$$$ Реальний заробіток $$$ 

Види заробітку

Заробіток на Форекс
 

Інформаційний бізнес
Заробіток на аукціонах
Посередництво
Обмін електронних валют
Фарма

Платіжні системи
Приват 24
Webmoney
E-gold
PayPal
Z-payment

Як заробити на виконанні завдань
Заробіток на Advego
Як заробити на СМС
Заробіток ВКонтакті та Однокласниках

Популярне на сайті

Заробити на Аліекспрес

Заробіток в інтернет.Оцінюємо можливості.

   

Заробіток в інтернетЧи можливо заробити в інтернет

Моя відповідь на це питання вже давно звучить так: «Звичайно!». Це ніякий не міф, Інтернет - цілком реальне і відчутне джерело доходу. Але, на жаль, переважна більшість людей уявляють собі можливість заробити в Інтернеті настільки абстрактно, що, чесно кажучи, стає сумно ...

Чомусь люди думають, що заробити гроші у Всесвітній павутині легко і просто. Скажіть, будь ласка, а чи просто в реальному житті створити з нуля свій бізнес, контролювати його і розвивати? А чим фірма буде займатися - це теж непросте питання.

Адже всі звичні споживчі ніші вже заповнені, наприклад: маленькі магазинчики, намети, ятки ... засклення балконів і т.п. ... автосервіси і різні роботи з машинами ... А спробуйте зараз зняти в оренду офіс - та за перший же місяць ви в трубу вилетите!

Так я повторюю своє питання: чи просто в реальному житті створити з нуля свій бізнес? Відповідь очевидна - НІ! А чому тоді в мережі Інтернет має бути все легко і просто? Так не буває нічого легкого в житті взагалі і в інтернеті зокрема. Не дуже обнадійливий початок для бажаючих почати бізнес в Інтернеті. Правда?

Та я і не прагну до порожніх обіцянок легкого добування твердої валюти з Мережі. Повірте, у Всесвітній павутині я давно і знаю не з чуток багато чого, ось і спробую вам коротко розповісти про свій шлях, кому цікаво - вперед! Все, що ви тут знайдете, на 100% засноване на моєму особистому досвіді, а висновки робіть самі.

Якщо ви очікуєте висмоктаних з пальця обіцянок про те, як будете відразу ж заробляти великі гроші в Інтернеті, лежачи на дивані і нічого не роблячи, то не витрачайте свій час. Під лежачий камінь вода не тече! Те, що я пропоную вам зараз для ознайомлення, зажадає великого старання на початковому етапі.

Однак, як тільки основний фундамент буде закладено, ваш бізнес стане працювати на вас практично на автоматизмі і приносити вам стабільний дохід вдень і вночі, не вимагаючи від вас особливих зусиль. А ви будете заробляти гроші, просто допомагаючи людям вирішувати їхні проблеми ...

Я запрошую вас взяти участь в інтернет-бізнесі, який зробить вас незалежною людиною у всіх сенсах цього слова. І ви всього лише в одному кроці від отримання цієї інформації! Якщо цікаво і ви готові до нових звершень - тоді сміливо робіть цей крок! Як бачите, все не так вже й складно.

Чи потрібно працювати, щоб заробляти?

Головний міф, який переслідує всіхв павутині: "Все тут просто, навколо суцільна халява, працювати не треба!" Це ключовий обман! Манімейкінг (так ще називають інтернет бізнес) - це така ж РОБОТА, тільки вона має кілька явних переваг перед офісною роботою "на дядю" або вкалування на заводі за верстатом:

Ви працюєте "на себе": що заробили, те й поклали в кишеню. Ніякого фіксованого окладу, що допомагає поступово деградувати! Ви повністю реалізуєте себе і свій потенціал, отримуєте адекватну оплату за виконану працю.
Ви контролюєте себе самі: графік і організація робочого процесу, мотивація, тайм-менеджмент - якщо офісний працівник строго обмежений у всіх цих речах, то манімейкер робить робочий процес зручним для себе! Можна спокійно спати до десятої ранку і без проблем знаходити час для занять спортом. Можна закуповуватися в магазинах тоді, коли там нікого немає і дивитися кіно в кінотеатрі в порожньому залі без дратівливих коментарів сусідів. Ви самі вирішуєте, що і коли Вам робити!

Ви постійно розвиваєтеся: ефективне самонавчання - запорука успіху. В Інтернеті все змінюється дуже швидко, тому потрібно постійно бути в курсі свіжих новин у сфері електронної комерції, читати тематичні блоги, удосконалювати навички та експериментувати.
Але не для всіх ці аспекти є перевагою. Ви повинні самостійно пересилювати лінь, іноді потрібно засиджуватися за комп'ютером по ночах, виконуючи термінове завдання або замовлення, а деколи сидіти без грошей, якщо лінь перемагає, доводиться навіть жертвувати розвагами та відпочинком заради прибутку в майбутньому ... А головне - потрібно плідно ПРАЦЮВАТИ за комп'ютером 4 -8 годин на добу, а іноді і більше, особливо на початкових етапах розвитку свого онлайн-бізнесу. Не просто тупо сидіти 8:00 за комп'ютером, дивлячись відео і читаючи ЖЖ, а ПРАЦЮВАТИ - виконувати дії, які здатні принести або моментальний прибуток, або дохід в майбутньому.

І наостанок, Ви зможете робити все потрібне для заробітку в Інтернеті тільки в одному випадку - ЯКЩО ЦЕ ВАМ ЦІКАВО! Для нас комп'ютерні технології, Інтернет і все, що з цим пов'язано - справжнє повноцінне хобі! Дехто любить малювати картини, інші збирати модельки літаків, а от ми - заробляти в Інтернеті! І це, безсумнівно, допомагає домагатися результатів.

Скажіть, а Ваша поточна робота приносить справжнє задоволення? Або Ви ставитеся до неї як до обов'язкової рутини, яка приносить раз на місяць стабільно грошик і Ви готові за це її терпіти?

Займатися цікавою справою і отримувати за це гроші - багато хто про це тільки мріє, для мене - це реальність! Чого і Вам бажаю . Головне - почати!

 

Всі способи заробітку на розвагах в інтернет

Заробіток в інтернет для початківців
 

 

Підготовчий етап
Розкрутка і адміністрування сайту
Все для створення сайту

Як заробити на трафіку
Заробіток на партнерках

Заробити на перегляді відео

HotLog     MyCounter - счётчик и статистика