$$$ Реальний заробіток $$$ 

Види заробітку

Заробіток на Форекс
 

Інформаційний бізнес
Заробіток на аукціонах
Посередництво
Обмін електронних валют
Фарма

Платіжні системи
Приват 24
Webmoney
E-gold
PayPal
Z-payment

Як заробити на виконанні завдань
Заробіток на Advego
Як заробити на СМС
Заробіток ВКонтакті та Однокласниках

Популярне на сайті

Заробити на Аліекспрес

Заробіток на партнерських програмах

   

Заробити на партнерських програмахНайбільші гроші в мережі заробляють великі сервіси (до яких відносяться, в тому числі, пошукові системи) і інтернет-магазини. Одні продають потрібні людям товари, інші надають затребувані послуги. Свій інтернет-магазин або сервіс - це круто. Але організувати таке "підприємство" не так просто - потрібні солідні фінансові вливання, інструменти, знання, а головне - ідея.

Звичайним веб-майстрам морочитися всіма цими справами не пристало, адже є простий спосіб заробляти на співпраці з сервісами і магазинами - направляти на їх сайти клієнтів, тобто заробляти в партнерських програмах. І при цьому не брати участь в обслуговуванні клієнтів, тобто геть позбавити себе подібних проблем.

Схема така: Ви ставите компаніям клієнтів, а компанії платять Вам за це винагороду.

 

Навіщо потрібні партнерські програми в Інтернеті?

 

Магазини та сервіси постійно потребують нових клієнтів, так як вони задіють величезні ресурси для свого функціонування: оплата персоналу, піар магазину в інтернеті для залучення клієнтів, закупівля товарів, доставка, податки та ін Природно, щоб підтримувати весь процес і не розоритися необхідно отримувати стабільний прибуток, причому не тільки за рахунок старих клієнтів (вони приносять більшу частину прибутку магазинам), але і отримувати якомога більше нових клієнтів!

Самостійно навіть великій компанії не під силу охопити ВСЮ цільову аудиторію. Наприклад, для продажу тієї ж побутової техніки та електроніки, щоб донести свою вкрай вигідну комерційну пропозицію до потенційних клієнтів, буде потрібно не один мільйон гривень.

Тому, щоб не витрачати величезні ресурси на рекламу, компанії створюють партнерські програми для веб-майстрів, які заробляють гроші за кожного відвідувача, який перейшов по його рекомендації на сайт компанії і зробив замовлення.

Тобто партнерська програма в інтернеті - це форма ділової співпраці між продавцем і партнерами при продажу якого або товару або надання послуг через всесвітню павутину.
Партнерська програма дозволяє продавцеві скоротити витрати на залучення кінцевого покупця, а веб-майстру надає ще один спосіб монетизувати аудиторію своїх сайтів.

 

Як заробити на партнерських програмах?

 

Головна умова ХОРОШОГО заробітку на партнерках - наявність сайту та тематичного трафіку на ньому. Поясню на прикладі.

При цьому не подумайте, що заробити на партнерках без сайту неможливо - ще й як можливо! Партнерські програми дозволяють заробляти навіть людям без сайту.

 

Партнерка:
Відео-курси по Фотошопу
Існує інтернет-магазин, який продає відео-курси по роботі з Фотошопом. У нього є партнерська програма для веб-сайтів і вебмайстрів, відкрита для реєстрації.

У веб-майстра є відвідуваний сайт, на якому розміщуються уроки по Photoshop. Трафік монетизуються контекстом і результат його не влаштовує. Тут він знаходить зазначену вище партнерську програму, реєструється, отримує рекламні матеріали зі своєї партнерськими посиланнями, встановлює на сайт банери.

Так як відвідувачам демонструється рекламна інформація по їх цікавить, вони клацають на банер, переходять на сайт магазину і, якщо відео-курс викликає інтерес, оформляють замовлення.Вони можуть не робити замовлення відразу, а повернутися через час, подумавши, але в будь-якому випадку будуть закріплені за веб-майстром, який їх привів за допомогою Cookies. Ну а вебмайстер за кожне оплачене замовлення отримує комісійні!

Якщо відео-курс коштує 1000 рублів, а комісійні складають 40% від суми замовлення, вебмастер отримає 400 рублів за 1 оплачене замовлення.

При цьому не забувайте, що доставку товару і післяпродажне обслуговування всіх клієнтів на себе бере інтернет-магазин!Веб-майстер в цьому не бере участь, він просто постачає на сайт потенційних клієнтів ...

Загалом, щоб заробляти гроші на партнерках, потрібен добре відвідуваний сайт на популярну тематику і наявність в цій ніші інтернет-магазинів з партнерками.

 

Які бувають партнерські програми в мережі Інтернет?

 

Тепер давайте розглянемо, які бувають партнерські програми:

 партнеркиПартнерські програми з оплатою за продажі

Характерні для інтернет-магазинів. Заробіток в інтернеті на партнерках інтернет-магазинів описаний трохи вище. Ви отримуєте гроші (комісійні) за кожного клієнта, що перейшов за Вашим партнерським посиланням.

 заробити на партнеркахПартнерські програми з оплатою за дію

Під дією в даному випадку розуміється умова, яку повинен виконати залучена Вами людина, щоб Ви отримали комісійні.Це може бути заповнення реєстраційної форми, оформлення кредиту, підписка на розсилку, реєстрація на сайті, участь в опитуванні, проходження тесту.

партнерська програмаПартнерські програми з оплатою за кліки або покази

Ви будете заробляти гроші за кліки по рекламних оголошеннях (PPC) або за його покази (PPI). Тобто, відповідно, чим більше будуть клікати по вашим оголошенням, тим більше ви будете заробляти.

 партнеркаПартнерські програми з оплатою за відправлені СМС

Якщо людина, яка прийшла по Вашому посиланню, відправляє СМС для отримання якоїсь інформації або для оплати товару, Ви отримуєте за це комісійні.

 

Чи реальний заробіток на партнерках з нуля без сайту?

 

Сьогодні в інтернеті кожен другий веб майстер бере участь в якій або партнерській програмі. Навіть в рунеті зараз величезна кількість партнерок з різних тематик, в яких крутяться хороші гроші.

В деяких партнерках виплати досягають до 50%! Природно, це вигідно, як великим компаніям, так і стороннім веб майстрам.Мало того, в інтернеті сьогодні фактично партнеркинемає обмежень для участі в партнерських програмах.

У них може зареєструватися навіть звичайний відвідувач, у якого взагалі немає сайту і заробляти, підключивши контекстну рекламу або просто рекомендуючи товар або послугу через соціальні мережі. Заробіток на партнерках з нуля зараз як ніколи можливий!

 

На сьогоднішній день знайти підходящу партнерку в інтернеті не складно. Але в зв'язку з широким розповсюдженням, стали з'являтися програми, які просто кидають своїх партнерів. Тому при виборі партнерки, яку ви збираєтеся розміщувати у себе на сайті бажано почитати відгуки про неї або запитати у постійних партнерів, як вона працює. І тільки після того, як ви переконаєтеся в реальних виплатах, можете сміливо реєструватися.

Приклади чесних партнерських програм

Партнерська програма Євген Попова: навчальні відео-курси на DVD за різними темами, комісійні від 30% за продаж. Багато рекламних матеріалів (статті, банери, ротатори). Перейти >
Партнерська програма видавництва INFO-DVD: широкий перелік навчальних відео-курсів на DVD. Комісійні від 25% за продаж. Готові рекламні матеріали (ротатори, віджети, банери, промо-курси). Перейти >
Партнерська програма Зінаїди Лук'янової: відео-курси по Photoshop. Комісійні від 30%. Перейти >
Міксмаркет - повномасштабна партнерська мережа рунета: система Мікс-Юні з оплатою за дії (реєстрації, продажу). Цей агрегатор партнерських програма дає широкий вибір рекламних пропозицій з різноманітних тематик: від авто і книг до подарунків і кредитів.
Партнерська програма Moneysyst: величезна кількість різноманітних платників з СМС оплатою за доступ. Перейти >
Партнерські програми для сайтів про будівництво та ремонт: партнерка відеокурсу Сам собі будівельник >, а також серія відеокурсів про системи опалення від Володимира Козіна >.
Ось коротко про те, як працюють партнерські програми і як ви можете почати заробляти на партнерках вже сьогодні. Якщо Вас зацікавила дана тема - розвідувати тему далі або виберіть інший спосіб заробітку в Інтернеті.


 

 

Підготовчий етап
Розкрутка і адміністрування сайту
Все для створення сайту

Як заробити на трафіку
Заробіток на партнерках

Заробити на перегляді відео

    MyCounter - счётчик и статистика