких жертв ... що ж, тоді мені дуже шкода. Продовжуйте нарощувати пузо, лежачи перед телеком і дивлячись тупі ток-шоу. Проте, інвестувати свій час заради кращого життя в майбутньому ... хм ... я не вважаю це за сором!

2) Інвестування грошей. Для того, щоб заробляти в мережі, Вам потрібно буде інвестувати свої гроші. Не в буквальному сенсі, звичайно. Їх Вам потрібно вкласти не в цінні папери або валюту, а в своє навчання і витрати на інструментарій (хостинг, доменне ім'я, сервіс розсилок, різні скрипти і т.д.). Залежно від обраного Вами способу заробітку, Ваші вкладення будуть варіюватися від 10 $ до 500 $. Якщо Ви не готові до такого повороту подій і не хочете робити ці інвестиції - вибачте, нам з Вами не по дорозі. Я буду допомагати тільки тим людям, які готові навіть на такі витрати (а ви знаєте, скільки потрібно вкласти, щоб організувати бізнес в офлайні?) Заради отримання результатів. Халявникам тут не місце!

3) Інвестування своїх знань. Щоб заробляти, Вам потрібно буде інвестувати і свої знання. Ці знання вже є у Вашій голові, але багато чого Ви будете купувати в процесі роботи. Деякі за гроші, а деякі і безкоштовно. З плином часу у Вас накопичиться практичний досвід і, чим більш досвідчений Ви будете, тим більше грошей почне осідати у Ваших кишенях.

Головний висновок з усього цього такий: якщо Ви готові інвестувати свій час, свої гроші і свої знання у створення власного бізнесу в інтернеті (давайте відразу домовимося, що всю Вашу діяльність по заробітку грошей в мережі будемо називати саме так), тоді продовжуйте вивчення сайту. Якщо ж ні, то нам з Вами не по дорозі. Продовжуйте дивитися порнушку, тупо сидіти в асьці і з'ясовувати відносини у нікчемних бесідах на форумах. Використання безмежних можливостей інтернету для добування грошей залишиться для Вас лише мрією ...

МОМЕНТ ДРУГИЙ. ПСИХОЛОГІЯ
Не варто навіть намагатися заробити в Інтернеті, якщо Вам це нецікаво. Інтернет і його можливості повинні бути цікаві більше, ніж будь-яке інше хобі!

Тільки заради отримання доходу лізти в інтернет нетрі не потрібно. Краще продовжуйте зі спокійною душею Працювати на постійній роботі зі стабільним окладом або вчитися. Якщо Ви будете ставитися до електронного бізнесу, як до чергової рутині, не приносить задоволення, АЛЕ приносить гроші - успіху Вам не домогтися.

Врахуйте, що в Інтернеті Вам доведеться ПРАЦЮВАТИ! У прямому сенсі цього слова! І працювати потрібно ТІЛЬКИ собі в задоволення! Ну а якщо Ви до цих пір вірили заявами, що заробіток в інтернеті - це халява ... перестаньте їм вірити.

З власного досвіду можу сказати, що на початковому етапі (місяця 3-4) Вам доведеться проводити за комп'ютером по 8-10 годин щодня. І тільки від Вашої посидючості, від Вашого бажання змінити щось у своєму житті і Вашої цілеспрямованості, буде залежати - утримайтеся Ви на плаву або забудете про Інтернет як про джерело доходу. І якщо Вам вдасться "протриматися" цей час, Ваші починання будуть винагороджені.

Крім цього, в процесі роботи, Вам потрібно:

1) навчитися контролювати свій час;
2) мотивувати себе;
3) вміти ставити цілі і виконувати їх;
4) постійно НАВЧАТИСЯ, шукати нові матеріали, тримати руку на пульсі свого бізнесу, покращувати свої результати ...

МОМЕНТ ТРЕТІЙ. ВИ
Якщо Ви хочете заробляти в Інтернеті, для початку необхідно трохи перебудувати своє життя, щоб на перших порах поєднувати роботу в мережі з Вашою основною роботою чи навчанням. Заробіток в інтернеті може стати додатковим джерелом доходу. Ну а коли масштаби Вашої бізнес-діяльності в мережі дозволять кинути роботу й присвятити себе своєму інтернет бізнесу, я буду тільки радий за Вас!

Також не варто жити в Інтернеті і жити Інтернетом. Будь ласка, не забувайте про своє особисте життя і офлайні. Приділяйте і бізнесу в мережі, і особистому житті рівну увагу. Я думаю, Ви не будете проти пару раз на тиждень посидіти з друзями за кухлем пива, подивитися футбол. Ну і про дівчат не забувайте:).

На відміну від працівника в оффлайні, який постійно з кимось спілкується, манімейкер відчуває дефіцит спілкування. Цей дефіцит потрібно усувати, відриваючи свою дупу від монітора і зустрічаючись з цікавими людьми у вільний час. Не перетворюйтеся в бобиря. Гроші цього не варті!

Для початку, це всі моменти, які варто врахувати. І перед тим, як перейти безпосередньо до опису способів заробітку

Це важливо!

 

Підготовчий етап
Розкрутка і адміністрування сайту
Все для створення сайту

Як заробити на трафіку
Заробіток на партнерках

Заробити на перегляді відео

    MyCounter - счётчик и статистика