$$$ Реальний заробіток $$$ 

Види заробітку

Заробіток на Форекс
 

Інформаційний бізнес
Заробіток на аукціонах
Посередництво
Обмін електронних валют
Фарма

Платіжні системи
Приват 24
Webmoney
E-gold
PayPal
Z-payment

Як заробити на виконанні завдань
Заробіток на Advego
Як заробити на СМС
Заробіток ВКонтакті та Однокласниках

Популярне на сайті

Заробити на Аліекспрес

Як заробити на банерній рекламі.

   

Заробити на банерній рекламіІнший спосіб заробити на сайті – розмістити на ньому банерну рекламу . При цьому контекстну рекламу можна залишити, вони не будуть заважати одна одній. Встановивши банерну рекламу можна не боятися санкцій з боку пошукових систем, а це велика перевага порівняно з іншими видами реклами на сайті. Розміщення банерної реклами на сайті не є складним процесом.

Як можна заробляти на банерній рекламі в інтернеті?


Банери,-це такий вид реклами на сайті, при якому ви розміщуєте графічну картинку, або спеціальний флеш код, який в свою чергу буде показувати різноманітну рекламу на сторінках сайту. І як не дивно, банерна реклама відноситься до пасивного заробіткуТобто, ви поставите його на місяць, а потім від обраного тарифу, вам будуть платити гроші. Далі, я трошки розповім про тарифи і про схеми заробітку на банерах.
Перший і звичайно найпоширеніший метод оплати за банер, це коли вам платять за унікальні кліки по банеру. І природно чим більше клікають по вашому банеру, тим більше ви заробите. 

Скільки можна заробити на банерній рекламі.До цих пір найбільшою популярністю користується система банерної реклами Rotaban. Перевага цієї системи в тому, що вона існує довгий час і привернула велику кількість як рекламодавців так і власників сайтів.  Це молода і перспективна біржа, яка платить гроші за покази ваших банерів. Тобто, незалежно скільки раз клацають по банеру, вам платять за покази. Далі я навів схему, в якій видно, скільки можна заробити на показі такого банера:
1. 24 показів – 0,27грн.
2. 2400 показів -27грн.
3. 9600 показів – 108грн.
4. 12000 показів – 135грн.
5. 24000 показів - 271 грн.
Як не парадоксально звучить, але біржа Ротабан бере відсоток за свої послуги (їм теж потрібно за щось жити) і відсоток стягується ставки не великий. Якщо ви будете виступати в якості вебмайстра, то вам доведеться розлучитися з  15% ваших грошенят. Але всі біржі беруть відсоток, і повірте мені, це не багато.
Є й великий мінус в системі Rotaban - низька вартість банерної реклами і смішний відсоток у партнерській програмі (1%). Тобто, щоб заробити партнеру хоча б 10 баксів необхідно привести рекламодавця, який вкладе 1000. Тому бути партнером в цій системі м'яко кажучи не дуже перспективною для заробітку. До того ж система приймає до участі  сайти, з відвідуваністю від 1000 хостів на добу.


Інша система банерної реклами, з якою я раджу працювати це  Пінгмедіа.  Система приймає до участі тільки якісні сайти, з відвідуваністю від 300 хостів на добу. Відповідно, і реклама,яка буде крутитися у вас  на  сайті,  буде  якісною.  
А тепер детальніше про заробіток на банерній рекламі за допомогою Пінгмедіа.

Приймаються сайти з відвідуваністю від 300 унікальних відвідувачів за добу будь-якої тематики. При цьому контекстну рекламу і інше можна залишити. Можна вибрати такі формати реклами як Rich-Media, Pop-Under, TopLine, 240х400.

Модерація сайту триває до 3-х днів. Також на сайті Пінгмедіа можна переглянути відгуки користувачів. Швидка і доступна підтримка. Діє партнерська програма - 15%!

Якщо Ваш сайт не прийняли в Пінгмедіа або кількість відвідувачів менше 300 пропоную біржу банерної реклами Нолікс. Тут платять всередньому від 0,5 до 2 $ за 500 показів.Реклама від Нолікс має вигляд стрічки з самого верху сайту.Діє партнерська програма - 20% з комісією системи.

Може бути і такий випадок, що сайт (блог) пройшов модерацію в Пінгмедіа, але немає рекламодавця для Вашого сайту. Тоді спробуйте зареєструватися в Нолікс.

Можна зареєструватися в двох системах відразу, адже банерів можна розміщувати декілька. Тоді й можна буде простежити в якій системі вартість банерної реклами а відповідно і заробіток буде більше.

Отже, заробляти на банерній рекламі дійсно можна, головне правильно вибрати біржу банерної реклами.

  

 

Підготовчий етап
Розкрутка і адміністрування сайту
Все для створення сайту

Як заробити на трафіку
Заробіток на партнерках

Заробити на перегляді відео

  MyCounter - счётчик и статистика