$$$ Реальний заробіток $$$ 

Види заробітку

Заробіток на Форекс
 

Інформаційний бізнес
Заробіток на аукціонах
Посередництво
Обмін електронних валют
Фарма

Платіжні системи
Приват 24
Webmoney
E-gold
PayPal
Z-payment

Як заробити на виконанні завдань
Заробіток на Advego
Як заробити на СМС
Заробіток ВКонтакті та Однокласниках

Популярне на сайті

Заробити на Аліекспрес

Як заробити на продажі статей і місць під статті.

продаж статтейПродаж місць на сайтах під рекламні статті - один із самих популярних і сучасних способів заробітку в мережі. Це додатковий метод монетизації веб-ресурсів, адже заробити на статтях може кожен вебмасйтер.

Якщо Ви освоїли заробіток з продажу посилань, то заробляти на продажі місць під статті Вам буде простіше простого.

 

   


Чому можна заробляти на продажі статей ?Блокові посилання, у зв'язку з постійним введенням нових алгоритмів Яндексом, мають все меншу і меншу вагу.Вони, звичайно ж, ефективні і оптимізатори їх продовжують скуповувати, що робить заробіток з продажу посилань не менш актуальним, але тепер посилань потрібно більше, причому не аби яких, а якісних. Саме тому багато оптимізаторів поєднують покупку блокових посилань з покупкою місць під свої статті на спеціальних біржах статей.

Посилання в статтях здаються природними для пошукових систем і надають їм більшу вагу. Але і витрат для оптимізатора тут побільше, адже йому потрібно не тільки заплатити за розміщення статей, а й підготувати матеріали.Як заробити на розміщенні статей?Загальний алгоритм заробітку на статтях такий:

1) Вебмастер вибирає біржу продажу статей і реєструє в ній аккаунт (про них ми ще поговоримо).

2) Майданчик готується до додавання в біржу - встановлюється спеціальний код або виробляються інші дії, озвучені в інструкції системи.

3) Сайт додається у біржу, настроюються основні параметри (оформлення статей, ціни, які статті будуть публікуватися на сайті, категорія) і майданчик відправляється на модерацію.

4) Якщо сайт проходить модерацію, він стає доступний для розміщення статей оптимізаторів, які можуть знайти майданчик через пошук і прийняти рішення про публікацію статті з рекламними посиланнями.

У кожної біржі статей свої заморочки і функціонал, але суть схеми роботи ідентична.

Які є біржі статей?

Називати такі системами біржами статей не зовсім правильно, тому що на них відбувається контакт між оптимізаторами і веб-майстрами, тоді як на традиційних біржах статей між копірайтером і покупцем статті. Але так уже повелося - сервіси, які роблять реальним заробіток на статтях, називають біржами статей.

Природно якщо є попит на продаж / купівлю статей і місць під них, буде і пропозиція! Великі біржі посилань стали створювати нові сервіси і купувати існуючі для заробітку на статтях.

Так, наприклад XAP, купила вже популярну на той момент біржу статей Liex і продовжує активно її розвивати. У Liex в даний момент самий широкий функціонал і великі можливості для заробітку.

Біржа оренди посилань SAPE додає новий функціонал, який дозволяє продавати вебмайстрам не тільки блокові і контекстні посилання, але й місця під статті.

Seozavr, одна з перших бірж статей, повстав з попелу і почав нарощувати функціонал, але Liex втік вже далеко.

Нарешті, Miralinks, приймає тільки якісні майданчики, які не займаються продажем прямих посилань. Статті розміщуються "назавжди", оптимізатор платить один раз. Вебмастер розміщує статті вручну. Модерація статей сувора.

Вибір є, хай він і не величезний. Якщо Ви збираєтеся продавати посилання через сапу, додайте сайт заодно і в Liex. Якщо майданчик хороший або, наприклад, заточена під контекстну рекламу і посилання продавати ризиковано - додавайте в Miralinks.

Підводні камені продажу статей

Є звичайно і мінуси продажу статей зі свого сайту.

Наприклад, якщо продавати місця під статті в Liex, на сайт потрапляє розмножений або, гірше того, сінонімізованний контент, який дуже не люблять пошукові системи. В результаті, розмістивши 10 статей за 1 $ в місяць, Ви піддаєте свій майданчик ризику санкцій з боку пошукачів. А якщо майданчик вилетить з індексу Яндекса, ніякого заробітку більше не буде ...

Бажано перевіряти які статті додають на ваш сайт, стежити за їхньою якістю. Хороша якість статей забезпечує Miralinks, там кожна додається стаття проходить модерацію і деякі статті не беруть в систему.

Скільки можна заробити на продажі статей?

Тепер давайте розглянемо, скільки можна заробити на статтях.Тут все дуже сильно залежить від декількох факторів:

показники майданчика (тИЦ, PR), її вік і якість;
Пансіонат статей (щоденна оплата за розміщення, одноразова оплата, плата за перебування в індексі Яндекса);
середні ціни по системі і грамотна настройка цін для кожної конкретної площадки.
Наприклад, з повністю нульового молодого сайту (такий візьмуть тільки в Liex), можна продавати статті за 3-5 рублів в місяць.Также Ви можете продавати статті назавжди, які стоять на порядок вище. Тобто, якщо у вас прикупили 100 статей, ви можете заробляти з нульового сайту по 300-500 руб. на місяць.

Я думаю, непогана надбавка до вашого заробітку. А уявіть, якщо таких сайтів у вас буде з десяток інший. Плюс, якщо гарненько розкрутити такі майданчики, заробити на продажу статей можна в рази більше.

Короткі підсумки

У цьому огляді ми розглянули основні моменти заробітку з продажі місць під статті. Зрозуміло, ця тема дуже широка і можна було б ще довго розпинатися, розбираючи питання додавання майданчиків у різні біржі і даючи поради щодо збільшення заробітку з кожної площадки.

Але тут ми цього робити не будемо. Ми дали Вам напрямок.Якщо продаж статей зацікавив Вас як спосіб заробітку - копайте далі, матеріалів на блогах і сайтах чимало.Успіхів! 

 

Підготовчий етап
Розкрутка і адміністрування сайту
Все для створення сайту

Як заробити на трафіку
Заробіток на партнерках

Заробити на перегляді відео

  MyCounter - счётчик и статистика