$$$ Реальний заробіток $$$ 

Види заробітку

Заробіток на Форекс
 

Інформаційний бізнес
Заробіток на аукціонах
Посередництво
Обмін електронних валют
Фарма

Платіжні системи
Приват 24
Webmoney
E-gold
PayPal
Z-payment

Як заробити на виконанні завдань
Заробіток на Advego
Як заробити на СМС
Заробіток ВКонтакті та Однокласниках

Популярне на сайті

Заробити на Аліекспрес

Як почати роботу в Адвего (Advego) і стати успішним автором

Advego.ru - система покупки и продажи контента для сайтов, форумов и блогов

Новачкові почати заробляти гроші в інтернеті з нуля простіше всього на біржі Advego.

Про біржу Адвего

Advego - успішна біржа, що надає замовникам унікальний контент для сайтів, а авторам - цікаву і прибуткову роботу. Реєстрація в Адвего дозволяє кожному вебмастеру замовити будь-який тип роботи - копірайтинг або рерайтинг на різні тематики, переклади, створення рекламних слоганів, римованих віршів, розмноження написаних самостійно або наданих замовником статей з подальшим розміщенням на будь-якому інтернет ресурсі. У магазині статей можна відразу придбати вже готовий контент. На сьогоднішній день Адвего є відкритою біржею, де будь-який автор може почати роботу, зареєструвавшись. Відгуки про Адвего можна знайти на будь-якому  форумі, що свідчить про популярність системи. Звичайно, не всі відгуки про Advego позитивні, але це проблеми не системи, а конкретних людей, які не змогли використати можливості біржі для заробітку грошей.

Як зареєструватися  в Адвего

Щоб заробити перші гроші в мережі і почати освоювати професію копірайтера, необхідно почати з реєстрації на біржі Advego, яка займе всього кілька хвилин.

Клацніть, щоб перейти на сайт Advego

Спочатку уважно прочитайте правила роботи, які встановлює сайт Адвего, потім кликніть на пункт меню «Реєстрація» ...

адвего

Перехід на сторінку реєстрації в Advego
... А потім заповніть форму, вказавши в ній e-mail, пароль і псевдонім, поставте галочку в графі «Згоден на всі умови», і тисніть на зелену напис «Зареєструватися».

реєстрація в адвего

Форма реєстрації в Адвего
Після цього користувачеві по електронній пошті буде надіслане посилання активації облікового запису, а для завершення реєстрації необхідно здійснити перехід по цьому посиланню. Вхід в Адвего

Початок роботи на біржі Advego

Для початку роботи потрібно перейти в розділ "Автору" і здійснити пошук роботи, натиснувши на відповідну клавішу, далі слід вибрати розділ "Копірайтинг" або "Рекламні замовлення". У першому розділі можна знайти замовлення на написання текстів

 

Пошук роботи на Адвего


У меню, можна відзначити бажаний тип роботи, тип тексту, категорію статті, автору надається можливість сортування замовлень за ціною. Поставивши галочку в графі «Показувати тільки замовлення з доступними роботами», новий автор отримує доступ до замовлення, а щоб почати роботу на біржі копірайтингу Advego, необхідно взяти замовлення в роботу, натиснувши на відповідну клавішу, а після написання роботи відправити її замовнику. Ось приклади замовлень різного типу, які можна знайти на Адвего.

Приклад замовлення в Адвего зі створення нової теми на форумі оплата 2,20$

Приклад замовлення з розміщення на своїй сторінці в соц мережах статті оплата 0,25$


Перевірка унікальності тексту через Advego Plagiatus

Головна вимога замовників - це унікальність тексту, яка стосується і копірайтингу, і рерайтингу, і переказів, а перевірити її можна за допомогою програми Адвего Плагіатус, скачати яку можна прямо на сайті біржі, зайшовши в розділ «Сервіс», потім - «Інструменти», а далі - «Перевірка унікальності». Усі роботи перевіряються самою системою, тому всі автори, котрі відправляють замовникам неунікальні статті, блокуються, Унікальність по Адвего важлива, тому відразу після написання статті її потрібно загнати в Advego Plagiatus і перевірити на унікальність.

Магазин статей

Працюючи в Адвего, заробіток можна отримати з продажу готових статей, а з січня 2011 року кількість проданих статей враховується і при формуванні рейтингу авторів. Для розміщення статей на продаж необхідно зайти в «Магазин статей», потім - «Додати статтю» і заповнити всі графи відкрилася форми. Додаючи статтю на продаж, необхідно розмістити і повний та короткий текст статті, а також правильно визначити ключові слова своєї роботи, щоб замовник зміг знайти її при пошуку.

Поради по роботі на біржі статей Адвего

Важливим критерієм, за яким враховується рейтинг авторів, біржа Адвего встановила кількість виконаних ним робіт. Більшість замовників, що розміщують оголошення на форумі про пошук авторів, розглядають тільки кандидатури копірайтерів, які виконали в Advego не менше 100 робіт, але тип тексту і розмір статті в символах не враховується.
Для пошуку замовників можна відвідати форум, у якому замовники розміщують оголошення про пошук авторів, а після викласти прохання про внесення своєї кандидатури в білий список, написавши відповідний коментар. Важливу роль відіграє і ККД автора - це процентне співвідношення сплачених виконаних робіт по відношенню до тих робіт, які замовники з різних причин відмовилися оплачувати. Для успішної роботи на Advego необхідно потрапити в білі списки як можна більшої кількості замовників, а такі завдання згодом з'являються в графі «Персональні замовлення», а автор отримує повідомлення про них за допомогою сповіщень.
При розміщенні статті у магазині правильний вибір категорії для своєї статті прискорить її продаж, а яскравий, барвистий заголовок - головний критерій, який приверне увагу потенційного покупця. Хоча в короткий тест статей при публікації в магазині будуть вставлені решітки, не рекомендується розміщувати цілий абзац або великий уривок тексту, можна викласти лише частину пропозиції зі статті. Заповнення графи «Опис статті» не є обов'язковим, але його можна використовувати як рекламний інструмент, описавши свою роботу з урахуванням того, чим вона може бути корисна для покупця, так, щоб він відразу здійснив її покупку.

 

Advego - реєструйся та заробляй!


Advego.ru - система покупки и продажи контента для сайтов, форумов и блогов

 

Як заробити на розвагах в інтернет

Всі способи заробітку в інтернет для початківців


 

 

Підготовчий етап
Розкрутка і адміністрування сайту
Все для створення сайту

Як заробити на трафіку
Заробіток на партнерках

Заробити на перегляді відео

HotLog     MyCounter - счётчик и статистика